School Award Winner
Chongzheng Primary School Miss Noor Haida Binte Mohd Jakaria
Yu Neng Primary School Mdm Poh Swee Lan Janet
Christ Church Secondary School Miss Lee Han
Innova Junior College Ms Santha d/o Selva Raju
School Award Winner
Changkat Primary School Ms Elaine Ong Li Mei
Geylang Methodist School (Primary) Mr Yong Kwon Seng
Tanjong Katong Primary School Mr Mohamed Faizal Abdul Salam
Tao Nan School Ms Liu Lee Choo Sharon
Yumin Primary School Mdm Noriyanti Bte Yunos
Assumption English School Mdm Kee Chay Hoon
Chua Chu Kang Secondary Ms Nur Janna Binte Othman
Damai Secondary School Mr Thong Ching Guan
Nan Chiau High School Ms Wong Ling Yan
Tampines Junior College Ms Liow Pei Xian
School Award Winner
Ahmad Ibrahim Primary School Michelle Tan Ni Ling
Nadiah Bte Ahmad
Rajeswari D/O Ayahu
Ben Koh Zhin Yen
Nazhatulshima Bte Abu Samah
Ai Tong School Margaret Han Siok Kheng
Low Chee Kong
Koh Chen Hoon Priscilla
Goh Swee Hong Geraldine
Leow Kian Lee
Anchor Green Primary School Siti Hazwani Mustapha
Wang Ai Ling Isabel
Joan Cheri Lim
Calynn Chow Wun Yen
Dorling Tan Kok Ching
Nurheryani Mudzakir
Anderson Primary School Vimala Ratnaraja
Neo Shu Ling
Sarabjeet Kaur
Leong Wah Jin
Chan See Meng
Angsana Primary School Jamilah Bte Abdullah
Fatimah Bte Mohamed
Too Yen Wei
Lim Li Xia Cynthia
Liu-Lim Shu Ling Suzanne
Balestier Hill Primary School Fauzia Binte Jailani
Ho Kam Seng Tommy Noah
Phuah Eng Mui
Chia Zongyu
Yong Han Kang Jacky
Bedok Green Primary School Chew Mei-Hua Elissa Ann
Angeline Ong
Bendemeer Primary School Annabelle
Ng Huimin
Grace Yee
Diane Chua
Santhosa Kumar
Bukit View Primary School Wang Jia
Melissa Lim Hui Ling
Matilda Lin Huizi
Kumutha Selvan
Ng Sin Ee
Canossa Convent Primary School Jasmine Tye Mei Fen
Norina Bte Seno
Joslyn Chew Boon Geok
Chloe Tan Seok Hui
Wynne Leong Hui Ting
Cantonment Primary School Shah Ally
Kwan Yue Hua
Donica Tang
Yvonne Koh Siew Meng
Toh Hwee Leng Joanna
Casuarina Primary School  Ng Wei Hunn
Asnah Ahmad
Ho-Tan Chay Shwan
Mohd Azry Abdul Karim
Liu Rui Hong
Cedar Primary School Elista Tan
Rahim
Nazira
Joanne Ho
Siva Durai
Changkat Primary School Heng-Ong Li Mei Elaine
Ronnie Phua Kiah-Ian
Esther Franco-Seet
Nur Iffah Bte Abdul Ghafar
Ban Choon Kwee
CHIJ (Katong) Primary Yong Keng Cheng Alice
Mahendran Rudrarani
Tan Wan Ing Venus
Macrina Fernandez
CHIJ (Kellock) Lui Ling
Koh Wee Mong
Lim Yi Jun Jean
Sim Li Min
Esther Chia
CHIJ Our Lady of the Nativity  Lorraine Lim
Chongfu School
Jamie Rachel Smith
Koh Siew Geok
Chongzheng Primary School Noor Haida Binte Mohd Jakaria
Quek Lew Cheng
Nor Aishah Ramli
Neo Li Hoon
Kamaliah Abdul Jalil
Chua Chu Kang Primary School Zarina Bte Hassan
Soon Siok Ching Cecila
Chng Yuan Yuan
Francis Anita Chitra
Foo Mei Fang Michelle
Clementi Primary School Tan Boon Kao
Chan May Ling
Cai Shu Xia
Suhana Binte Suhaimi
Nurul Huda Yazid
Compassvale Primary School Fong Mei Chuan
Resham Abdul Razak
Sim Li Ting
Louise Lee Yong Lin
Lee Soh Boon Sharon
Concord Primary School Kanmani D/O Mariyappan
Aileen Tan Fei Ching
Lee Shu Fen Regina
Yap Lay Koon
Nur Jihan Bte Kahar
Coral Primary School Jackson Yeo
Christopher Shau
Jacqueline Bay
Soomathy D/O Veeraya
Nursayidah Abd Rahim
Da Qiao Primary School Loh Chew Wi
Cheow Mee Ping
Gin Goh
Caryl Leow
Balwinder Kaur
Damai Primary School Wong-Goh Kah Lean
Samuel See Tze Yang
Rasul Bee Bee Khan
Eric Tan Wei Chong
Irene Mak Yew Fatt
Dazhong Primary School Siti Noraidah Bte Mohd Salleh
Koh Yen Ling Kimberly
Choy Yu Wai
Loh Keng Ming
Shi Kaili Fiona
East Spring Primary School Jaisree D/O Mak Appoo
Ng Hui Peng
Peh Poh Li
Chan Pui Ping
Junaida Bte Ahmat
Edgefield Primary School Yip Cheng Han Melissa
Ow Weng Wai Melvin
Chan Zhi Yang
Juliana Natalia Lee Osman
Koh Hui Ting Crystal
Elias Park Primary School Esther Kwee
Irene Say
Tan-Lam Hui Fong
Iza Mariah Idris
Chai Chew Yee
Endeavour Primary School Lim Chin Boon Matt
Eng Cui Shan
Mohamed Ali Bin A Rahman
Wong Lim Hui
Oh Hui Chan
Evergreen Primary School Lim Ee Lin
Khairunnisa Bte Azman
Aainoo
Amirul Asri Bin Hussin
Thilagah D/O Doraisamy
Fairfield Methodist School (Primary) Tan Wie Hong
Ng Siew Cheng
Chua Wei Wei
Kwan Yoke Cheng
Ho Tze Kim Rena
Farrer Park Primary School Cardoza Sharon Ann
Lee Chee Weng
Lim Ming Yue Shirley
Tang Yuen Peng Angela
Sri Kala D/O Sankaran Nair
Fernvale Primary School A R Shanti
Julia Binte Mohd Rahim
Haryana Binte Mohd Ishak
Chua Lee Guan
Lee Hui Shan Amanda
First Toa Payoh Primary School Jasmine Kok
Joel Prathiev Vinson
Tan Lay Cheng
Ng Xin Yee Lydia
Sng Sin Lim Carol
Frontier Primary School Ranjeet Kaur D/O Jernavyl S
Ong Jing Yun Jessica
Soh Wee Hong Nellie
Tian Guiqi
Majeena Rosia D/O Abdullah
Geylang Methodist School (Primary) Yong Kwon Seng
Pakrisamy Jamuna Rani
Theresa Tong
Chin Seng Choy
Christabel Chua
Greenridge Primary School Ang Lor Nah
Cheok Tze Mei
Jayarani Selvaraju
Low Li Lian
Tan Swee Leng Sharon
Greenwood Primary School Shaalini Gejendhiran
Jacqueline Toh
Teo Hui Lee
Sharon Teo
Dai Anna
Haig Girls' School Fong Lay Keow
Gidwani Poojalal
Mabel Yeo-Adraidi
Raihana Yunoos
Noraini Riffin
Cheong Long Xin
Kwok Yao Tsuan
Angeline Guay
Holy Innocents' Primary School Lee Siew Kian Joyce
Muhammad Khairi Hanafi
Luo Jing
Ma Ah Yin
Tan Wei Qi Daphne
Hong Wen School Chang Ai Jia
Ng Ngee Seng
Chia Su Si
Ng Hui Min
Kow Bi Xia
Hougang Primary School Wang Ai Pei
Chee Poh Lai
Manjula Krishnan
Noraishah Mhd Ayob
Sahernizam Bin Limat
Huamin Primary School Angela Shasi
Albert Tham
Thelaga d/o Balakrishnan
Grace Ang
Siti Kamariah Bte Ismail
Innova Primary School Elaine Tan Koon Neo
Subash
Esther Ong
Thio Su Ping
Sharin Tan
Jiemin Primary School Aswati Bte Mohd Shariff
Wong Hui Xuan
Kuganeswari D/O Kuhanesan
Muhammad Firdaus Bin Jamil
Seth Tanuja Devi
Junyuan Primary School Koh Kim Siang Aerita
Tan Lay Ming Rachel
Kam Jiewen Angela
Josephine Woon Mui Chan
Jan Lim Mui Huay
Jurong Primary School Hasyimah Harith
Cai Jiansheng
Asfilah Ariffin
Doreen Tan Chu Hua
Loh Seow Juin Eunice
Jurong West Primary School Ng Shu Hui Doris
Siti Farhana Binte Salamat
Siti Nafisah Binte Sharif
Ong Wei Loon Daryl
Sim Lee Choo Cindy
Juying Primary School Neo Jie Qi
Eulindra Lim
Zoey So
Nitthiya Rengasamy
Habeeb Mohamed Vahida
Keming Primary School Aida Lisa Bte Aliman
Hasiave Abdullah
Ngiam Shoon Yhear
Chan Xiuwei Felicia
Florence Tan
Kranji Primary School Deborah Tham Lai Mei
Lakeside Primary School Karen Selvarajan
Siti Alwiyyah Alwi
Winnie Soo
Loh Hui Ming
Ma Shaowen
Loyang Primary School See Huey Kean
Tan Lih Lin
Iskandar Ishahak Bahroocha
Ang Bee Ngoh
Natdia Faranaz Bte Shokat
Maha Bodhi School Yew Birui Stephanie Elsie
Por Pei Yi
Lim Pei Ee
