Coming Soon

Coming Soon

School Award Winner
Anchor Green Primary SchoolSun Yahui
Anna Goh
Chen Hui Qin Janelle
Ng Chin Chin
Tan Chieu Peng
Anderson Primary SchoolShereen Ong Pei Zi
Anglo-Chinese School (Junior)Wong Siew Yin
Kok Li Lian
Anne Chan
Zhang Yu
Glenn Chia Jia Hao
Angsana Primary SchoolJamilah Bte Abdullah
Marianne Long Liling
Cynthia Tan-Lim Li Xia
Erlin Bte Amir
Irene Teo Ai Ling
Bedok Green Primary SchoolPasupathy Magesvaran
Toh Jit Ho
Lim Ee Sze
Loh Wei Leong
Lim Fang Rui
Blangah Rise Primary SchoolKoh Yen Ling
Ivy Teo Siok Cheng
Muhammad Salim Ahmad Jamil
Usha Rani
Ho Mei Mei Magdalene
Boon Lay Garden Primary SchoolMurni Binte Mohamed Sani
Nur Zakiah Binte Ahmad
Chan Shihui Grace
Lim Jek Ming Shaun
Ng Hui Min Selina
Bukit Panjang Primary SchoolAlina Goh Wan Ling
Edward Lok Chee Weng
Pang Peng Tiong
Bukit View Primary SchoolKumutha Silvamany
Serene Ng Tse Ern
Siti Shahira Bte Sapade
Selena Ang
Raihanah Bte Mohd Yusop
Cantonment Primary SchoolAng Hwee Hong Kaylen
Muhammad Tarmizi Bin Talib
Malinda Lim Wan-Yu
Seah Tiong Boon
Alan Ilamurugan s/o Jayabal
Changkat Primary SchoolHeng-Ong Li Mei Elaine
Sim-Ng Li Leng Clara
Aznani Bte Aladin
Seah-Koh Wei Ning
Faradillah Bte Jumahat
CHIJ (Kellock)Christina Tan
Arif Hong Chu Sen
Adela Chua
Evangeline Choong
Antoinette Teo
CHIJ Our Lady of Good CounselOh Bee Ling
Li Guimei
Sharon Nonis
Erica Pereira
Tan Jia Sian
CHIJ Our Lady Of The NativityAdeline Enriquez
Oh Wah Gee Cindy
Raniah Mohd Noor
Chong Lai Kuan
Nur Ilyana Mohamed Anwar
Concord Primary SchoolKer Leng Leng
Ee Pek San
Yap Lay Koon
Teo Xue Hua Grace
Chua Baofeng Jenny
Damai Primary SchoolIrene Mak
Eileen Loo Yi Zhen
Nabilah Sulaiman
Koo Swee Ying
Daniel Chua Boon Hwee
De La Salle SchoolChew Chee Wai
Elias Park Primary SchoolXi Donglei
Tan Koon Bin
Seah Yi Ern
Siti Nur Aisyah
Natascha Gabrielle Nonis
Endeavour Primary SchoolLim Chin Boon Matt
Lim Hui Qi
Guo Ling Lan
Jahangeer Mohamed Jahabar
Kee Loi Seng
Farrer Park Primary SchoolSharonjit Kaur Gill
Low Ai Rin
Teng Poh Yin Julia
Chua Miang Joo
Goh Gim Siong
Fengshan Primary SchoolTheivanai d/o Palanisamy
Hoe Mei Fong Micki
Soh Jun Wen Gabriel
Noriza Teo Bte Abdullah
Norjahan Begum d/o Mohd Ussain
Fern Green Primary SchoolBrammi Ragupathy
Chua Pei Yee
Tan Sue Ling Kimmy
Mandy Yin Mei Doll
Chow Szu San
First Toa Payoh Primary SchoolLim Qian Wen Stephanie
Abdul Azeez Noorunisa
Nurulhuda Bte Yusoff
Fikir Amin Md Said
Sim Yeow Seng Ivan
Frontier Primary SchoolLim Weiqing Eulindra
Su-en Loh
Hannaria Srihanum Tumbuck
Lim Lan Shii
Tan Choon Seng Anderson
Fuhua Primary SchoolNurul Asyikin
Serene Ng
Angie Poh
Masni Hassan
Lim Yang Jun
Gan Eng Seng Primary SchoolYeoh Ziyan Hilda
Tan Meng Fai, Lester
Tan Siang Noi
Tan Chong Jin
Goh Ley Hoon Patricia
Geylang Methodist School (Primary)Tan Li Ling
Calvin Eng Boon Chong
John Tan Poh Soon
Pakrisamy Jamuna Rani
Laila Sari Arifin
Greendale Primary SchoolFa'izah Bte Ibrahim
Chee Jia Pei
Lee Lay Khim Celetio
Kimberly Quek Kwee Chiew
Huang Siyi Joanna
Greenridge Primary SchoolLoh Shi Ting
Adene Chua Yuen Yee
Ang Him Lui
Jayarani Selvaraju
Muhammad Khairon Bin Yunus
Greenwood Primary SchoolNg Lay Ling, Rebecca
Noorazima Banu
Wong Li Peng
Siti Alifah bte Mod Talib
Tan Yan San
Guangyang Primary SchoolQuek Mei Yin May
Brindha Sankar
Kang Xin Yuan
Malliga d/o M Karuppiah Muthiah
Zhu Xueshu
Haig Girls' SchoolLong Soo Chiang James
Tng Shoo Ling @ Sara Tng
Sunita Singh
Hawa Bte Mohd Yusoff
Rasyidah Binte Mohamed Idrus Zamzam
Henry Park Primary SchoolStacy Tan
Esther Ang
Mona Leong
Ou Chia Min
Saifullizam Almashor
Holy Innocents' Primary SchoolKoh Siew Ping
Foong Wenfang
Sim Ghim Hong
Nurul Ain Binte Alias
Toh Siew Khim
Huamin Primary SchoolSiti Kamariah Bte Ismail
Grace Ang Tok Sen Aye
Latifah Bte Mohamed Yazid
Pramageetha Velmurugan
Siti Raudha Bte Kamarudin
Innova Primary SchoolKirenjit Kaur Gill
Lai Nai Huey
Wong Swee Oi
Indpal Kaur
Leslie Lai
Junyuan Primary SchoolAudrey Chan
Sim Chew Yen Corrine
Angel Teo An Chic
Nurul Syahidah Rahmat
Marisa Del Almeida
Juying Primary SchoolMohammad Rasyid Bin Razin Pearson Vincent
See Huiqing
Charlene Zheng Cuiyun
Wong Keng Soon
Kheng Cheng SchoolKek Hui Shen Priscilla
Foo Mei Chi Caryn
Lim Buan Tie Ignatius
Geraldine Tiew Shuying
Lai Shao Fong Vince
Kong Hwa SchoolWong Lee Ping
Chwa Guat Hui
Nurshida Bte Umar
Lee Lay Hua
Carol Tay
Kranji Primary SchoolDeborah Tham Lai Mei
Liu Dan
Shirlene Tan
Junaidah bte Senor
Stephanie Thoo
Lakeside Primary SchoolCynthia Goh Hwee Kim
Nur Shiela Bte Muhamad Safinyi
Linda Lee Yu Wen
Joyce Tay Siew Hoon
Ice Lim Yu Su
Lianhua Primary SchoolYong Qi Ying Edina
Ma Su Lin
Ong Ee Lee
Rabiatuladawiyah Bte Gulam Ashraf
Toh Wei Zeng
Maha Bodhi SchoolStephanie Yew
Edwin Tan Yi Heng
Kent Ong
Tang Bee Juan
Lim Pei Ee
Marsiling Primary SchoolJason Tan Yong Sng
Yong Sze Leng
Richard Ong Kay Pang
Shivani D/O Subramaniam
Angela Goh Lay Ching
Marymount Convent SchoolKhoo Ying Poh
Lee Phui Hong
Loh Guat Bee
Eng Yi-Mei
Goh Chih Yi Aileen
Mayflower Primary SchoolBenedict Tang
Charmaine Wong
Michelle Chan
Amy Seah
Cheryl Yuen
Mee Toh SchoolQuek Yi Hui Eleanor
Angela Ng Poh Eng
Nurashikin Bte Kamal
Tan Pei Shan
Foo Ailing
Meridian Primary SchoolTan Pei Ling
David Yeo Han Leng
Tracy Foo Si Min
Jaime Hoi Hui Yee
Sharon Tan Soo Choon
Montfort Junior SchoolPhang Sin Yee