Chan Hui Juan Celine
Nurul Farha Bte Abdul Talib
Marsiling Primary School Goh Lay Ching Angela
Chua Ban Hwee Jasper
Shivani D/O Subramaniam
Wan Hanim Afan
Herianti Abu Shah
Marymount Convent School Katharine Warsono
Khoo Ying Poh
Aw Jiazhen Joanna
Sung Wei Yee
Leow Guet Li 
Mayflower Primary School
Imran Bin Mahmud Hussin
Chen Yit Kai
Suriana Binte Suhaini
Zhang Fang Fang
Goh Annie
Mee Toh School Angela Fong Poh Eng
Pauline Chan
Meridian Primary School Tan Hugue Hwan Stefane
Chua Lee Hoon Eleanor
Zulkarnai Bin Zulkifli
Tan Shi Ying
Jessica Khek Cuiyan
Nanyang Primary School Wang Yin Xia
Denise Jung Gee Ting
Yvonne Pun Jin Mei
Tan Ley Hoon
Low Miow Noi
New Town Primary School
Wong Wei Teng
Loke Shu Fen
Mohammad Najib Bin Abdul Rahman
Diana Yao Sufeng
Mohamed Ali Marican
Ngee Ann Primary School Chew Keng Kok
Kartini Bte Abdul Hamid
Rafeah Bte Yahya
Che Fauziah Bte Abdullah
Pasir Ris Primary School
He Guoyuan Desmond
Marilyn Kumar
Yazid Dasimin
Paya Lebar Methodist Girls' School (Primary) Kanmani D/O Narayansamy
Tan Choon Keow
Dilys Jiang Sihui
Tok Yen Ling
Ng Gui Mei
Pei Chun Public School Teo Bee Poh
David Koh Seng Khiang
Lim Leng Leng
Yang Fei Chek
Delphine Chng Liwen
Pei Tong Primary School Liow Zhong Fa
Toh Puay Joo Peggy
Ng Saw Choo
Yap Shi Mei Erika
Lim Lee Wah
Pioneer Primary School Nur Shaheila Binte Sahat
Vanitha D/O Ahoram
Ng Puay Khoon Pauline
Foo Shi Ping Melissa
Siti Maisarah Binte Salleh
Princess Elizabeth Primary School Chua Xin Rong
Zaid Bin Rasid
Noorhirdawati Bte Buang
Punggol Primary School Oh Ling Fang
Gan Hui Teng
John Chan Hoe Chye
Yeo Wei Hao
Valerie Chua Ruishan
Radin Mas Primary School Lee Seok Lam Lyndia
Evelyn Yeo Sze Yee
K Malarvizhi
Hafizah Bte Jumaeh
Tan Pei Shi Sandy
Raffles Girls' Primary School Lynette Seet Tze Lin
Kimberly Bell
Red Swastika School April Noble
Lee Wei Loong
Fann-Chew Hwee Cheng
Eliza Yang
Muhammad Jufri Bin Annuar
River Valley Primary School Lin Huiling
Farah Nadiah
Ng Min Yu Tyler
Lim Chiu Wei Elaine
Oh Seow Huey Cecilia
Rivervale Primary School Janis Lo Choi Ha
Aliz Lim Boon Geok
Lau Wan Yu
Nur Aishah Bte Mohd Tahir
Chew Mian Cheng
Rosyth School Fadillah Bte Said
Josephine See Hwee Meng
Goh Yong Yong
Toh Shi Min
Fazilah Bte Abdul Aziz
Sembawang Primary School Nuremiliyana Suhaidi
Sharmila Singh
Roshiela Rosly
Nor Aisha Sa'ad
Tan Siew Bing Joey
Sengkang Green Primary School Ng Lip Kiang
Nur Afiqah Bte Anwarie
Serene Tan
Goh Sai Wee
Sangeet Bajaj
Si Ling Primary School Rita Ashikyn Bte Marhajas
Ng Yeow Huei
Ashri Bin Shukri
Samuel Huan Weiguang
Siti Raudhah Bte Yusoff
Springdale Primary School Noreen Ali
Low Yew Fai
Dewi Juliana
St. Andrew's Junior School Angela Lim
Lynette Soh Yen Peng
St. Anthony's Canossian Primary School Michelle Lim
Sum Mei Lin
Emelyn Ho
Lucy Tan Li Hiang
Catherine Tan
St. Gabriel's Primary School Marsha Toh Quek Hua
Lo Hwee Ling Jamie
Neo Yong Teck
Sara Liyu Lee Cheng
Selvei Shunmugam
St. Hilda's Primary School Sarah Wee
Wong Beng Yu
Marilyn Koh
Sarah Low
Siti Zahara Mohd Anuar
St. Joseph's Institution Junior Soh Mei Qi
Noraini Bte Niat
Chia Wei Yee
Asogan Yogaeswari
Punitha D/O Elancheran
St. Margaret's Primary School Huang Peisi Chloe
Seow Angelia
Low Pei Chi
Chia Pin Cheng Celia
Stamford Primary School
Julie Hong
Suryanti Fathillah
Tong Eng Mong
Thamzai Salvai Ravichanthiran
Charisse Toh
Tampines North Primary School Adeline Teoh
Wong-Tan Poh Ling
Santhi Vardeewell
Sharifah Feiruz Alsagoff
Koo-Wee Lian Neo Janet
Tampines Primary School Dong Yaru
Eng Lee Cher
Joe Ang Choon Hai
Tanjong Katong Primary School Mohamed Faizal Abdul Salam
Jimmy Tan
Nurulhuda
Sheena Lai
Jasmine Lim
Tao Nan School Liu Lee Choo Sharon
Teck Ghee Primary School Anna Koh
Lee Limin
Nurazeela Abdullah
Esther Lee
Eileen Liew
Teck Whye Primary School Karen Ong
Vennila
Intan Salwah Bte Badiuzzaman
Shamsudin Bin Hashim
Janice Leong Pui Fun
Telok Kurau Primary School Robin Lim Heng Hock
Yeo Hwee Bin
Chua Cheow Teck
Rabi'ah Bte Abdul Rahim Shah
Aznizah Bte Aris
Townsville Primary School Koh Shiew Ling
Kong Chee Meng
Unity Primary School Lim Poh Chen
Elizabeth Ng Ai-Ching
Kenneth Cheong Perk Yin
Neo Liwen
Jasmine Lau Jiamin
West Spring Primary School Thilakavathy D/O Govindasamy
Yu Yen Ling Vivien
Parameshwari D/O Selvaraja
Clifford Lim Kok Leong
Normala Bte Mohamed Jais
Westwood Primary School Khoo Rong Huang
White Sands Primary School Lajwanti Thakurdas Melwani
Cheong May Fung
Liew Guan Jie
Evelyn Yeo
Nurul Ain Bte Haroon
Woodgrove Primary School Tok Wei Ling
Hee Chung Yen
Selva-Saratha D/O Raman Sarivan
Avneet Kaur
Kamaliza Bte Abu Kassim
Woodlands Primary School Lee Soon Hong
Tan Pei Shi Phoebe
Oh Yee Lu
Kueh Li Li
Lim Bee Yan Jovyn
Woodlands Ring Primary School Vanishree Kaneson
Hong Guey Lian
Suriatie Abdul Samat
Marion Lim
Xinghua Primary School Josephine Lim Peck Kiang
Catherine Lim Chiek Kuan
Nasreen Bte H Shahabuddin
Neo Yuan Ling
Siti Salmah Bte Abdul Rashid
Xinmin Primary School
Tan Way Len
Yew Tee Primary School Fadzilah Bte Moideen Kutty
Chua Lee Lin
Pek Pei Yu
Naseera Bte Mubashir
Lekha
Yio Chu Kang Primary School Dashimah Bte Mohamed Daud
Peter Goh Teck Heong
Maheswari D/O Rajaratanam
Siti Nurhuda Bte Akbar
Ong Hui Ying Geraldine
Yu Neng Primary School Poh Swee Lan Janet
Ng Lay See
Ang Mei Ling
Yeo Chi Kin Shawn
Wong Thin Wing Ignatia
Yuhua Primary School Bernard Goh Beng Guan
Chan-Lim Ai Hua
Esther Tan Lai Kiow
Mumtaj Bivi Bte Abdul Kader
Lau-Ng Li Ping
Yumin Primary School Noriyanti Bte Yunos
Lam Yi Hui Angeline
Lim Hui Min Carol
Luo Jinyu Gina
Rosnani Bte Alwee
Zhenghua Primary School Thanalaxshmi D/O Sellakumaran
Audrey Yeoh
Ma Yan Ying
Toh Soo Wah
Loh Ho Weng
Zhonghua Primary School
Ong Chui Hoon
Liew Yong Chew
Loh Yeok Peng Sharon
Pang Mei Hui Chloe
Abdul Mutalib B Ab Rahaman
School Award Winner
Ahmad Ibrahim Secondary School Burton Sherlock Timothy Row
Francesca Gomez
Puah Shi Hui Silia
Zhang Weili
Chia Yan Qi Audrey
Anderson Secondary School Lee Xinzhan Andrew
Lim Kiang Wee
Lin Binchuan
Wong Lai Fong
Loh Mingsheng Benedict
Ang Mo Kio Secondary School Huang Weiyu
Linda Chan Mui Kiang
Mohamed Faizal Bin Mohamed Jaiton
Low Rhui Yin
Sun Ye
Anglo-Chinese School (Barker Road)  Clement Ho Cheun Yin
Mabel Ou
Ho Jia Yan
Assumption English School Chong-Kee Chay Hoon
Yap Kian Guan Alvin
Meera Devi Mahendran
Chen Jing Yuan Alvin
Ng Shi Han
Balestier Hill Secondary School Marhainy Bte Rohmat
Felicia Ng Su Hway
Tee Chen Kam
Low-Ling Pei Ling
Joel Lee Jian Liang
Yong Yao Feng
Beatty Secondary School Rose Ang
Lim Yi Wen
Tng Ee Hwei
Nurul Ain Bte Sahat
Bedok North Secondary School Lim Shixuan Gwen
Ho Yong Cheah Alvin
Chan Siew Lei
Heng Wei Jie
Loo Li-Lin Katherine
Bedok South Secondary School Mah-Pow Lai Gim
Maria Liau
Samuel Goh
Joanne Lee
Jacquelyn Wan
Bedok Town Secondary School
Aaron Ye Jiaming
Liza Bte Ashari
Lee Theng Theng
Angelina Khoo Bee Rui
Ye Xiaofen
Bedok View Secondary School Zarina Bte Mohamed Zakaria
Tan Leng Hwee Evelyn
Wong Wei Leen
Huang Meiyun Angel
Lee Chuen Sing Serene
Boon Lay Secondary School Josephine Tan Pei Shi
Ong Kheng Loon
Angela Tan-Lee Mui Huang
Lim Siew Ly
Bukit Merah Secondary School Law Ngiap Hui
Stella Toh Yong Mei
Shahrizal Salim
Chee Kwok Seng Jereme
Irdtiani Binti Mohamed
Bukit Panjang Govt. High School Sim Meng Hoe
Shih Kai Lin
Sangeetha D/O Kriskumar
Fabien Yong Hon Zun
Muhammad Hafiz Bin Hanafia
Canberra Secondary School Oon Kian Peng
Chen Jin Liang
Deborah Chua Lihui
Tan Pei Ling
Leong Siew Yin Frieda
Cedar Girls' Secondary School Chia Choo Hui
Chew Foo Kim
Neo Li Kheang
Wilfred Loh
Priscilla Lim
Changkat Changi Secondary School Nur Rashidah Bte A Rashid
Adibah Bte Abbas
Gina Si Yan Qin
Wang Yadong
Venkateswaran S/O Murugiah Balakrishnan
CHIJ Katong Convent Yap Yi-Yin Gail
Yin Mei J.J. Lenden - Hitchcock
Pang Kim Fong
Winston Chiang Ming Yao
Agnes Tan
CHIJ Secondary (Toa Payoh) Tan Boon Chui
Irene Tan
Eng Wee Keng
May Chong
Zhang Shujuan
Chong Boon Secondary School Benedict Lee Wei Xian
See Pei Jun
Chen Weiguo Jeremy
Neo Meng Yang Gary
Ng Lee Kiang
Christ Church Secondary School Lee Han
Francis Seah Chin Kiong
Ng Hui Ling
Chan Wei Han
Sng Thiam Eng
Chua Chu Kang Secondary School Nur Janna Binte Othman
Lim Chieh Sern Jason
Musa Bin Shukor
Lee Mui Hoon Adeline
Shashariza Binte Jupri
Chung Cheng High School (Main) Teo Jo-Hsuan
Tan Su-Ern Joanna
Clement Tay Han Tseng
Noor Sarah Bte Abdul Rahman
Ahmad Hashikin M B MOHD Latiff
Chung Cheng High School (Yishun) Lee Kah Chin
Lim Wee Keong
Teo Shin Yeow
Lynn Goh Bee Lian
Woo Huey Ming
Clementi Town Secondary School Lehming-Teo Shi Hui Rachel
Kwa Poh Hwa Jasmine
Tan Kiang Chye
Clementi Woods Secondary School Denise Lim Ying Ting
Tan Boon Hock Jeremy
Chia Chin Pean Lucas
Qin Zhenzhen
Serene Tan Mei Yan
Crest Secondary School Lok Lai Hoong (Lisa)
Chan Lay Ling, Amy
Lee Woan Huey (Hannah)
Damai Secondary School Thong Ching Guan
Choo Lee Ming
Teo Swee Wah
Imelda Norazlina Binte Zulkefle
Siti Hawa Bte Shaini
Deyi Secondary School Chia Jin Jun Melinda
Tong Keh Huei
Yeo Leon
Lim Liang Hao
Chia Seng Mui
Dunman Secondary School Chayarnee Marnee-In
Mohamed Jeffrey Abdul Gafar
Cheong Kah Keh Kathy
Peh Lee Chin
Ahmad Zaini Chia Muhammad Zaki Chia
Evergreen Secondary School Teresina Margaret Loola
Tina Melvin
Norashimah Abdul Rahim
Tseng Jih Cheng
Fairfield Methodist School (Secondary) Ho-Leong Yuet Lim Rosalind
Koh Wei Shan Clarissa
Li Weihan Joel
Germaine Jacolyn Peter
Lim Mei Yee Joanna
First Toa Payoh Secondary School Charissa Ong Xiu Ling
Ng Jie Ying Lydia
Choo Siew Lan
Sin Boon Yiah
Mohd Kamil Kassim
Fuchun Secondary School Erfasiah Abd Rahim
Terence Chee
Marcus Chai
Chen Xin Da
Yogeswari Selvaraja
Geylang Methodist School (Secondary) Lam Yuit Kwai
Nainee Ismail
Shehnaz
Sng Peng Hock
Cyril Khoo
Greenview Secondary School Koh Khee Hoon
Tan Yong An
Ong Yu Eng
Koe Soon Guan
Yvonne Chng
Guangyang Secondary School Winnie Leong
Tang Chee Kong
Kok Woon Poh
Zhong Wanzhen
Teo Ping Ting Grace
Holy Innocents' High School Tan Tze How Kelvin
Lim Lee Lian
Lee Siu Hiok
Renuka Krishnah
Siti Aisyah Safiyuddin
Hong Kah Secondary School Senthil S/O Silvarajoo
Ling Peng Yap
Melissa Tan Si Ying
Choi Kah Mun Carmen
Siti Sunarti Bte Suphay
Hougang Secondary School Colin Chen Shoujie
Jessica Heng Yee Pei
Jazreel Toh Hui Khee
Serina Tan Bei Ling
Tracy Huang Yuyan
Hua Yi Secondary School Kuek Shao Zhen
Jeremiah Lim
Lee Hui Ling
Khoo Wei Lun Edwin
Jurong West Secondary School Tan Pei Lin Esther
Low Swee Ling Angeline
Soh Hui Min
Surya Banerjee
Mark Chee Kong
Jurongville Secondary School Adeline Pang-Liu Jia Zhen
Musniffa Ti Mustaffa
Lam Seng Tat
Andrielle Lee Yan Ling
Heidi Lee Huixian
Juying Secondary School Dayan Tan Ying Peng
Lau Jia Yun
Yang Wenqing
Choo Bee Leng
Goh Hwee Tuan
Kent Ridge Secondary School Lee Ling Chi
Ramish Goby
Chew Ying Chao
Tan Siew Hui
Naseemah D/O Mohamed Yacob
Kranji Secondary School Karen Wong
Go Jun Hong
Felicia Mah
Betina Ng
Zhang Shujuan
Kuo Chuan Presbyterian Secondary School Yeo Li Li Clara
Tan Soon Shan
Tan Jialin Karen
Wong Shin Yee
Chelliah Trevor Devendran
Loyang Secondary School Low Su Tee
Amanda Chua Li Wen
Nazeeracany
Liu Yan
Faridah Bte Ahmad
MacPherson Secondary School Camilla Lim Ngoh Ying
Lee Kah Gek
Tan Meow Choon
Christina Robert
Manjusri Secondary School Sng Peng Han Kain
Wang Jieying
Neo Chai Meng
Kwok-Lim Yin Yin
Cheah Lay Tin
Mayflower Secondary School Chen Yanhui Timothy
Cheow Chee Siang Gabriel
Tan Wee Tiong
Aishah Bte Abdul Jalil
Zhuo Gensheng Jason
Nan Chiau High School Wong Ling Yan
Chan Yook Mun
Chong Ka Wuei
Abdul Rahim
Siak Chock Kwun
Nan Hua High School Sim Puay Hoon
Teo Hui Yi
Chua Ting Fang
Kee Shu-yi Teresa
Chen Wenquan
Naval Base Secondary School Chee Boon See
Simon Teo
Chua Leng Poh Vincent
Poovili D/O Panisilvam
Ong Siew Cheng Frances
New Town Secondary School Anisha Ghani
Yong Li Ping
Elissa Goh Yi Ling
Tham Ming Hwee
Kalidass S/O Jayaraman
Ngee Ann Secondary School Lai Hon Kit Chris
Stephens Gloria
North View Secondary School Anna Lee Kai Wen
Leow Suhui
Lim Jia Xin Janice
North Vista Secondary School Samuel Ong Junjie
Chan Boon Kian
Christine Bernadette
Loo Duan Liang Dino
Paul Lily Jebamony
Northbrooks Secondary School Eileen Ong Hui San
Isabel Ho Shu Chun
Alex Ng Lian Sin
Eunice Chan
Janson Yong Kiam Ham
Northland Secondary School Yap Qian Hui Joanne
Nurliyana Bte Juairi
Haw Yubin
Tan Wei Jia Jackson
Hartini Binte Idris
Outram Secondary School
Jason Ooi
Zaiton Mohamed Punither Basa
Ng Kah-yi Grace
Teo Li Li
Kiranjit Kaur Tarlok Singh
Pasir Ris Crest Secondary School Choo Chee Siong
Chua Ai Chen
Tan Jia Jing Jasmine
Conceicao Daphnie Colette
Tay Tong Wei
Pasir Ris Secondary School Anastasia Yeo Hui Yi
Chong Zhi Wei Marc
Chua Yoke Ung
Chua Wei Tian
Ang Shi Ting Cecilia
Paya Lebar Methodist Girls' School (Secondary) Oh Hwee Hwee
Poh Chee Jian
Chan Wai Ling Joyce
Choo Mei Yan Melissa
Lee Chai Ching Veena
Peicai Secondary School Haresh S/O Sivaram
Andy Yeo Wei Yong
Lee Ching Yi
Lam Sze Wing
Faridah Bte Abdul Gapor
Peirce Secondary School Ang Siow Kuan
Foong Sau Wan
Chua Soh Ann
Lee Xin Fang Hazel
Jiang Ting Ting
Ping Yi Secondary School Tan Danwei Claudia
Goh Layna
Yang Shijie
Pow Wee Wee
Siti Aisyah Bte Muhammad Ali
Pioneer Secondary School Siti Aisyah Bte Jamal
Siti Aishah Zahara Bte Md Rafi
Alvin Chow En Xian
Wang Xiaoxi