Dhana Devi d/o Balaretnam
Serene Han Tui Kin
Siti Nur Hajar Bte Abdul Rahman
Kamariah Bte Atan
Nan Chiau Primary SchoolCheng Bee Leng
Nor Azlin Binte Jumali
Tang Li Kuon
Tan Peck Hoon
Chua Ming Ching
Naval Base Primary SchoolHuang Lijing
Zhao Cangyuan
Eunice Aw Jia Yu
Tan Yen Lin Jessica
Joshua Sundara Raj Jasmine Celina
New Town Primary SchoolSyarinah Sani
Sim Liyang
Michelle Goh
Teo Wee Ling
Dawn Chia
Ngee Ann Primary SchoolRaquel Yeo Ting Hui
Nurhanim Bte Md Ali
Kok Hoe Ming
Edward Tong Kwang Boo
Adam Quek Joe Luck
North View Primary SchoolLim Tze Wei Karen
Northland Primary SchoolKoh Kha Tiang
Chang Cheng Hwee
Lee Yu Jin Diane
Melissa Hiang Shu Wen
Ang Cheng Cheng
Opera Estate Primary SchoolGeorgina Lau Kai Wen
Wee Pei Yi, Angeline
Debby Anggreanie
Park View Primary SchoolEileen Soh Chin Ping
Natalie Ho Qingxie
Teo Siok Eng
Lee Siew Kiong
Felicia Tan Chuan Siang
Paya Lebar Methodist Girls' School (Primary)Chua Lee Eng Julie
Lee Bee Har Amilyn
Dawn Lee Mei Fong
Alicia Lee Yue Hwa
Pei Chun Public SchoolLau Bee Lian
Lee Poh Cheok Sarah Jane
Ng Yee Hui Alvin
Teo Chung Ee Gabriel
Chia Huey Miin
Pei Hwa Presbyterian Primary SchoolChua Idris Mohd Shafiq
Teo Kar Sze
Nur Hazwani Rahmat
Pang Xin Yi
Tan Lay Wei
Pei Tong Primary SchoolLiow Zhong Fa
Chia Pei San
Au Chuin Yin
Lee Eu Shen Darren
Mohamad Hisham Bin Suwandi
Princess Elizabeth Primary SchoolChua Xin Rong
Toh Sock Ruan, Sharon
Nur Diana Bte Abdul Rahman
Roselinda Bte Mahat
Ng Jie Xin
Qifa Primary SchoolTan Hue
Ng Joon Khang
Queenstown Primary SchoolMahejwari D/O Rajeswari Uthirapathy
Lim Ching Feng
Tan Kian Tat
Gabriel Lee
Liu Zijing
Radin Mas Primary SchoolRoszanah Bte Kamarudin
Lim Miao Ting Theresa
Chan Jian Hua
Lee Lai Wan Lena
Chua Wee Nam
Red Swastika SchoolTeo Xin Wei
Corinna Chan
Yang Lingli Eliza
Lee Wei Loong
Lin Jianing
River Valley Primary SchoolBernadette Kor Hong Yin
Asveeny D/O Sanjeevi
Tan Mei Fang
Chan Qiuting
Ranjinidevi D/O N V Thanasegaran
Rivervale Primary SchoolPhua Li Min
K. Pavitra
Nur Sakina Bte Akbar Ali
Ang Si Min
Choy Yin Lam
Rosyth SchoolKang Li San Shirley
Lee Kheng Tat, Edmond
Nur Assyikin Binte Mohamad Lais
Sharifah Amirah Bte Syed Hamid
Wong Mui Lan
Rulang Primary SchoolChristina Foo Meng Choo
Chua Chuen Chi Gary
Ho Twee Lim
Sembawang Primary SchoolChan Hui Yu Sharon
Zhao Zhiyang
Ong Jia Hui
Khalisah Bte Kamisan
Lee WeiQin
Seng Kang Primary SchoolLeong Wee Hoon Jennifer
Lee Kah Soon Dexter
Yang Cai Hui
Goh Huey Sian
Nasuha Bte Hanafi
Sengkang Green Primary SchoolCatherine Lim Chee Ang
Tan Puay Kheng, Catherine
Chua Yun Zhi, Diane
Ong Tze Yu
Beh Ching Yee
Springdale Primary SchoolTan Kah Khee
Fazllinda Bte Junid
Nor Azila Bte Noor
Angelina Huang Xiaohan
Charles Ye Jinkun
St Andrew's Junior SchoolKimberly Teo
Victoria Koay
Anthony Luke Fernandez
Eugene Tan
Jimmy Lim
St Anthony's Canossian Primary SchoolAlice Long
Marie Celine Ovinis
Donna Sim
Suzana Binte Kamil
Serene Soh Shini
St Anthony's Primary SchoolLoh Yang Keng
Betsy Wong
Edwin Ong
Duane Chan
Patsy Yap
St Joseph's Institution JuniorColeen Sheares
Christine Lee
Chia Wei Yee
Karen Tan
Ng Siew Choo
St Margaret's Primary SchoolLim Ai Kiok
Teoh Yian Pin
Lim Shurong
Joanne Goh
Soh Siu Ling Angel
St. Stephen's SchoolNuraini Bte Abdul Samat
Sheikh Alauddin Abdul Aleem
Woo Wai Mun Marianne
Thia Lee Lian
Norhazli Bte Ramli
Stamford Primary SchoolEng Yu Leen
Tan Choon Lan
Teo Yin Song, Gerald
Panneer Selvam
Mahdiah Binte Mohamed Noor
Tampines North Primary SchoolRafidah Ridzuan
Siew Nai Min
Lisa Lee
Ang Jit Sim, Jonathan
Wong-Tan Poh Ling
Tampines Primary SchoolEileen Chong
Jolyn Ngo
Isabella Lai
Nazreen Osman
Queenie Low
Tanjong Katong Primary SchoolAileen Tam
Wong Pih May
Khan Chen Yee
Su Tze-Han
Gurmit Singh nee Gurcharan K
Teck Ghee Primary SchoolAnna Wang Siew Peng
Lim Huey Fen, Susanna
Tan Thiam Leng
Muthiah Philip J J
Tan Sock Tze
Telok Kurau Primary SchoolRobin Lim Heng Hock
Tan Jin Jun
Soh Hui Shian Sandy
Joan Cheri Lim Lay Hoon
Hafizah Bee Bte Ansari
Townsville Primary SchoolChristine Choy Peizhi
Priscilla Carmel
Felicia Ong
Goh Siew Kee
Rachel Gayathri Kunnasekaran
Unity Primary SchoolLim Poh Chen
Julin Siow Yu Lin
Lynne Wong An-Ling
Tee Mei Shan
Hannah Koh Lihui
West Spring Primary SchoolAdeline Zhong Peiqin
Elphia Tan Yee Whee
West View Primary SchoolLeong Yahui
Neo Zhi Cong
Siti Murni Othman
Tan Leng Khoon
Thanmolie d/o K Vellasamy
White Sands Primary SchoolShi Haixia
Eve Tan Jia Ee
Nadera Bawany
Nadia Hezryn Bte Osman
Maznah Bte Ismail
Woodgrove Primary SchoolDheelip Kumar s/o Mohana Dass
Ang Soh Kim
Nurashirin Abdul Rahman
Juanita Toh Zhu Ian
Lavaneswari Amaranthan
Woodlands Primary SchoolNarayanasamy Thiagarajan
Tan Suat Hong
Lee Soon Hong
Mariani Bte Salam
KP Nirmala Menon
Woodlands Ring Primary SchoolNor'ain Bte Razak
Shamala Davi S
Habib B Abd Gaffoor
Puvaneswary d/o Rajoo
Xinghua Primary SchoolDiana Koh Cheng Cheok
Felicia Low Xin Yi
T. Shanmugasundram
Siti Hajar Bte Saini
Suriana Bte Sulaiman
Yangzheng Primary SchoolChew Yi
Zhang Sha
Tan Hui Ping May
Zou Bin
Yew Tee Primary SchoolGwei Hwee Theng Angeline
Jegendren s/o Tanapal
Santhi d/o James
Yasmin Sultanah Bte Syed Ahmed
Yang Lili
Yio Chu Kang Primary SchoolLip Chon Wai
Zachary Scotts Wu Whwank Qchoon
Loo Kui-Jin, Louis
Nazeha'a Binte Dawood
Kaiyisah Amalina Binte Jaafar