Nur Lydia Bte Johari
Punggol Secondary School Goh Han Pin
Lim Li Yen
Sultan Shaheed
Lee Wei Wei
Julaiha Haron
Queenstown Secondary School Amanda Liu Yuan Xin
Cherlyn Tan Jin Ping
Noorheriza Mohammed Aris
Noryanti Md Aris
Lee Wing Sheng
Queensway Secondary School Chng Eng Peng
Pang Fook Hoe
Jamie Wong Yoke Chee
Tay Swee Hoe
Chen Zhiyun
Raffles Girls' School (Secondary)  Choo Boon Hwee
Rachel Pang
Nicole Na
Vivien Willamme
Ummu Choo
Regent Secondary School Koon Si Mink
Su Rui Yi
Nadiah Abdul Nasir
Teo Chin Ann
Ong Wei Qi Joan
Riverside Secondary School Chee Jih Heong
Tan Woon Wei
Alister Chua Jingyi
Alvin Cai Gaoyong
Cindy Chai Chang Wei
Serangoon Garden Secondary School Vajira Yasoma Siriwardena
Lim Poh Poh
Yeo Kee Sheng
Wee Lip Hui
Srindar Kaur
Serangoon Secondary School Jeff Mak Ka Fai
Siti Nur Sufiana Binte Hashim
Nur Ashirah Binti Nordali
Fong Jia Hui
Faith Wong Yeo Sok Yee
Springfield Secondary School Alisya Yeo
Lai Chee Keen
Sarah Alphonso
Norain Johari
Nor Hazimah
St. Andrew's Secondary School Perumal Selvarasoo
Gan Ghim Kui
Deborah Gan Li Chuen
Tan Hwee Ling Vivian
Nicole Vincentia Lek
St. Gabriel's Secondary School Ng Tze How Nigel
Jane Han Chern Wern
Zaynab Abdul Rahman
Yip Chin Ngan
St. Margaret's Secondary School Rosalind Khoo
Kwang Wan Yi
Lawrence Tan Chay Leong
Wee Seng Kiat
Subramaniam Kalaymai
Swiss Cottage Secondary School Tan Hui Lan
Tan Han Chong Timothy
Liew Jia Meng
Tan Poh Kim
Wong Wee Leng
Tampines Secondary School Chong Nget Fong
Ho Lian Shi
Ng Lee Wei John
Nurlina Binte Ibrahim
Zhou Wensi Eileen
Tanglin Secondary School
Kelvin Lim Poh San
Tanjong Katong Girls' School Lee Yee Na Serena
Low Bing Ying
Nur Hafizah Bte Ismail
Tong Siok Theng
Tang Yilin
Tanjong Katong Secondary School Liz Sriyanty Binte Jamaludin
Ng Li Juan
Jolene Pang You En
Kang Hway Choon
Lim Bee Lin Elsie
Victoria School Lim Mei Yin Tiffany
Ernie Bte Abdullah
Tee Kian Meng
Chan Peiting Jessica
Yeo Zhisheng Joel
West Spring Secondary School Kok Yeong Haur
Jolene Chong
Janice Tay
Sarah Chan
Liu Mun Kang
Whitley Secondary School Gloria Ragisree Krishnan
Laura Huang Jia Mei
Joyce Liu Xinle
Clarissa Ong
Christine Chong
Woodgrove Secondary School Thng Guan Heng
Tan Hwee Lin
Sim Hui Kee
Maslinda Heikal
Woodlands Ring Secondary School Ravintharan S/O Palanisamy
Nor Lizawati Bte Mohd Tahir
Huang Baoxian Kaylan
Farhanah Bte Samat
Woodlands Secondary School Teo Jia Yin Sarah
Quek Zhi Whai Marcus
Ajaykumar S/O Jitendrakumar
Aw Ruo Ning Dione
Lin Yuling Eileen
Xinmin Secondary School Kevin Chan
Vivien Tay
Cindy Beh
Ulrica Liang
Junie Lim
Yishun Secondary School Kiew Kai Ling Sarah
Ho Tze Liang Shaun
Chia Beitian
Wong Kwok Wai
Chang Fook Yong
Yishun Town Secondary School Ho Chow Wan
Chiang Lee Ngang
Chua Weiqiang
Goh Chai Peng
Lim Chee Keong
Yuan Ching Secondary School Chen Zhanjiang
Arulushamaheswary
Chua Jing Kai
Goh Woon Xian
Nan Zhonghua
Yuhua Secondary School Bo Yiting
Irfana Begum D/O Ikbal
Salmiyati Binte Salim
Sng Wee Yoke Leroy
Ng Shu Ting Melissa
Yusof Ishak Secondary School Lee Joshua
Ang Kwee Keng
Cheong Wei Leng
Mazlee B Muharram
Tan Fong Wei
Yuying Secondary School Lathamagesh D/O Shatiannatham
Tan Lin
Lee May Ping Jasmine
Ong Teck Yew
Nur Izzati Binte Zainydin
Zhonghua Secondary School Ng Thiam Seng
Nisha Ann Anthony
Crystal Ling
School Award Winner
Anderson Junior College Marie Gilles Philippe Damien
Fu Shengjie George
Ng Yung Hui Eugene
Tay Choon Seng Trevor
Yeong Chong Yiing Alvin
Catholic Junior College Goh Jun Yang Ignatius
Ang Chuan Yin
Chee Huijie Angeline
Debanita Bhattacharjee
Huang Yuanling
Innova Junior College Santha D/O Selva Raju
Jurong Junior College Lim Hai Lay
Ho Yieng Yieng
Tay Ah Bee
Nurul Afiah Binte Abdul Rashid
Choo Lay Kian
Millennia Institute Choo Liyun Wendy
Thiang Perng Meng Kelvin
See Kurt Wei
Rajasegar S/O Selvasegaran
Wu Yuen Yi Shirlyn
Nanyang Junior College Theresia Line Ishak
Wong Su Cheng Robyn
Lin Junjie Terence
Chng Yongxi
Yau Yan Leng
Pioneer Junior College Tan Boon Piang
Ho Fui Fang
Serangoon Junior College Cheng Che Victor
Chua Hong Da
Claresta Lim Wenjia
Tan Ee Yong
Zulaiha Said
Tampines Junior College Toh-Liow Pei Xian
Mak Kok Wei John
Lim Chok Peng
Goh Beng Lee
Tang Jie Ting
Yishun Junior College Goh Giam Hwee
Tan Liu Yin
Lee Jing Ying Charis
Rosni Binte Gulzar Mohd
Chuah Lay Yen
School Award Winner
Anglo-Chinese School (Independent)  See Teck Hock
Norman Chua Ching Poo
Karen Elizabeth Deans-Liau
Mageswari Rajah
Mohamed Shariff Haja Alaudeen
Rekha D/O Sundararajan
Chua Yi Fang
Tan Siew Lang Diane
Liang Chew Man
Dave Tay Yong Lai
Catholic High School Eileen Tay
Chew Soak Cheng
Chong Yew Fook
Adrianna Chiew-Ngern Cheng Yi
S. Purnima Janani
Ritchell Choong Ee Ling
Tan Ping Hock
Paul Lee Chow Tong
CHIJ St. Nicholas Girls' School (Primary) Gan Hui Min Candy
Judy Isabel Koh Cheng Tee
Wendy Goh Shu Cheng
Ruth Goh May Feng
Toh Poh Yen
Dunman High School Ng Kai Chin
Tiah Jun Kai
Leong Swee Ling
Ong Lay Pheng
Goh Pai Shen
Asha Kirti Vora
Tan Chien Huah
Yang Yunhui
Loh Yan Xiang
Chen Huiqing Christine
Hwa Chong Institution Pek Ru Heng
Low Juay Kiang Alvin
Wong Siew May
Lim Seow Yi
Kong Chiak Wu
Boyanapalli Anuradha
Nah Wee Keong
Teo Jia Ling Violet
Wee Chorng Shin
Bobillier Sophie Marie
Methodist Girls' School Brenda Ow
Carol Tay
Nur Eva Jailani
Soo Ai Kim
Tse Nan Shing
May Yeo
Karen Chia
Kek Lay Yan
Sally E
Chen Seok Hwa
National Junior College Chen Liangcai
Ho Hui Lin
Darryl Chew Ching Yang
Neo Ko Hui
Chai Yen Fong
Feng Pingping
Tjhin Ke Ming
Wong Bee Ting Sarah
Kan Ximin
Chua Ee Vian Karman
Raffles Institution Tham Zi Sheng
Tan Ying Chau Calvin
Ong Wei Ling Kristine
Singapore Chinese Girls' School Yang Shuojun
Lee Puay Leng
Sheralyn Lim
Ng Wen Tirng
Ethel See
Chen Chao
Ang Tze Hwei
Lena Low
Rosemary Song
Amanda Chia
Temasek Junior College Wong Ying Ying
Chan Cheow Wee
Thangam Vickerama Singhan
Andy Lim
Foo Shi Jia Andrea
Tan Weng Cheong Alex
Goh Siew Choon
Eric Yap Zong Xing
Chua-Ng Yock Lan
Tan Mingyi Shawn
School Award Winners
Chongzheng Primary School Mdm Maznah Bte Yusak
Si Ling Secondary School Ms Juanita Toh Zhu Ian
Teck Whye Secondary School Ms Stephanie Ong Fang Hui
Anderson Junior College Ms Corrine Zhu Youyan
School Award Winners
Holy Innocents' Primary School Mr Nelson Ong Yong Hui
Rivervale Primary School Mdm Janis Lo Choi Ha
Yumin Primary School Mdm Zahureen Bte Aman
Balestier Hill Secondary School Mrs Wong-Low Ai Rin
Bendemeer Secondary School Mr Oh Tze Ming
Bukit Panjang Government High School Ms Alina Binte Ahmad Sany
Dunman High School Mr Lim Teck Seng
Hwa Chong Institution Mr Quek Wee Tong
School Award Winner