Yishun Primary SchoolKuek Ai Hsiang
Celina Lim
Kris Ong
Nurul Ashikin Bte Tajularus
Ahrunhachelam Shanthi
Yu Neng Primary SchoolIgnatia Wong Thin Wing
Tan Meng Kee
Catherine Tan Eng Ling
Sim Li Hiang
Siti Aminah Bte Mohd Hassan
Yuhua Primary SchoolTan Sok Lan, Corrine
Siti Farah Deva Bte Omar
Siti Fatimah Bte Abdul Latiff
Cheryl Ang Si Ting
Lim Zuo Er, Joey
Yumin Primary SchoolLim Hui Min Carol
Khoo Seok Ling Serene
Vithya d/o Tamil Mani
Chen Hwee Sim Michelle
Hirwati Bte Haris
Zhenghua Primary SchoolSurayah Bte Ibrahim
Chua Sock Theng
Ding Caihong
Haryati Bte Mohahlim
Lum Miao Ling
Zhonghua Primary SchoolTang Qisheng
Sandra Wang Cai Lin
Zurairi Bin Samsuddin
Tan Lay Peng Joan
School Award Winner
Ahmad Ibrahim Secondary SchoolBurton Sherlock Timothy Row
Chow Cai Wen
Chong Wensheng
Farhanah Binte Abdullah Sani
Goh Yuh Ping
Anderson Secondary SchoolFarn Hsing Chieh
Pamela Priya Raj
Leong Kwong Ting, Ken
Edmund Tan Yong Boon
Yeow Swee Li
Anglo-Chinese School (Barker Road) Rachel Jie Rui Louis
Dawn Teo Jieying
Thong Hui Fang Eunice
Nur Khairina Binte Azan
Ho Chin Han, Alexis
Assumption English SchoolJoshua Yeo Huan
Siti Nurasyikin Bte Abdullah
Feline Tong Yin Sze
Desmond Wong Wei Jie
Nadhirah Bte Zainuddin
Bartley Secondary SchoolSoh Mei Yee
Lim Yi Wei
Ng Jie Ying Lydia
Yuen Yuet Wan
Tan Keng Wee
Bedok South Secondary SchoolNadia Ramli
Bedok View Secondary SchoolNur Hazwah binte Mohamed Shah
Andy Ang Lai Sheng
Geraldine Chia Hui Jun
Jeremy Yong De Jun
Yee Boon Wei
Bendemeer Secondary SchoolTania Chong
Winnie Tang Cheok Lai
Jasmine Kaur Dhaliwal
Kelly Lee Ai Ling
Olivia Tan Wei Peng
Boon Lay Secondary SchoolOng Kheng Loon
Yunus Bin Sunanwi
Ooi Heng
Athena Soh Mui Ling
Siti Aishah Zahara
Bowen Secondary SchoolTan Shuming
Estelle Chong
Alamel Moghan
Muhammad Noor Hairil
Li Seow Koon
Bukit Batok Secondary SchoolBibi Nur Shakirrah
Tan Li Shi
Thong Yew Kwong Christopher James
Yee Pei Fan
Lim Jia Xin Janice
Bukit Merah Secondary SchoolHu Jinyuan
Huang Wen Qing
Loke Jia Yi
Yeo Ching Ying
Suzanne Eng
Bukit Panjang Govt. High SchoolAlina Bte Ahmad Sany
Sim Meng Hoe
Le Nam Chi
Bukit View Secondary SchoolCharline Ang Li Shan
Cheah Cheng Seong Jonathan
Chen Hsiu Cheun Joy
V. Geetha d/o Venkateswaran
Goh Jun Wei Ryan
Canberra Secondary SchoolLeong Siew Yin Frieda
Fam Rong'en Adeline
Lee Qiu Xuan Felicia
Chan Zhi Hung
Jeremy Tng Ying Xiang
Changkat Changi Secondary SchoolTang Zhuo Min Rachel
Tay Ai Li Aileen
Quek Ming Yeow
Khalid Bin Othman
Nur Halimah Bte Jasni
CHIJ Katong ConventCheryl Anne Lim Su Ying
Geraldine Chua
Sarah Phua Yiran
Esther Ng
Rawdah Juma'at
CHIJ Secondary (Toa Payoh)Low Li Si
CHIJ St. Joseph's ConventNeo Hui Ning Melissa
Kam Li Ying Lynn
Jeannette Ngoh
Nurwidayu Bte Mohamed Zulkepli
Ang Su-En Kathleen
Christ Church Secondary SchoolSheereen Loke Kit Ying
Koh Piah Teah
Nur Diana Bte Kaswadi
Francis Seah Chin Kiong
Nurul Aqidah Bte Shabudin
Chua Chu Kang Secondary SchoolChua Yew Wei
Pooi Ming Shurn Benjamin
Natalie Han
Liu Yang
Lim Kar Keat
Chung Cheng High School (Yishun)Lin Xiaoying
Teo Shin Yeow
Magdalene Joseph Marimuthu
Yeo Jian Wen Alvin
Mellissa Chia Pei Shan
Commonwealth Secondary SchoolToinh Long Teng
Noelle Yee
Hong Xiaohui Victoria
Yeo Siew Mui
Huang Xinlei Amelia
Compassvale Secondary SchoolLim Soo Gek Geraldine
Matthias Chan Yong Shun
Kartik Gayan Rajaram
Ang Chee Yong
Andy Ang Joon Boon
Crescent Girls' SchoolTan Tze Yong
Damai Secondary SchoolTay Ee Teng
Michelle Ng
Kang Zhi Qiang
Koh Yu Lin, Rachel
Nur Diyana Bte Osman
Dunearn Secondary SchoolHazel Hong Wen Ee
Ang Wee Kiat
Siti Raudah Mohd Salleh
Chua Keng Yeow
Soh Li Yan
Dunman Secondary SchoolWong Li Qin
Angelina Tang
Gerald Pang
Mathivanan Murthy
Hariharan Subramaniam
Edgefield Secondary SchoolJoanna Neo Rui Zhen
Cho Koi Hong Jermain
Cherie Chiang Xue Li
Han Khim Yuan
Khor Su Ling Klarissa
Evergreen Secondary SchoolTeng Wei Syan
Oun Yejiu
Chia Ai Li Joan
Loke Lay Fang
Wilfred Teo Weijie
Fairfield Methodist School (Secondary)Lim Chee Shan
Jasmine Wee Lay Kit
Wee Guoyuan
Lim Yuen Tuck
Joanna Lim Mei Yee
Fajar Secondary SchoolSalina Binte Ismail
Chin Zhong Ning
Chew Cheng Boon
Bhasula D/O N Bhaskaran
Gan Eng Seng SchoolTan Yong Geng
Foo Lee Lian
Beh Jing Ying
Tan-Ong Li Pei
Greenridge Secondary SchoolGoh Ming Ann John
Ng Yi Ting
Ng Jia Ling Christine
Ahmad Zakir Mokhtar
Soh Jia Mei Kezia
Guangyang Secondary SchoolKoh Gek Meng Ruth
Teo Yoke Lin Trevor
Chan Chew Keong
Kalpana Selvaraj
Chan Siew Hong Elaine
Hillgrove Secondary SchoolLim Shuin Nee
Amethyst Ng Wan Ping
Ang Joo Bee Grace
Kok Wang Lin
Loh-Wong Seow Yee Valerie
Hougang Secondary SchoolSoh Yen Meng
Farahana Abdul Rahim
Chia Wai Yee
Chua Ke Ying
Martini Rahmat
Hua Yi Secondary SchoolQuek Si Min
Khoo Wei Lun Edwin
Khoo Ling Shirlynn
Tham Jie Min Geraldine
Lim Mei Lin Audrey
Junyuan Secondary SchoolThng Wei Wei
Siti Zaleha Binte Md. Idris
Vanessa Vinodhen
Nur Asyikin Binte Naser
Daryl Chan Zhiming
Jurong Secondary SchoolYap Chin Hua
Roxanne Choy
Calista Fang
Koo Chee Kiong
Clarice Teoh
Jurongville Secondary SchoolMohamed Zubir Osman
Lai Hanqiang Joachim
Heng Yuan Hao
Ng Aik Song
Mardiana Binti Mohd Ahzhar
Juying Secondary SchoolWong Zhimin Lynette
Irene Lim Miao Ee
Soh Joon Wei
Roslin Binte Rahim
Elydia Binte Azman
Kent Ridge Secondary SchoolElaine Su (Tan Shihan)
Lee Pei En Tabitha