Admiralty Primary School Norfahizah Abdul Majid Ho Hew Mun Julie Yana Rasidi Tan Chew Fong Normala Md Jais
Ahmad Ibrahim Primary School Melvin Yeoh Shuen Chau Tham Tuck Kong Peng Chia Hui Helen Lee Huey Fang Pauline Seow Xing Hui
Ai Tong School Tan-Koh Peck Lian Goh Swee Hong, Geraldine Kandy Heng Voo Mun Pan, Magdalene Mok Ling Ling
Anchor Green Primary School Hariati Ali
Ang Mo Kio Primary School Cynthia Chen Monica Leong Oh Yee Lu Wong Choo Lat Brenda Seetoh
Balestier Hill Primary School Manimagaliammal D/O Ramachandran Fauzia Binte Jailani Ho Kam Seng Tommy Noah Phuah Eng Mui Angeline Ong Ling Ling
Bedok Green Primary School Siti Sarah Binte Sokran Chew Mei-Hua Elissa Ann Noraishinah Bte Md Yusope Chong Yuen Meng Hsu Seow Yun
Bedok West Primary School Dahalia Bte Abbas Mohammad Zahid Bin Rohmat Noreha Bte Mohamed Sreedharen Sasidharen Toh Shi Min
Bendemeer Primary School Santhosa Kumar Azimi Bin Ahmad Ng Hui Min Stephanie Wong Mei Ting Grace Pushpalata D/O Guna
Boon Lay Garden Primary School Lilian Lye Cheng Wai Ada Leong Pui Ling Sherlyn Tang Ainah Saaban Ganesan Mahalatchimi
Bukit Panjang Primary School Idayu Bte Sokkiman
Bukit View Primary School Kumutha Selvan Raihanah Bte Mohd Yusop Selena Ang Nur Sussilawati Bte Mohd Hasshim Brenda Siew
Canberra Primary School Cheok Li Ying Zheng Xinfang Ruth Lim Yee Ping Ruth Phang Bi Yun Tan Gek Ling Yvonne
Canossa Convent Primary School Alice Goh Lau Lan Eng Judy Teo Yan Chun Norhidayati Abdol Rahim Deline Lu
Cantonment Primary School Choon Sihua Evangelyn Mashuthoo S/O Abdul Rahiman Lester Ting Huong San
Casuarina Primary School Regina Lim Mui Ping Norsham Bte Mohd Noh Camillus D/O V Justine Zhang Yu Lynn Siew
Cedar Primary School Vanitha D/O Gunasekaran Sim Eak Bian Nani Rhiani Nazira Abdullah Jabbar Jaafar
Changkat Primary School Heng-Ong Li Mei Elaine Sia-Chiam Siew Noi Rajeswary Thillai Kumar K Parathi Lim-Ang Yuan Ho, Celestine
CHIJ (Katong) Primary Tan Wan Ing Venus Macrina Clare Fernandez Barathi Rajan Jessie Koh Balwindar Singh
CHIJ (Kellock) Nurhuda Bte Abu Bakar Chia Yuen Fung Michell Jemma Gomez Nadzirah Binte Azhar Gwi Kiat Hoon
CHIJ Primary (Toa Payoh) Wong Shenshan Melisa
CHIJ Our Lady of the Nativity Tan Cheh Hia Raniah Mohd Noor Cindy Oh Wah Gee Grace Chua Xin Wei
Chongzheng Primary School Neo Li Hoon Pauline Foo Li Ying Noor Haida Bte Jakaria Noor Ezaida Abdul Rahman Maznah Bte Yusak
Clementi Primary School Chan May Ling Suhana Suhaimi Jennifer Neo Qing Xia Nurshahidah Bte Mohd Shah Yvonne Boey
Compassvale Primary School Stacy Tan Yizi Clara Lee Meiying Mogana Sivalingam Ko Lian Hoi T Sharmini
Concord Primary School Lena Chua Ong Kwee Bee Suzanne Lim Siti Weinawaty Bte Mohd. Salleh Lim Pei Geok Shannon
Corporation Primary School Inthumathi D/O Selvarajoo Karen Ho Qiao Hui Salbiah Binte Ishak Maybelline Teo May Lian Shaheen Khan
Da Qiao Primary School Lau Sok Ling Melissa Miss Khoo Yuzhi Ho Wei Chyi Wilfred Manimegalai Tan Lin Jun Sharon
Damai Primary School Mak Yew Fatt Shariffah Faizah Bte Hassan A Cheong Hwee Wan Annur Shanaz See Tze Yang Samuel
East Coast Primary School Loh Hui Ling Kris Hay Ang Mei Hui Nadira Khan Wang Xiang Rong Lim Ying Lin
East Spring Primary School Ng Li Leng
Edgefield Primary School Ng Siew Hong Suhaila Mohd Taib Melissa Yip Cheng Han Ginny Low Sok Hiang
Elias Park Primary School Wee Siew Hong Sera Lam Hui Fong Lua Yan Jun Hafizzah Bedin Ong Li Jie Jessica
Endeavour Primary School Raveendran Pavithra Lim Chin Boon Eunice Yeo V K Aswini Jayapriya D/O Kanagasundram
Eunos Primary School Grace Tan En Hui Marcus Ang Firouk Mydin Zarina Abdul Karim Sarah Zheng Huimin
Evergreen Primary School Koh Mui Noi Radin Rafeah Binte Ali Tan Tek Hing Lim Kim Eng Linden Poh Chin Fung
Fairfield Methodist School (Primary) Ang Ming, Sharin Audrey Lim Sok Hui Nurhanifah Bte Hassan Peh Lay Hoon Lim En-Rui Joel
Farrer Park Primary School Sharonjit Singh Faith Huang Huiru Seri Zalikha Binte Mohamed Zakariah Haymalatha Sithambaram (Mrs Dorairaj) Shirley Lim Ming Yuek
Fernvale Primary School Jacquelin Yeo Chien Ling Chong-Loh Swee Ling Vimala Devi D/O P Kanaran Somasundaram Vijayarani Geraldine Chua Shan Shan
First Toa Payoh Primary School Lim Sheng Gnanamani Chua Sze Siong Foo Charh Jiuan Fanny Tan Lay Cheng
Frontier Primary School Lim Li-Chern, Anisia Heng Ju Imm Yang Qidong, Alan Lee Joo Lee Rozianah Binte Ibrahim
Fuhua Primary School Evelyn Zhong April Leu Jeanette Ong Kang Nee Mohamed Nidzam Zakariah Nurul Asyikin Norman
Geylang Methodist School (Primary) Chin Wei Lie Melvin Pakrisamy Jamuna Rani Sri Noriehan Bte Kamis Teoh Yian Pin Zareena Kamarraj
Gongshang Primary School Lee Wee Nee Cleo Tan Pei Shi Teo Shaw Ping Tang Swee Har Haslinah Bte Yahya
Greendale Primary School Ong Bee Cheng Bebe Cheong Su Fen Priscilla Chee Kim Ee Tan Hai Sing Tham Sook Lai
Greenridge Primary School G. Jayhindy Ang Lor Nah Muhammad Khairon Bin Yunus Tan Swee Leng Sharon Lek Soi Moi Sally
Greenwood Primary School Chin Li Kokh Koh-Zhuo Caiwei Tan Liew Siang Veronica Tey Ai Hua Rosnani Bte Mohd Hussein
Griffiths Primary School Zaidy B Nandir Rizanudin B Jusary Chung Sin Le Sharon Tan Mei Ling Jamilah Bte Abdullah
Haig Girls' School Esther Tan Tzy Kwei E Tan Khalidah Hani Muhammad Bin Ismail Christina Hing Meow Ling Arlene Yang Wong Yoke Lye Khalisah Bte Abdul Kader
Henry Park Primary School Noorashikin Bte Yahya Koh Siew Bee Tai Siew Ngee Chia Junli Sim Ee Mei
Holy Innocents' Primary School Teo Gek Hiok Huang Xueyi Farah Nurhuda Bte Mohmad Isa Nelson Ong Yong Hui He Haiyang
Hougang Primary School Ong Yin Chiun Susan Noraishah bte Mhd Ayob Chia Ee San Serene Tan Chye Hee Cindy Lee Wee San
Huamin Primary School Vishnu Hemalatha D/O Karunanithi Xin Hui Myra Khoo Shaiful Siti Kamariah Irfana Banu D/O Kuthubudeen Sarah Seah
Jiemin Primary School Bok-Tay Bee Lian Lynn Chng Su-Hian Chia Li Ling Ng Tze Ling Lim Suat Cheng Joanne
Junyuan Primary School Regina Soh Liu Ern Ming Kellyne Ang Charis Chong Hui Min Jayasundar Vengatta
Jurong Primary School Rina Toh Sarah Harbachan V. Swarna Leela Raspal Singh Ruhaya Mafot
Jurong West Primary School Yvonne Yee Yeh Bao Hui Siti Nafisah Doris Ng Shu Hui Esther Neo Wee Ting
Juying Primary School Juliet Khoo Brenda Boo Nur Liyana Ong Xuan Wan
Kheng Cheng School Tan Ming Haw Foong Sou Wan Grace Koh Cheng Cheok Diana Nilam Shafia Bte Khamis Su Yen Leng
Kranji Primary School Ang Wei Ling Tay Li Ping Kasthuri Deborah Tham Lai Mei Siti Aisyah Binte Waris
Lakeside Primary School Linda Lee Yu Wen Lim Ting Wan Charmaine Padmawathy D/O Vellusamy Meera Devi Quay Laynah
Loyang Primary School Natdia Faranaz Bte Shokat Ang Chee Wai Patrick Lai Tingfang Fiona See Huey Kean Wong Yoke Yoong Emily
Maha Bodhi School Asrina Alias Gan Soon Bee Goh Jun Xian Angel Soh David Chan Yew Meng
Marsiling Primary School Sng Su Hoon Shirley Cheng Huey Feng Anithasri D/O Manokaran Richard Ong Kay Pang Melissa Chong (Ting Pui Ling)
Marymount Convent School Cheryl Ho Fiona Khong Victor Yeo Clara Chew Alvin Woo Tuck Ming
Mayflower Primary School Lau Seng Yoke Janilaine Wong Shilei Charmaine Sivakami D/O Sellakumaran Dai Ping Lee Qin Yi
Mee Toh School Chia Shwu Yng Siti Nur Hannah Btw Hardy Chiah Chwee Peng Sri Khairunnisa Bte Paat Sumanto Foo Wei Sze Sandra
Meridian Primary School Tan Shi Ying Koh Seow Wei Lew Kai Keng Chua Lee Hoon Eleanor Nur Fadilah Binte Mohamed Ariffin
Montfort Junior School Wendy Yap (Ng Kim Noy) Loh Ai Ling Irene Siti Nur Hajar Bte Abdul Rahman Dhana Devi D/O Balaretnam Soh Chee Yong Alvin
Nanyang Primary School Yvonne Pun Jin Mei Rebecca Lim Ching Ling Susan Heng Kim Fei Jyoji Numayama Calissa Sie Jing Yi
Naval Base Primary School Chen Wei Rachel Lim Noraihan Sariff Nooraidah M. Nasir Norfadilah Kamsha
New Town Primary School Hairul Abdullah Chia Kim Fung Tan Pek Che Yee Bee Bee Tan Xuan Li Pearlie
Ngee Ann Primary School Chew Keng Kok Tong Kwang Boo Phua Li Xin Hoon Wei Sheng Nancy Chen Megalai d/o Thangavelu Kartini Bte Abdul Hamid
North Vista Primary School Ivan Tan Seng Hock
Northland Primary School Tham Sock Kien Joey Chia Sheng Nan Evelyn Manivanan Muthu S/O Somasundram Lee Bee Ping Germaine Zheng Junren
Park View Primary School Pang Cui Ling Lee Siew Kiang Tan Siew Lian Nur Ain Ahmad Eileen Soh
Pasir Ris Primary School Indriana Seth
Paya Lebar Methodist Girls' School (Primary) Melissa Lee Pei-Ju Teo Wan Ting, Cindy Seow Lishan Cabrina Frances Kanmani D/O Narayanasamy
Pei Tong Primary School Li Jiande Chan Ta Hoong Cheong Hui Leng Ng Saw Choo, Yvonne Liow Zhong Fa
Princess Elizabeth Primary School Yeo Kian Ho Hoon Sow Leng Daphne Chan Pei Sze Chua Siok Leng, Cassandra Toh Gek Huay
Punggol Primary School Wong Mei Chun Adeline Yeo Ailing Christine Irene Toh Valerie Chua Ruishan Oh Ling Fang
Qifa Primary School Jayanthi Rao Chow Meng Yoon Loh Kah Yen
Raffles Girls' Primary School Eng Lee Na Nor Farhana Bte Hatwadi Yue Siew Poh Tan Chiew Nooi Cheng Kim Hong
Red Swastika School Teo Wil Chin Chong Mee Fung Lilian Peh Dawn Quek Lucy Tan
River Valley Primary School Chen Miaoxin Chen Xin Lei Chak Wai Meng Shawn Kelvin Tay Boon Ping Charles Kathleen Lee Mui Hwa
Rivervale Primary School Lim Boon Geok Aliz Janis Lo Choi Ha
Rosyth School Lim Swee Ching Tan Hui Yi Faith Siti Nuraidah Binte Mukthar Zuraina Binte Mohd Senen Goh Sook Hwa
Seng Kang Primary School Nur Aini Bte Mohd Said Yee-Cheam Mei Choo Michelle Miss Ang Li San Charis Lye Chee Wah Goh Huey Sian
Sengkang Green Primary School Seow Eng Huat Tan Hern Ngee Cindy Buvaneswary D/O Regasamy
Shuqun Primary School Tia Nan Chen Jennie Pun Yee Wah Joys Amelia Lum Wei-wai
Si Ling Primary School Rachel Tang Ng Yeow Huei Jeffrey Low Nallini John Josephine Loh
Springdale Primary School Chan Cheng Guan
St. Anthony's Canossian Primary School Cassandra Lee Suzana Kamil Petrina Ng Kok Yuet Heng Judith Peh
St. Gabriel's Primary School Kanchana D/O Suppiah Suriawati Sulaimi Shofia Sukma Nasirjaya Lee Mui Cheng Lorinda Ang Ing Ing
St. Hilda's Primary School Tai Jin Lan Doris Huang Pei Wen Tay Siew Hoon, Sarah Islina Binte Ismail Ng Kian Boon Daniel
St. Joseph's Institution Junior Delphine Minjoot Soh Meiqi Kuan Poey Han Augustine Siew Noraini Bt Niat
St. Stephen's School Danielle Hon
Tampines North Primary School Ong Wen Lin, Jherlyn Zoie Yeo Helen Wam Joey Cheang Zuryanah Mohd Dris
Teck Ghee Primary School Yong Pau Khim Cann Pan Peiwen Priscilla Nurhedayu Bte Abdul Azal Mah Seng Peng Anna Koh
Teck Whye Primary School Nurulhuda Misman K. Mariaammal Tan Wan Foon Majeena Rosia Azlina Bte Hassan
Telok Kurau Primary School Lim Yew Hock Eileen Chin Nurashikin Bte Mohd Tohir Linda Kwek Li Hiang Rodger Chua Yew Cheong
Townsville Primary School Koh Chi Wei Nor Saleha Bte Johari Hafizah Binte Ismadi Tan Chor Hiang Karen Anne Silva
Unity Primary School Han Huilian Png Kim Yen Lynn Lek Teng Yan Ni Wong Yun Yee
West View Primary School Siti Murni Bte Othman Solomon George Manogar Tey Sew Keng Sakeena Bte Abdul Kadir Poh Lian Choo
Woodgrove Primary School Khairyl-Han May Yun Magdelene Ong Seow Ping Lim Sok Hwee Tok Wei Ling Soh Siok Peng Regina
Woodlands Primary School Low Mui Hong Lim Hwee Hong Michelle Kan Loh Li Li Phoebe Goh Pei Shi
Woodlands Ring Primary School Gitty Khoo Kim Swee Kavitha Ong Leong Mei Lian Veronica Eu Lay kim Marion Lim
Xinghua Primary School Lavaniah Balasubramaniam Amanda Loh Li Hui Lim Mei Ling Nasreen Binte Haji Shahabuddin Catherine Lim Chiek Kuan
Xinmin Primary School Noor Hafizah Bte Hamis Ng Marn Peng Suhaila Bte Bidin Chelsia Tan-Chan Shu Fang Marian Magdalene Tan
Yangzheng Primary School Tan Hui Ping May Leow Mi Yu Michelle Cheong Regina Abu Naeem Bin Hairon Annie Chan
Yew Tee Primary School Cynthia Bong Evelyn Cheam Santhi James Sum Wai Fun Tan Pao Yun, Gillian
Yu Neng Primary School Shawn Yeo Ng Lay See Janet Lee
Yuhua Primary School Ong Jia Hui Ray Tan Yi Xian Nizam Nurrahim Bin Abdul Shukor Lim Ai Hua Foo Siew Fong
Yumin Primary School Kang Pei Yun Noriyanti Bte Yunos Diana Wong Lai Yoong Tan Kar Tiang, Hazel Zahureen Bte Aman
Zhangde Primary School Lin Huiting Sally Yeo Tan Weiling Sukhvir Singh Tan Gui Liu
Zhenghua Primary School Lee Chai Ping Betty Toh Soo Wah Loh Ho Weng Eileen Ng Thanalaxshmi D/O Sellakumaran
School Award Winner
Ahmad Ibrahim Secondary School Zhang Weili Liao Siling Jocelyn Muhammad Elfie Rahim Francesca Gomez Puah Shi Hui, Silia
Anderson Secondary School Tan Chee Wee Ng Lu De Ruth Indrajit Singh S/O Rundhir S Lee Xinzhan Andrew Aw Sean Ling
Anglo-Chinese School (Barker Road) Ho Chin Han, Alexis Balasubramaniam Wong Tien Cheng David Gregory Sheila Shanti Leong Chuen Kit
Assumption English School Pek Yan Shan Azeanni Bte Yasni Raine Seah Hui Ling Diana Bte Abu Baker
Balestier Hill Secondary School Lim Siew Hong Soonam Suneeth Rosli Bin Hamin Sivaneson Krishnamoorthy Wong-Low Ai Rin
Bartley Secondary School Lim Heng Leng Mandy Liu Manru Geraldine Goy Pei-Shih Low Saw Kee Nurasyikin Bte Hapet
Bedok Green Secondary School Leow Wee Meng Frankie
Bedok North Secondary School Tan Meixuan, Charmaine Lee Min Sen Ng Wun Ching, Janice Tam Shook Yin Lim Shixuan, Gwen
Bedok Town Secondary School Lazaroo Odilia Emily Yee Jie Ying Jeannie Wong Hai Ling Caviner Lim Moi Yin Samihah Bte Ali Baswedan
Bedok View Secondary School Mehraj Nisha Lee Khai Yin Nuriahtu Farhati Mohamed Ali Tan Ying Lin Johanna Seetoh Peijia