Kalpana D/O Kaleselvan
Foo Shuan Chou
Yang Kuangji
Kuo Chuan Presbyterian Secondary SchoolSiti Nurhizah Mohamed Hassan
Daphne Khoo Rui Yun
Ng Geok Koon Danny
Ng Keng Yang
Chung Wei Peng Joseph
Manjusri Secondary SchoolNeo Chai Meng
Toh Lee Wah
Teo Kok Siong, Ken
Amira Begum D/O Abdul Naseer
Lee Beng Huat
Meridian Secondary SchoolNorul Ashiqin Bte Rashid
Fong Wei Liang
Dhanya Magadevan
Chou Cher Hoong
Robin Paik Shi Yang
Nan Chiau High SchoolRenuka D/O Ramakrishnan
Tan Jia Ling Sharlene
Lee Heng Leong
Shao Linjuan
Ivy Wong Ye Shuang
Nan Hua High SchoolSim Wee Siong Isaac
Sounthira Pandian s/o Muthuraj
Gan Jia Yi Karolyn
Tang Chee Hung
Cheng Kian Hua
Nanyang Girls' High SchoolAngeline Seet Siew Peng
Tye Seck Moy
Ong Wei Jian
Tan Chik Leng
Lee Xiao-En Tabitha
Naval Base Secondary SchoolSee Kok Han
Lim Li Qing
Rosnita Bte Juri
Jasmine Lim Yu Qian
Simon Teo Ann Peng
New Town Secondary SchoolYap Sze Hui Stella
Teoh Tick Meng
Leuar Woan Keng
Chua Enyi Samantha
North Vista Secondary SchoolVictor Lam Tuck Thai
Leow Hui Li
Mohamed Hafeez
Bernard Lim
Dorothy Tan
Northbrooks Secondary SchoolCarolyn Quek Sue Wen
Ler Kai Ming Gavin
Ng Puay Hoon
Chong Wee Er Timothy
Vanishree d/o Vengadasalam
Northland Secondary SchoolYap Qian Hui Joanne
Koh Ee Beng
Lydia Lee Wei En
Haw Yubin
Gu Tong
Northlight SchoolSoh Lay Hong
Pauline Soh
Maria Victoria Galang
Sabariah Bte Mohd Sukor
Selina Teo Ee-Lin
Outram Secondary SchoolAbdul Rahman bin Abdul Rahim
Marcus Huang Jianyang
Mehraj Begum
Norizan Mohamad Nor
Roderick Lim Yong Guan
Pasir Ris Crest Secondary SchoolChua Wei Jun
He Jijian Kerry
Shaikha Shahira
Christien Lien
Ang Simin
Paya Lebar Methodist Girls' School (Secondary)Divyalayka D/O Balakrishnan
Loh Yuanzhen
Bai Zhaozhi
Chan Si Ping
Wang Wei Ling
Peicai Secondary SchoolLena Teo Ying Hui
Lee Jia Hao
Ng Si Ying
Tan Sheng Ting Heidi
Caleb Chan Ngai Hon
Peirce Secondary SchoolLee Mei Chen Cheryl
Ng Chenyee
Sin Boon Yiah
Lee Peiyi
Nai Chheu Yee
Ping Yi Secondary SchoolNurmuhaina Binte Bakar
Ong Chun Aun Ashley
Ng Mei Chuen
Chua Tat Wee
Zhang Guo Shan
Presbyterian High SchoolMichelle Goh Jia Ying
Chee Bee Seok
Sujena D/O Sethuram
Cynthia Lim
Chua Mui Kiang Cynthia Jane
Queenstown Secondary SchoolAmanda Liu Yuanxin
Nooheriza B Mohd Aris
Farhati Binti Ahmad
Lim Yong Hwee Lawrence
Tan Wee Yan Melvin
Queensway Secondary SchoolChua Kee Eng
Luo Hailun
Grace Lee Mei Yan
Teo Yong Chin
Howard Tan Ching Hau
Raffles Girls' School (Secondary) Mu Jun
Tan Hai Nee
Soh Hong Wei
Mo Qiyu, Sandy
Liu Yinghong, Michelle
Riverside Secondary SchoolSim-Lee Xinrong
Andrew Choy
Lee-Tey Ai Hoon
Gnanam Sarojini
Goh Huishi
Sembawang Secondary SchoolTan Qian Ying
Oon Boon Keong
Zhou Yi Ting
Seng Kang Secondary SchoolAlex Mah Shao Wei
Nivashini D/O Mohandasan
Kathleen Kwan Ruiyun
Eng Baoling Rachel
Lee Jing An, Gabriel
Serangoon Secondary SchoolOng Meixue Michelle
Guo Kai Qi Jenny
Fu Shin Hui
Spectra Secondary SchoolNurul Huda Binte Mohamed Hud
Mohamad Hazrin Bin Hashim
Zhang Jingda
Rajik Ahamed s/o Habeeb Mohamed
Koh Siew Khim Doreen
Springfield Secondary SchoolChong Suan Yan Eddie
Maureen Tan-Cheo Swee Lian
Alisya Yeo @ Siti Aisyah
Ahmad Zaini Yusof
Nor Hazimah Binte Mohd Hanafi
St. Andrew's Secondary SchoolPrinya Lovajana
Ng Eu Khim
Janice Koh Yu Ping
Yeo Xiuting Valerie
Fernandez Denise Marie
St. Gabriel's Secondary SchoolZaynab Bte Abdul Rahman
Tuang Fook Yong
Lim Qizhen
Lin Ganfeng
Elyn Lim Siew Gek
St. Hilda's Secondary SchoolShaik Fuad Bin Abdul Jabbar
Glenn Wong Kia Jin
Eric Tan Xiang Hui
Teo Siew Lian
Peh Huishan
St. Margaret's Secondary SchoolRosalind Khoo Bee Lian
Elyana Insyirah Esman
Karen Thia Hui Teen
Swiss Cottage Secondary SchoolOng Ching Ching
Redha Nasuha Bte Mas'od
Tan Wei Xing Clement
Koh Joon Teck
Rose Nabilah Binte Rosli
Tampines Secondary SchoolNallu Dhinakharan
Chow Jia Xuan
Nicholas Ang Chye Huat
Ng Weilun
Tan Yoke Leng
Tanglin Secondary SchoolTan Mei Ling
Nazreen Abdul Latiff
Er Kok Beng, Aleric
Yong-Teh Laik Cheng
Valerie Chia Wei Ting
Tanjong Katong Girls' SchoolKamaliah Othman
Murniati Mohd Zainuldin
Haryati Hussin
Shyamsuraj Yadav
Serena Lee Yee Na
Tanjong Katong Secondary SchoolLiz Sriyanty Bte Jamaludin
Puah Toh Peng
Syafeena Bte Noor Muhamad
Lim Hui Mei Mavis
Unity Secondary SchoolChew Thiam Teck
Andrew Mathias Lim You Shun
Wong Yi Fong
Christina Choo
Neo Ruey Ning
Whitley Secondary SchoolHeng Hui Hui
Ong Chan Hong
Peh Hoon Ling, Lena
Kanimozhi Thirunavukkarasu
Kok Pei Shan, Winnie
Woodgrove Secondary SchoolJwen Lim Hui Wen
David Tang Tai Wai
Lee Yang Sheng
Noraini Bte Washil
Damaris Koh Mui Yong
Woodlands Secondary SchoolAjaykumar s/o Jitendrakumar
Tan Wipaphorn
Luo Yanjie
Eliza Binte Mohamed
Nur Shahzreen Binte Mohd Taufik
Xinmin Secondary SchoolNg Lee Hua
Lee Lu May
Loo Wen Bin
Ulrica Liang
Pang Hui Chin
Yio Chu Kang Secondary SchoolSiti Aisha Bte Ahmat Yusop
Tan Thiam Boon
Chen Weiguo Jeremy
Ng Kuan Hwa
Sarasvathy d/o Sivalingam
Yishun Secondary SchoolSharon Ho Sok Ling
Foung Seng Huat
Shavonne Tan
Norisha Binte Ridzwan
Nur Amalina Binte Mohamed Zain
Yishun Town Secondary SchoolChoi Tsz Wai Danny
Tan Siew Yan
Muhammad Tirmidzi Bin Abdul Ghani
Ling Weiqiang
Nur Nafisah Binte Alias
Yuhua Secondary SchoolLoh Kai Ling
Karunanithi Kavitha
Cheong Ai Hwa
Tan Kwang Chee
Chung Voon Rou
Yuying Secondary SchoolWong Jiexin Jaslyn
Tan Lin
Ng Sio Hoon
Goh Kelvin
Lim Yan Zhi
Zhenghua Secondary SchoolYeo Siok Koon
Kan Andrew
Masrena Bte Rahmat
Phay Pei Joo
Pukalendran S/O Sindaya
School Award Winner
Catholic Junior College Yeo Chin Leong, William
Chong Sin Ying
Leong Wee Tek Alvin
Chan Sok Yee
Peh Beng Lee
Eunoia Junior CollegeGanison S/O Rajamohan
Hoe Teck Chye, David
Wong Jia Li Gladys
Sim Yi Min
Yvonne Ho Xin Yu
Jurong Pioneer Junior CollegeSiti Khadijah Binte Mohammed Anis
Low Mei Xiu
Yeo Wi Sze
Lee Yanmei
Seah Shiow Woan
Nanyang Junior CollegeSeng Boon Tat Gary
Goh Kien Soon
Lee Jia Ling
Goh Kien Huay
Tan Meng Lee
Tampines Meridian Junior CollegeSim Wei Ying Geraldine
Lau Woon Ling Caris
Chua Li Shan Irene
Lim Kai Ming
Michelle Lee Sok Hui
Yishun Innova Junior CollegeYeo Ee Kiat Agnes
Millennia InstituteWu Yuen Yi Shirlyn
Lee Zhi Ying
Thiang Perng Meng Kelvin
Thong Lai Yoong Irene
Tan Shu Yan Ginny
School Award Winner
CHIJ St. Nicholas Girls' School Chow Wai Har Genevieve
Boswell Catherine
Regina Sheon Lee Sze Yuin
Chan Hui Ming
Yong Sheue Mei
Chan Taiping Joseph
Mok Kai Jun
Gloria Gurung
Zhao Haiping
Ou Wanjun
Dunman High SchoolAdrian Ong Wei Xiang
Chew Geok Joo
Stella Seet Seok Beng
Pear Siew Lee
Lee Wai Ching
Ong Pee Yeow
Lim Teck Seng
Ku Si Ying
Alan Tan Chiu Hui
Xu Zhisheng
Hwa Chong InstitutionSim-Lim Siew Hui
Sophie Marie Christine Bobillier
Tay-Choo Lay Kheng Cindy
Quek Wee Tong
Benjamin Hathaway
Boey Soek Bing
Koh-Ang Choon Cheng
Xu Hong Juan
Tan Boon Beng
Ng-Ang Siew Hoon
Maris Stella High SchoolNg Chui Nee
Ang-Teo Sai Hiang
Kek I-Lynn Priscilla
Neo Wei Keong, Alphonsus
Ng Kim Neo Helen
Leow Pei Yin
Mohamed Fairoz Bin Nordin
Png Chin Yuen Marianne
Hannah Lois Ng
Zarifah Binte Mohamed Yusop
Methodist Girls' SchoolLow Geok Lin Karen
Ling Lek Suan
Ong Chen Moi
Esther Mak
Carol Tay
Ng Wei En
Gostelow Maria Tan Moi Song
Nam Mei Lin May
Foong Chen Kai Rebekah
Wong Kiew Ming
National Junior CollegeGoh Yinglun Allan
Marcus Chong
Ang Si Ling
Zhang Jianping
Colin Ee
NUS High School of Mathematics and ScienceBernard Ricardo Widjaja
Jasmine Wong Shu Ting
Ivy Koo
Bay Wee Wen
Huang Sinong
Seow Chwee Loon Joyce
Low Kai Leng
Chin Lee Pyin Melissa
Raffles InstitutionLim Jee Nee
Catherine Tan Si Xiu
Ng Hoon Hoon
Tan Chui Min
Tan Mui Hong
Kwok Li Yu Michelle
Eva Hor
Swee Wee Ming Gavin
Jasbir Koh
Tan Jia Sheng Jason
Singapore Chinese Girls' SchoolLim Xue Li Sandy
Lim Yuet Leng
Eng Lee Choo
Cleo Ng
Shuhaila Sidik
St. Joseph's InstitutionLim Eng Kong
Wong Kah Yan
Richards Denise Nicole
Chang Hiang Hoon Josephine
Temasek Junior CollegeChew Yi Yang
Goh Wee Suan
Ho Yuan Shun
Lee Yuling Jean
Cheong Peiling Jollyn
Tan Minyi Shawn
Foo Shi Jia
Quek Liling, Maggie
Tan Yi Jie
Foo Koon Tet
School Award Winner
Kheng Cheng School Mrs Choo-Tan Su Cheng Sharon
Compassvale Secondary School Mr Chng Jun Liang Emmanuel
Jurong Junior College Ms Choo Lay Kian
School Award Winner
Cantonment Primary School Ms Wu Kuan Liang
Chongzheng Primary School Ms Quek Lew Cheng
Junyuan Primary School Ms Lee Jia Woei Sharon
Hillgrove Secondary School Ms Hshieh Szu An
Serangoon Garden Secondary School Ms Kalai Arasi d/o Ramasamy
Swiss Cottage Secondary School Ms Jamakyah Binte Adhar
Nanyang Junior College Ms Toh Su Min
School Award Winner
Admiralty Primary School Ang Jian Hao
Lim Lay Kim
Yap Chun Zhen
Bimaljit Kaur d/o Sohan Singh
Jane Sasikala
Ai Tong School Loh Ju Chuan
Angeline Tan
Yeo Yee Teng
Casey Low
Jasmine Lee
Alexandra Primary School Loo Ying Hui
Jacob Yeo Wee Kiang
Joanne Tan Wei Shen
Abdul Razif Mohammad Rizal
Zhang Wanqi
Anchor Green Primary School Anna Shii Tuong Sen
Dorling Tan Kok Ching
Vinitha Selvan Thiro
Siti Farhaana Binte Mohammad
Anglo-Chinese School (Junior) Glenn Chia Jiahao
Gayathri Ram
Yap Kim Hung
Tan Lee San
Bonnie Ho
Balestier Hill Primary School Hong Kok Seng Andrew
Jessintha Sasayiah
Elango Anggammal
Sherley Chua
Yong Han Kang Jacky
Bedok Green Primary School Juliana Abdullah
Ng Shi Kai, Thomas
Toh Jit Ho
Jacintha Mary De Almeida
Wong Wen Kin, Kenneth
Bendemeer Primary School P. Bala
Noraini Zainul
Melody Heng
Ra Tenmoli
Elyssa Lee
Blangah Rise Primary School Lim Yong Ming
Lee Wan Chen Grace
Noor Sa'adah Binte Mas'od
Puah Puay Koon Eileen
Mohan s/o Suppiah
Boon Lay Garden Primary School Ganesan Mahalatchimi
Ada Leong-Leong Pui Ling
Fahmy-Norsela Sawal
Koh-Michelle Lauw Sze Han
Anne Marie De Souza
Bukit View Primary School Yeo Soon Foong
Jazreel Lim Seh Kai
Kumutha Selvan Silvamany
Rohani Binte Ishak
Melissa Lim Hui Ling
Cantonment Primary School Wu Kuan Liang
Tang Li Hui Donica
Nurhiza Bte Mohamed
Wong Peiying, Persis
Diana Tho Lee Kian
Cedar Primary School Muhammad Jabbar bin Jaafar
Muhamad Zaki Bin Jalil
Nazira Abdullah
Eileen Soh Yee Hong
Malini Kumarasamy
Changkat Primary School Rajeswary Thillaikumar
Heng-Ong LP Mei Elaine
Soh Chern Hui
Doris Goh
Maybelline Chan
CHIJ Kellock Marlini Ismail
Imelda Tan Pek Thian
Oh Chu Mei
Laurencia Melissa Hadiwinoto
Abirami Archunan
CHIJ Our Lady of Good Counsel Rajeswary Thillaikumar
Heng-Ong LP Mei Elaine
Soh Chern Hui
Doris Goh
Maybelline Chan
CHIJ Our Lady Of The Nativity Charissa Chern Shihui
Lorraine Lim
Vanessa Tan
Sim Yingru
Irene Goh
CHIJ Our Lady Queen of Peace Jayce Mok
Chen I Chun
Joyce Lee
Nur Fadhilah
Lai Pey Chyi
Chongzheng Primary School Quek Lew Cheng
Ong Wei Lee Gavin
Winnie Lim