Bendemeer Secondary School Charmaine Wee E-May Ngoh Pei Lin Lawrence Ng Boon Kwang Mavis Lee Vwen Ying Oh Tze Ming
Boon Lay Secondary School Chua Bee Ling Pauline
Bowen Secondary School Chua Yiwen Rebecca Ng Seow Koon Tan Leng Khim Chua Shi Hui Adrian Liang Jiachen
Bukit Panjang Govt. High School Yu Sheau Jen Tan Suan Tien Shih Kai Lin Fabien Yong Hon Zun Alina Binte Ahmad Sany
Bukit Merah Secondary School Nurhayati Bte Mohamad Winston Seow Xian Yi Huang Wen Qing Low Hei Chin Neo Siew Eng
Cedar Girls' Secondary School Jaslyn Lim Priscilla Lim Faridah Bte Baharawi Carolynn Goh Jason Goh
Changkat Changi Secondary School Si Yan Qin Gina Hu Song En Samson Fakhrunnisaa Alabqariyah Bte Abdul Manaf Venkateswaran S/O Murugiah Balakrishnan Mufeedah Bte Senin
Chestnut Drive Secondary School Hairul Bariyah Maksum Poh Soo Huey Julia Ho Sharyn Loy Jackson Goh Apollonia Riard
CHIJ Secondary (Toa Payoh) Poon Yuet Mun Audrey Lim Yi Wen Jennifer Chu Michelle Tay Tan Yan Ping (Chua Yan Ping)
CHIJ St. Joseph's Convent Tang Hui Sun Ong Liu Yen Karen Tan Gim Chuan Cindy Soon Wong Peidi
Christ Church Secondary School Juliza Binte Zulkifli Teo Qing Cong Eugene Chua Kok Soon Francis Seah Chin Kiong Rajeswari D/O Sinkaram
Chung Cheng High School (Main) Gan Poh Lian Charmaine Soh Guat Ee Goh Lam Chye Tan Sek Jiau Kee-Kong Wai Leng
Chung Cheng High School (Yishun) Ng Chee Meng Kenneth Sabrina Tan Goh Bee Lian Lynn Tan Thiam Soon Katrina Nur Hidayah
Clementi Town Secondary School Chia Chun Keong Rachel Lehming Alvin Ng Tan Xin Yi Emmeline Teng
Clementi Woods Secondary School Evan Ng Meng Yong Serene Tay Seok Hean Victor Chong Woon Loong Jeremy Tan Boon Hock Mohamed Zafran Mohd Osman
Commonwealth Secondary School Lim Sze Tim Phoon Chee Ling Lew Keng Wah, Simon Margaret Teng Eng Chew Fazlin Bte Mohd Fadzuli
Crescent Girls' School Pamelia Goh Tai Yi Tai Wai Peng Ho Sze Gin
Crest Secondary School Kelvin Tan Kim Seng Adrian Tay Siti Noorafika Beatrice Chia Azean Bte Abdullah
Deyi Secondary School Eddie Teo Adrian Chong Jaishree Joleyn Adrian Tong Shirley Lee
Dunman Secondary School Nur Diyana Sulaiman Sim Siang Hwee Ivan Kwek Hwee Mui Grace Farhana Fasalul Rahman Toh Ai Kit
East Spring Secondary School Basheer Ahamed Amanullah Khan Sim Li Hiang Cheong Mei Xi Nur Badriah Bte Mirza Abdul Matin Sakinah Binte Mohd Sarip
Fairfield Methodist School (Secondary) Tan Puok Yuee Thio Lay Hong Katherine Tan Haliza Binte Abdul Hamid Khan Malvin Chan Huan Jian
Fajar Secondary School Seah Ai Hwee Leong Hwai Ee, Stella Jacqueline Joan Oei Wong Shan Jing He Qingli, Wendy
First Toa Payoh Secondary School Kavitha D/O Nagarajan Tan Chiew Kwee Tay Li-Cheng Yuen Yuet Wan
Fuchun Secondary School Nur Aishah bte Sulami Amutha R Amirthalingam Yogeswari Selvaraja Leow Lea Ching Farouk Rahim
Fuhua Secondary School Liu Yaozhong Lee Wan Xin Cai Yijin Low Chuin Li Siti Hajar Bte Abdullah
Gan Eng Seng School Tay Yian Ling Phua Hui Shi Gulzar Gurdev Singh Sandhu Rodney Sea Chi Huah Sheryl Ong Swee Lee
Geylang Methodist School (Secondary) Tan Peng Yeon Yip Cheng Hou
Greendale Secondary School Tng Wee Li Kerry Lim Goh Ying Hsien Abby Joy Gajaeshini D/O Sri Kathan Choo Pei Qi Maggie
Greenview Secondary School Koh Khee Hoon Wong Chiu Yian Sim Yoke Hian Clarice Cheng Su Ming Jacqueline Koe Soon Guan
Holy Innocents' High School Tan Tze How Kelvin Lim Lee Lian Lee Wan Jing Melodie Tan Bee Choo Quan Liqin Lynn
Hong Kah Secondary School Tan Chong Chay Pasiah Binti Mohamed Diah Senthil S/O Silvarajoo Tan Eng Wee Tan Chin Yih Emiline
Hougang Secondary School Sunny Ng Chan Fei Martini Bte Rahmat Kitty Tan Min Jie Amalina Bte Abdul Samad
Hua Yi Secondary School Ng Yin Peng Wong Wai Kok Nee Wee Selina Lee Hui Ling Teh Sieu Ching Caroline Tracy
Jurong West Secondary School Cai Yi Wei Felicia Teo Sze Yin Anne Roseline Rachel Teo Hui En Wang Cui Yin
Jurongville Secondary School Kenneth Wee Lorraine Pek Samantha Gracie Daishini David Chng Kim Tong Johni Masli
Juying Secondary School Ong Siew Har Rozana Bte Salleh Cai Zhiwen Norhafiani Bte Abdul Majid Mak Wai Han
Kent Ridge Secondary School Lim Kaiwen Tan Ai Lin Wang Li Chong Yoke Khee Vincent Heng Swee Chye
Kranji Secondary School Lai Woon Mui Serene Koh Ming Hui Lee Sin Choon Wong Ai Khin Dawn Karen Lee Ying Ying
Kuo Chuan Presbyterian Secondary School Ravathi D/O Velayuthan Lim Shu Yen Patrick Goh Tan Jialin Karen Chua Chee Yong
Loyang Secondary School Afidah Bte Mohd Shah Andrew Paul Retnasingam Shafiqah Nadiah Ismail (Song Xiu Hua) Roy Lam Chien Min Chew Wei Gaik
MacPherson Secondary School Zainah Lajam Parvin Bibi Marican Liang Zhi Wen Ivan Doris Lee Teo Hwee Hua
Marsiling Secondary School Christina Choo Neo Wei Qiang, Peter Samhita Roy Ng Pei Sun
Mayflower Secondary School Wong Mui Lin Fam Tong Siang Oh Huishan Jasmine Gananedran S/O S Eagamparam Tan Boon Yong
Nan Chiau High School Wong Ling Yan Renuka D/O Ramakrishnan Tan Pek Cheng Lee Li-Hui Edlyn Ngo Ming Kee Angie
Nan Hua High School Ong Shan Shan Elaine Chng Aik Ling Chia Yew Loon Tan Wei Sein Lee Puay Hoon
Nanyang Girls' High School Chew Mui Fong Tee Siew Cheng Sharon Lee Mei Ling Chua Mei Hong Tan Yew Ling
Naval Base Secondary School Lisa Boon Lishi Jonathan Jiang Feng Shun Wong Yang Hui Rathna Raghesh Seah Boon See
New Town Secondary School Wong Su May Yong Li Ping Wong Gaik Choon Goh Yi Ling Elissa Mohamad Khirsyaban Iskandar
Ngee Ann Secondary School Lim Bock Boon
North View Secondary School Seow Yong Keong Shen Xiurong Joyce Roger Teng
North Vista Secondary School Ho Yenn Wah Loo Duan Liang Dino Wan De Witt Cassandra Shivani Mohamed Hafeez Bin Mohd Ali Chen-Tay Yi Jun Kara
Northland Secondary School Oh Siew Lian Cindy Norashikin Bte Ibrahim Bong Yuna Lim Chen Chu Jennifer Yap Qian Hui Joanne
Outram Secondary School Yeo Eu Gin Terence Zaiton Bte Mohamed Punither Basa Melissa Lim Singh Grace Ng Kah Yi Yeo Yang Hong
Pasir Ris Crest Secondary School Lim Qing Yi Siti Suraidah Bte Kader Jennifer Chua Herayati Bte Abdul Ghaffar Marina Bte Hassan
Pasir Ris Secondary School Wong Wei Long Deborah Goh Wong Yoke Ung Lim Koon May Geraldine Ng
Paya Lebar Methodist Girls' School (Secondary) Cumar Kamala Wang Wei Ling Oh Hwee Hwee Choo Mei Yan Melissa Heng Ci Pei
Pei Hwa Secondary School Lee Shu Pei Chen Yingjie Jason Neo Peck Wee Joel Julistiara Sujae Nirmawati Binte Abdul Rahman
Peicai Secondary School Jonas Choo Kian Tong Tan Jia Rong Marcus Mei Jingxiang Shawn Tay Wei Liang Melinda Begum D/O Jeffrey Khan
Peirce Secondary School Ang Qian Ling Lee Hui Fen Wendy Bridget Mariebelle Nathan Chia Teck Hong Lee Mei Chen Cheryl