Charmaine Lim
Neo Li Hoon
Chua Chu Kang Primary School Michelle Foo Mei Fang
Cheryl Loh Ju Ling
Jerric Woo Wai Hoong
Sarina Mohamed
Ker Bee Leng
Concord Primary School Serene Kwa
Chong See Yin Ruth
Chang Kang Feng Christina
Seow Siew Mei
Mona Lee Aiy Suan
Coral Primary School Jacqueline Bay
Bryan Foo
Christopher Shau
Tan Xiao Ying
Wong Yexiang
Da Qiao Primary School Chong Chai Hwa
Safidah Samsudin
Leong Yoke Khuan
Thayalinii d/o Selvakkrishnan
Caryl Leow Poh Yee
Damai Primary School Low Chan Wee
Rasul Bee Bee Bte Karat Khan
Christine Danielle Teo Hui Shan
Mak Yew Fatt
Leong Mei Lian
Dazhong Primary School Yu Minli Emmeline
Chia Junli
How-Lee Kaixin
Siti Noraidah Bte Mohd Salleh
Tay Rui Shan
De La Salle School Poh Shao Qin, Sheena
Miller-Goh Luanna Judith
Tan Annie
Cai Jueying
Wang Xiao Xia
East Coast Primary School Mabel Foo
Azhar Abd. Rashid
Jacinda Tan
Sunny Goh
Siti Ramzah
Elias Park Primary School Ang-Tan Sok Kiang
Esther Kwee Wan Juan
Poon Yin Ching
Liu Zhiming
Cheryl Han Yi Ling
Endeavour Primary School Lim Chin Boon Matt
Eng Cui Shan
Hasnita Bte Khusaini
Yeo Eunice
Jayapriya d/o Kanagasundram
Eunos Primary School Marcus Cheng
Steve Goh
Ong Siu Yee
Nur Hafizah Ismail
Marcus Ang
Evergreen Primary School Woo Sye Lai
Saraswathy d/o Munu Samy
May Poh Chin Fung
Isnarti Bte Ahmad Sani
Saravanan Kandasamy
Fairfield Methodist School (Primary) Ng Siew Cheng
Joy Au
Nor Fazylla
Suria Md Shafiee
Farrer Park Primary School Low Ai Rin
Sharonjit Kaur Gill
Cardoza Sharon Ann
Lim Ze Wei
Shermin Low Simin
Fengshan Primary School Theivanai Ganesan
Tan Ai Ling
First Toa Payoh Primary School Tan Lay Cheng
Sim Yeow Seng Ivan
Athena Wee
Sim Xin Yee Lydia
Sng Sin Lim Carol
Frontier Primary School Chua Si Wei
Vincent Soh Boon Yew
Eugena Ooi Weiling
Jeeva Rekha d/o Selvam
Lim Weiqing Eulindra
Fuhua Primary School Dhanya Nair
Khairunnisa Nadiah
Clara Foo Shi Jia
Nicola Hoon Hui Qi
Jocelyn Teo Wen Xiu
Gan Eng Seng Primary School Tan Guek Khim Luvena
Chong Lay Cheng Emma
Vanitha d/o KS Perumal
Ng Li Ling
Wu Pei Sha
Geylang Methodist School (Primary) Tan Li Ling
Wendy Lin Miao Jing
Mavis Tan Jinwen
Sulistiati Bte Idrus
John Tan Poh Soon
Gongshang Primary School Teo Siet Ney Rosalynn
Widayu Bte Kemat
Kwok Li Li
Low Peggy
Brammi Ragupathy
Greendale Primary School Priscilla Cheong Su Fen
Tan Shumin Cecilia
Greenwood Primary School Shaalini d/o Gejendhiran
Mohamed Sha'Ban B Mohd Rapiai
Teo Hui Lee
Nur Sussilawati Md Hasshim
Toh Su Wei Jacqueline
Guangyang Primary School Hema Malini d/o Jeyarj
Ma Lai Ling
Soh Xin Yuan
John Teh Wei Ming
Trupti Vikas Palkar
Haig Girls' School Wee Jee Chen Charlotte
Sylvianne Devajothi
Nikki Yeo Yu Nian
Chan Yin Leng
Clara Ang Yan Qing
Holy Innocents' Primary School Lim Lily
Ng Cher Hwa
Tan Ying Fong Irene
Tan Su Hui
Seet-Chia Hui Tian
Hong Wen School Yip Shi Ying
Low Li Lian
Jermaine Tan
Kow Bi Xia
Tan Siew Lay
Hougang Primary School Serene Chia Ee San
Wang Ai Pei
Mak Wenjing Kelly
Ratni Suriyani Bte Saib
Lim-Tan Mui Hong
Huamin Primary School Latifah Bte Mohamed Yazid
Siti Kamariah Bte Ismail
Ng Xin Yi
Toh Shu Ying
Goh Meow Sim
Innova Primary School Faizul Nisha
Angeline Lim Wee Keng
Joseph Loke
Kirenjit Kaur
Juliana Ayob
Jing Shan Primary School Khoo Ghee Han
Chua Sor Mui Mary
Khairiani Binte Yahya
Shannen Ang Yen Lu
Peggy Cheong Pei Qi
Junyuan Primary School Sharon Lee Jia Woei
Noor Aishah Abu Bakar
Salamah Massa'id
Foo Ming Peow
Nurulashiqien Mustapa
Jurong Primary School Ang Siew Wen Audrey
Jane Yong Hsiao Wei
Doreen Kieu
Sim Shan Ting
Asfilah Bte Ariffin
Juying Primary School Zheng Cuiyun Charlene
Siti Aisyah Jamal
Mohamad Fazlee Sabari
Chua Lee Wei
Zoey Lim Ching Sia
Keming Primary School Tong Min Lan
Cheryl Choy
Deborah Ang
Chan Yin Kuan
Felicia Teo
Kheng Cheng School Sharon Choo
Mandy Chia
Alisa Chua
Brenda Peh
Dixie Tan
Lakeside Primary School Ho Siew Ling
Siti An-Nisa Bte Hambali
Nur Liza Bte Sudin
Siti Alwiyyah Bte Alwi
Chua Lim Peng
Lianhua Primary School Po Mun Ying
Tan Jye En
Edelyn Lee
Norhayati Bte Ruhani
Ng Daojia
Maha Bodhi School Chan-Lim Pei Ee Peggy
Wong Hwee Yong
Por Pei Yi
Tang Bee Jiuan
Celine Chan Hui Juan
Marymount Convent School Katharine Warsono
Wong Yue Ming Fiona
Valerie Ann De Cruz
Kaiellvizlhe d/o Sadasivam
Cheong Si Mun Jasmine
Mee Toh School Nur Liyanah Binte Mohd Zaffe
Ow Kok Meng
Neo Li Ting
Meridian Primary School Noor Heryanti Bte Abdul Karim
Nor Fardilah Bte Md Nasir
Vasanthi d/o Mahalinggam
Jay Chu Hin Wa
Clement Tham Jian Wen
Montfort Junior School Soh Chee Yong Alvin
Lim Lay Choo
Phang Sin Yee
Tan Loo Sin
Suguna Bai d/o Balasundaram
Nan Chiau Primary School Ho Huay Seann Joyce
Lim Siew Boon Eunice
Quek Su Kheng Tricia
Yeo Ah Choo
Tan Swee Meng
Nan Hua Primary School Dylan Chua Eng Huat
Neo Eng Yeow
Denise Yeo Sulyn
Chiew Sook Yee
Lim Hwee Ling
Naval Base Primary School Maswati Bte Mohamed Nor
Mumtaas Binte Mohamed Kassim
Mohammed Shafik Bin Endon
Eulindra Soo
Siti Fauziah Bte Jasman
New Town Primary School Dawn Chia Ching Hong
Koh Choon Hia
Tan Yan Shan
Nur Mashitah
Diana Yao Sufeng
Ngee Ann Primary School Kenneth Goh Tai Peng
Siti Shafarina Binte Abdul Aleem
Sharon Kuah Soh Ling
Nurrizzat Bin Mohd Ishak
Zubaidah Binte Mahmood
North Vista Primary School Chua Gim Sen
Boh Zuze
Koh Su Shin
Yvelia Tan
Northland Primary School Manivanan Muthu s/o Somasundram
Pauline Cheong Siew Lan
Joyce Low
Zheng Junren
Nurfaizah Binte Ismail
Oasis Primary School Phoon Wei Ling, Phyllis
Tan Li Na
Lim Kok Wei, Desmond
Lye Chee Wah, David
Chua Sze Li, Adeline
Opera Estate Primary School Yeong Wai Cheng Anne
Kau Siew Fun
Yee Whay Thai
Park View Primary School Eileen Soh Chin Ping
Tay Lip Seng
Ng Kah Leng
Patricia Yeo Peck Hui
Ho Qingxi Natalie
Pasir Ris Primary School Sylvia Pereira
Toh Shi Min
Maslina Jumari
Feisal Omar Baobed
Paya Lebar Methodist Girls' School (Primary) Low Kah Eng Aileen
Josephine Wong Lie Peng
Chong Hsi Pin Benjamin
Quek Yee Khoon
Siti Khairunnisa Bte Ghani
Pei Chun Public School Delphine Chng Liwen
Cai Huimin
Priscilla See Lay Hoon
Irene Or Vin Yee
Zhang Qiyan
Pei Tong Primary School Lee Marrilynn
Ang Bee Kuan
Lee Eu Shen Darren
Monarekha d/o Nandakumaran
Khoo Juliet
Punggol Green Primary School Raihan Rajin
Goh Yan Ping Yvonne
Pang Long Na Claire
Long Soo Chiang James
Ruhernie Abu Yamin
Qifa Primary School Joyce Chen Ziwei
Ng Seow Hwei Irine
Angeline Lee Xin Yun
Chen Pei Jun Candice
Nurul Atieqa Binte Shafiee
Queenstown Primary School Siti Shahrin
Quek Siew Kee
Lily Ong
K Thanalachimi
Red Swastika School Lee Wei Loong
Teo Xin Wei
Kwa Kay Hock
Poh Seng Huat
Yang Lingli Eliza
River Valley Primary School Lin Hui Ling
Ranjinidevi D/O NVT
Joy Ang Soo En
Pavenjeev Singh Chopra
Ng Min Yu Tyler
Rivervale Primary School Phua Li Min
Pauline Lee Sok Ngee
Chua Bock Chin
Ng Wan Jun
Pavitra Kanaiah
Rosyth School Tay Chin Leong
Valerie Wang Qinghui
Chua Pei Fen Audrey
Nurjihan Binti Mohd Noor
Joyce Yeo Bak Keng
Sembawang Primary School Nooraihan Bte Mohamed Ali
Dinah Chua
Saira Banu Bte Mohd Nasir
Yang Binglin
Heow Tsuey Yan
Seng Kang Primary School Lye Chee Wah Joyce
Leong Wee Hoon Jennifer
Wong Chin Wei Aaron
Serene Tan
Seah Chin Liang Matthew
Sengkang Green Primary School Lim Chee Ang, Catherine
Noorjanna Bte Mohamed
Lee Chun Hua
Suhaila Bte Bidin
Sangeet Bajaj
Si Ling Primary School Noor Aisya Buang
Melanie Yeo May Chen
Terrenz Huang Yihui
Norashikin Mohd. Said
Abdul Jalil B Yunus
Springdale Primary School Nadziah Binte Sudin
Norrasyidah Bte Mohamed Yusof
Lim Keat Mei
Chew Hwee Shan
Lim Mee Yun Michelle
St. Andrew's Junior School Norman s/o Selvaraju
Sandy Low Gait Hong
Ying Pui Leng Oriana
Zuraidah Binte Abdul Malik
Chow Sue-Lyn Jenine
St. Anthony's Canossian Primary School Jasmine Seing Jee Ching
Emelyn Tan Shea Ling
Dawn Tan
Patricia Lye Le Leng
Rowena Lau Chor Jgyin
St. Hilda's Primary School Christina Koh
Agnes Khoo Gek Lin
Audrey Teo
Ong Yew Ling
Cheryl Goh
St. Joseph's Institution Junior Pauline Png
Raymond Chan
Shirley Wong
Kuan Poey Han
Soh Meiqi
St. Margaret's Primary School Rajeswari d/o Mogan
Lynnette Lian
Sara George
Grace Tang
Eileen Goh
St. Stephen's School Cherlyn Frances Raeburn
Rachel Lee Kim Lin
Norshahidah Binte Aziz
Tan Si Lin
Tan Lay Koon Christine
Stamford Primary School Hong Huishan Julie
Tampines North Primary School Siew Nai Min
Rafidah Bte Ridzuan
Wong-Tan Poh Ling
Jonathan Ang
Zoie Yeo
Tanjong Katong Primary School Shairah Bte Sulaiman
Rohaya Binte Mohamad
Chiah Soo Ting
Clare Yap Hui Ling
Serene Poh Yan Ni
Tao Nan School Kumari Poonam d/o Jujeet Singh
Serene Koh Sook Han
Clare Li Xunzi
Law-Chin Wai Mun Eunice
Suhaidah Bte Mokhtar
Teck Ghee Primary School Azlina Bte Mohd Noor
Gen Pei Hoon Julie
Goh Shang Geok
Yeo Siew Ting
Alia Alkaff
Teck Whye Primary School Nurul Huda Bte Misman
Syafiqah Binte Sairi
Yong Fah Wui
Lim Lay Cheng Lynn
Chew Boon Sue
Telok Kurau Primary School Liew Hwee Hong
Chua Yew Cheong Rodger
Irwani Bte Ahmad
Robin Lim Heng Hock
Rabi'ah Bte Abdul Rahim Shah
Unity Primary School Kelvin Ng Chin Khiang
Wong Yun Yee
Lim Hui Mei
Julin Siow Yu Lin
Jeba Kumar Selvin Jo Anna Pearl
Waterway Primary School Tan Lay Syn
Diana Chan Hui Min
Regina Wun Lai Ying
Serene Tan Wei Li
Seah Yien Beng
West Grove Primary School Ng Hwee Ching
West Spring Primary School Lim Ker Wee
Chan Melly
Chan Xue Ting
Teo Wen Ting
West View Primary School Haryyanny Awang
Ang Chian Geok Agnes
Tan Soon Hui
Matthew Chua Cheng Qian
Chan Yee Tuang
Woodlands Primary School Lew Kooi Eng Mishon
Ng Chan Joo
Neo Siew Bee
Nirmala Menon
Thia Woon Ling Ariel
Woodlands Ring Primary School Lai Kexin
Maria Rovena Raymund
Khoo Kim Swee Gitty
Nonis Liane Joy Welling
Ren Si Xuan
Xinghua Primary School Yin Ciyao Diana
Low Xin Yi Felicia
Koh Cheng Cheok Diana
Kavita Baliram
Nur Hidahny Bte Mustaffa
Xingnan Primary School Wong Shi-Lei
Francesca Phoebe Wah Li Ting
Chua Kian Seng
Stephen Joseph D'Cruz
Ng Ruby
Yew Tee Primary School Jegendren s/o Tanapal
Tan Meow Huang
Pek Pei Yu
Roslinda Binte Omar
Pauline Neo
Yio Chu Kang Primary School Norhafizah Bte Samsudin
Maheswari d/o Rajaratanam
Louis Loo Kui Jin
Ong Hui Ying Geraldine
Nazeha'a Binte Dawood
Yishun Primary School Joel Tee Han Yun
Goh Jia Hui
Nurul Ashikin Bte Tajularus
Terrance Ang Liang Tien
Celina Soh Li Xia
Yu Neng Primary School Yeo Chi Kin Shawn
Wong Thin Wing Ignatia
Low Kok Chiah @ Low Hao Rong
Debbie Koh Lingzhi
Tan Eng Ling Catherine
Yuhua Primary School Hia Soo Ling
Liu Hung
Mohammad Nasir Bin Mohd Rasid
Vikneswari d/o Sukumaran
Siti Farah Deva Bte Omar
Zhonghua Primary School Fiona Lim
Siti Farhanah
Melvin Cheng
Zheng Rui
Tan Hui Lin
School Award Winner
Admiralty Secondary School Noor Hasnah Binte Adam