Ping Yi Secondary School Sity Aisyah Ali
Pioneer Secondary School Ong Choon Kiat Siti Wahida Bte Zainal Abiden Sua Kerbie Alvin Chow En Xian Toh Wee Sing
Presbyterian High School Tan Chee Wee Cynthia Lim Goh Kaixin Neo Yi Xin Sem Kai Peng
Punggol Secondary School Lim Li Yen Jaclyn Siow Lee Wei Wei Aszrina Tugiman Rabiyah Ismail
Queensway Secondary School Sim Kim Choo Sheryl Siah Swee Chuan Jamie Wong Yoke Chee Sheryl Kaur Chua Kee Eng
Regent Secondary School Pang Mei Kuen Josephine Koon Si Mink Mohamad Khaidir Bin Abdul Rahman Teo Chin Ann Tony Neo Guo Wei
Sembawang Secondary School Sandy Wong Mohammad Ridwan Bin Ali Ching Qing Ting Wong Sing Ling Sim York Sing
Serangoon Garden Secondary School Yu Ka Yan Lee Shaojia Lee Hui Ling Wang Jianyu Chee Foo Lan
Serangoon Secondary School Toh Zhi Bei Nelly Yeo Sok Yee Ho Wei Sin Kamal Bin Jupri Phua Pei Juan
Si Ling Secondary School Li Siying Premaa Ravichandran Poon Quan Feng James Anand Verdamanickan Toh Zhu Ian Juanita
Siglap Secondary School Chou Cher Hoong Mohamed Sayadi Muhammad Khaliq Doris Yong Kahbini Raj
Springfield Secondary School Osman B Abdul Majid Alwyn Koh Di Sheng Rohasliza Rohmadon Suzanne Gomes Neo Hui Jun
St. Andrew's Secondary School Xu Siling Bernice Deborah Gan Li Chuen Nur Aishah Nadiah Jailan Tan Ming Luan Emily Tan Hwee Ling Vivian P. Selvarasoo
St. Gabriel's Secondary School Teo See Ching Koh Shiew Cher Liu Yunling Ng U-Lynn Sim Johnson
St. Hilda's Secondary School Chen Mei Jie Sheryl Lim Hwee Hoon Kuhendran Varatharajasinga Lai Kah Kin Cindy Fu
St. Margaret's Secondary School Chan Lye Yong Ho Wai Yu Suriyati Binte Jum'ani
Swiss Cottage Secondary School Ng Poh Keow Zhong Shenghan Desmond Tan Hui Lan Surodeep Mukherjee
Tampines Secondary School Loh Ming Woon Marini Binte Musa Tan Yuanyan Chong Beng Tit Shahril Bin Mohd Shah
Tanglin Secondary School Hor I Wei
Tanjong Katong Girls' School Low Bing Ying Rokiahati Peh Ang Tiong Kamaliah Othman Ngin Poh Poh
Teck Whye Secondary School Lim Hui Ping Joanna Low Jingxian Masayu Aziza Bte Masagos Ahmad Muhammad Sherefudin Bin Jamal Ong Fang Hui Stephanie
Temasek Secondary School Lim Wei Ming Zoe Yeo Nordiana Bte Abbas Lim Chuan Sang Tay Yuxin
Unity Secondary School Miss Seah Wei Ee Mr Yong Wei Yao Jeremy Ms Cheong Kiet Yeng Miss Choo Hui Ming Gladys Mr Chew Thiam Teck
Victoria School Loo Yoke Leng Nur Fadhilah Binte Roslan Samat Janice Jeganathan
West Spring Secondary School Ng Wanjie Angeline Kok Yeong Haur Wong Yu Ling Veronica Aw Adeline Liew Xue Ting
Westwood Secondary School Liu Hongping Haryati Bte Ali Saha Mousumi
Whitley Secondary School Wong Sow Lin Ng Soo Hoon Quek Ting Has Gunawan Bin Harjuna Chong May Ling Christine
Woodgrove Secondary School Ahmad Zaharan Bin Mohd Din Adeline Lim Soek Hoon Nur Azah Bte Ismail Foo Gim Huay Stella Ang Leng Leng
Woodlands Ring Secondary School Angelia Tan Siti Aisah Bte Mohamed Yusop P. Ravintharan
Xinmin Secondary School Kevin Chan Lin Ming Lei Zhuang Hao Yang Tee Seow Hong Ng Lee Hua
Yishun Secondary School Tan Chew Hsia Jacqueline Tan Kai Li Kelly Tay Li Wen Charmaine Goh Siew Kee Seng Swee Cheng Dorothy
Yishun Town Secondary School Ho Chow Wan Haslinah Missel Winnie See Weini Wong Wan Ling Chiang Lee Ngang
Yuan Ching Secondary School Foo Say Kin Mohd Fadzel Bin Abdul Karim Koh Jie Ying Tan Ying Yang Kwa Bee Hoon
Yuhua Secondary School Wee Liang Chew, Desmond Kang Yin Ga, Germain Syahirah Mohamad Azib Sng Wee Loke Leroy Inderjit Kaur D/O Amar Singh
Yusof Ishak Secondary School Azriana Bte Abdul Manan Soh Sok Hoon Lim Fook Chiew Elizabeth Chong Zhang Wanqi
Yuying Secondary School Chia Kah Kheng Kelvin Goh Lee Mun Tat Tan Teck Thong Kok Chuan Tin
Zhenghua Secondary School Chang Ngiet Moi Chua Su Jee Joyce Ashar Ahmad Regina Tan Lee Weiqi
Zhonghua Secondary School Lim U-Shan Edmund Teo Yong Ren Cui Ang Hwee Qin Jennifer Ng
School Award Winner
Anderson Junior College In Kit Shong Yang Chien Hwa Chua Wee Lian William Ho Siew Chong Zhu Youyan Corrine
Catholic Junior College Tay Su Lynn Wong Pixian Toh Hui Ling Laureen Chia Chiew Xian Valarie Lim Chye Fook
Innova Junior College Ng Soo Kok
Jurong Junior College Lim Sheau Wian Ng Yee Leen Tan Ying Xin Damien Ler Puay Song Jake Ong Qiu Jie
Millennia Institute Thiang Perng Meng Kelvin Wan-Giam Suyin Marnee Suhiat Ginny Tan Shu Yan Choo Liyun Wendy
Nanyang Junior College Jonathan Ng Wee Ngee Petrine Lee Ping Ping Tan Meixi Meryl Chan Bee Yan Toh Su Min
Pioneer Junior College Koh Chit Siong Benjamin Por Ee Lian Ho Fui Fang Lim Kok Wei Tan Yen Nee
Serangoon Junior College Poh Poh Lian Lim Wen Jia Claresta Seah Siang Chye Tan Toh Hwee Ang Yuan Peng
Tampines Junior College Toh Jin Tian Sum Chee Chung Ivan Sophia Ng Gay Koon Teo How Hee Kelvin Kuah Chin Yong
Yishun Junior College Kwok Caixin Sim Kai Suah Leong Fangshao Darius Oh Hup Aik Tan Theng Kang Christopher
School Award Winner
CHIJ St. Nicholas Girls' School (Primary) Catherine Boswell Lum Hui Min Eileen Ong Yi Ling Christina Chan-Tan Liang Hong Loh Shihan
Dunman High School Goh Lay Eng Han Yaohong Royston Heng Li Tze Lim Chiew Her Elizabeth Teo Wei'e Teo Yan Ni Linda Chang Xiao Ping Julian Wu Derui Ong Chyai-Lian Grace Lim Teck Seng (Lin Decheng)
Hwa Chong Institution Lum Wai Kit Bryan Lim Beng Huat Soh Sook Shan Susan Lau Him Yeng Grace Chua Hui Ying Isaac Koh Siong Fei Tay-Choo Lay Kheng Cindy Koh P-Chong Noel Chen Zhen Yuan Quek Wee Tong
Maris Stella High School (Primary) Ng Chui Nee
Maris Stella High School (Secondary) Tao Yi Jun Tan Yuh Peng, Kelvin Tan Kim Yien Nurdiana Rosidi Tan Yew Keng, Audrey
Methodist Girls' School (Primary) Chan Lai Har Tse-Loh Hsiu Lee Nancy Loh Tay Poh Imm S Zanariah Ahmad Maria Gostelow Tan
Methodist Girls' School (Secondary) Koh Suan Chu Angela Ng Marilyn Ng Loy Kar Wai Carol Lau
National Junior College Chan Hoi Yin Yasmine Yew Shinn How Daniel Seow Aik Keong Khoo Poh Leng Tang you Ni Eunice Chen Liangcai Ting Pui Chin Denise Lee Shu Hui Tang Aileen Lim Hui Mei Jan
NUS High School of Mathematics and Science Chua Bann Lee Siak Cheong
Raffles Institution Lai Jianrong Jason Michael Rollason Lim Ching Yi Jacinta Lye Su-Lin Kishan Kumar Singh
Singapore Chinese Girls' School (Primary) Yang Wen Tirng Eng Lee Choo Loo Mee Lin Tee Wan Chin Low Shu Ling Angelina
Singapore Chinese Girls' School (Secondary) Alice Sim Hong Kee Tan Lay Hoon Lee Jo Ann Lim Chan Tuan Diane Hu Yu Hua
Singapore Sports School Lu Hwee Hua
Temasek Junior College Tan Chork Meng Chan Cheow Wee
School Award Winner
Xinghua Primary School Mdm Chee Mui Choo
Northland Secondary School Mr Allan Yeong Haw Sheng
Anderson Junior College Mr Ng Hong Peng