Diyana Binti Jumahat
Chew Wei Xin
Chan Bao Xuan
Tamil Selvi d/o Ramanujam
Ahmad Ibrahim Secondary School Ng Ping Siang
Burton Sherlock Timothy Row
Farhanah Binte Abdullah Sani
Theresa Ong Hwee Fang
Chia Yan Qi Audrey
Anderson Secondary School Wang Sichuan
Aw Sean Ling
Oh Hui Ying
Chan Ivin
Teo Xiu Wen
Anglo-Chinese School (Barker Road) Low Si Hui Tivona
Clement Ho Cheun Yin
Ho Jia Yan
Mabel Ou
Pearlyn Khoo Bei Ling
Assumption English School Alvin Yap Kian Guan
Raechel Chee Jia En
Eunice Khoo Hui En
Lin Yuhui
Meera Devi Mahendran
Bartley Secondary School Tan Keng Wee
Chua Wei Guan
Sng Meng Wei
Liu Kah Yang
Raavee Shanker
Bedok North Secondary School Chan Siew Lei
Brian Tan Si Hao
Tay Yinmin
Scott Ng Tze Feng
Helmiaty Mohamad Amin
Bedok South Secondary School Asraf Ali s/o A A Anverdeen
Chia Suat Huang
Cher Ming Ming
Marinah Bte Mydin
Nadia Ramli
Bedok View Secondary School Nur Emillia Bte Sulaiman Sim
Safurah Bte Abdul Karim
Toh Li Zhen Clarice
Wee Khim Leng
Nur Syafiqah Binte Saini
Bendemeer Secondary School Chua Bee Hong
Tang Joo Hong Ruth
Goh Kah Gim Sharon
Lee Vwen Ying Mavis
Tan Cheng Hai
Boon Lay Secondary School Fu Jieyan
Bukit Batok Secondary School Lim Jia Xin Janice
Lau Gek Mui
Jayanthi Appachamy
Bukit Panjang Govt. High School Shih Kai Lin
Choo Kong Lum
Sim Meng Hoe
Fabien Yong
Alina Bte Ahmad Sany
Bukit View Secondary School Tan Huong
Kelly Chew
Jonathan Cheah
Arthur Kok
Quek Eng Chiew
Canberra Secondary School Katirina Maria Fernandez
Cedar Girls' Secondary School Chew Foo Kim
He Cai Qing
Lim Xin Jie
Sophia Sim
Hema Padmanathan
Changkat Changi Secondary School Fazidah Bte Abu Bakar
Namira Bte Mohamed
Abdul Matiin Bin Kassim
Lau Li Wei, Jenny
Lui Nga Shun Fatima
CHIJ Katong Convent Audrey Lee
Jane Cheah
Geraldine Chua
Shahren Mansor
Esther Ng
CHIJ Secondary (Toa Payoh) Yap Chin Kit
Wendy Lee
Au Chui Kheng
Eugenia Tan
Grace Champion
CHIJ St. Theresa's Convent Fung Jok Kin Michele
Philomina Gomez
Ng Siong Teck Patrick
Wong Hoy Mun Charmaine
Evelyn Jayesh
Christ Church Secondary School Teo Qing Cong Eugene
Chua Huai Ling Sheila
Leow Swee Khim
Juliza Binte Zulkifli
Verona d/o Rhamanan
Chua Chu Kang Secondary School Puttur Girish Kumar
Musa Bin Shukor
Lim Chieh Sern
Chua Yew Wei
Chan Whye Leong
Chung Cheng High School (Yishun) Lee Kah Chin
Kallaivanee d/o Paramaseevan
Lim Wee Keong
Tay Hui Cheng
Teo Shin Yeow
Commonwealth Secondary School Cheong Kah Weng Michael
Muhammad Raimi Bin Safari
Sim Zhen Yang
Jasmiyanti Bte Marhujas
Danna Thien
Compassvale Secondary School Emmanuel Chng Jun Liang
Jasmine Phua Seok Ming
Lim Chin Wee
Wong Jee Heng
Low E Soon
Crest Secondary School Low Chuin Li
Fathima Bee Binte Abdul Halim
Foo Mei Yeng
Muszalifa Binte Aman
Mehraj Nisha d/o Mansor Khan
Damai Secondary School Abigail Tan Han Ying
Chong Wensheng
Cristy Theresa Lin
Yong Guanghui Gerard Matthew
Andy Law
Deyi Secondary School Ong Jun Wei Timothy Joshua
Chan Swee Yin Adeline
M Ravinthran
Jay Loh Kar Wei
Tan Eileen
Evergreen Secondary School Anantharajah Krishnan Samy
Tan Wah Sing
Goh Poh Min
Soong Rui Samuel
Mohamad Iskandar Bin Ishak
Fairfield Methodist School (Secondary) Wong Bei Shi
Tan Chang Ci
Tan Li Jun
Ho-Tan Siew Ching Jean
Samsiah Mohamed Diah
Fuchun Secondary School Koh-Teh Yi Wen
Siti Nadzirah Binte Hamzah
Desilu Anne Nair-Koh
Erfasiah Abdul Rahim
Susheela Vijayarhagavan
Greendale Secondary School Tng Wee Li
Lim Kerry
Seah Wee Kiat Augustine
Teng Ming Kiat William
Liu Jiamin
Greenridge Secondary School Ahmad Zakir
Balasubramanium s/o Muthusamy
Clarence Lee
Lin Liyi
Renuga d/o Visvalingam
Hai Sing Catholic School Seow Han Chien
Siti Nurhuda Bte Hamsani
Nandakumar Rao s/o Ramachandra
Lee Chin Ling Juliana
Hillgrove Secondary School Hshieh Szu An
Quek-Ang Xue Si
Teo Ti Jie Anthony
Lee-Kwek Yu Zhen
Lin Jiaqi
Hong Kah Secondary School Andy Lim
Emilline Tan
Ling Peng Yap
Melissa Tan
Pasiah Mohamed Diah
Hougang Secondary School Jazreel Toh Hui Khee
Seoh Bee Hua
Quek Yong Cai
Annizelle Cruz Chan
Sisca Christine Haryanto
Jurong West Secondary School Seoh Soon Peng
Sim Xiu Jun
Lee Yung Hei
Nur Yasmin
Huzaini Bin Alwi
Jurongville Secondary School Kay Khine Win
Johni Masli
Wong Chun Kiat
Ho Ki Hui
Chin Ying Ying Yvonne
Juying Secondary School Yeo Yee Teng
Soh Wei Qiang
Mak Wai Han
Sophia Ang
Suhana Bte Jumadi
Kent Ridge Secondary School Mohammad Basheer Bin Adrian
Tan Peck Joon
Nur Hidayah Binte Mohmed Nor
Rishabh Gurunath Talwalkar
Heng Hui Lyn Nicole
Kuo Chuan Presbyterian Secondary School Dorothy Goh
Teo Han Yang Edwin
Wilson Sitoh Wei Sheng
Jesslyn Lim
Yap Shinn
Manjusri Secondary School Yang Wenjun Stanley
Lee Li Yun
Jurana Binte Abdul Rahim
Cheong Siew Yie
Teo Irene
Mayflower Secondary School Lee Low Eng
Chan Ho Lun
Chen Yanhui Timothy
Cheow Chee Siang Gabriel
Wong Mui Lin
Montfort Secondary School Chin Jia Le
Koh Xin Wei
Joyce Gayathri d/o Devadas
Ang Guat Hong
Adeline Chua Yi Ling
Nan Hua High School Lee Puay Hoon
Sheena Ng
Xiang Pin
Jacqueline Ng
Nanyang Girls' High School Teo Li Yen Lydia
Karen Kang Hong Lin
Sabrina Bte Emil
Tee Siew Cheng
Teng Yueng Shan Natalie
Naval Base Secondary School Shirley Tan Mei Siah
Kenneth Sung Kok Siong
Guo Yixiu
Nur Amanina Bin Md Zain
Cheng Vivien
New Town Secondary School Kasumawati Binte Wansi
Lui Hui Xian Cynthia
Lai Chiu Shuan
Tan Jia Jie Alvin
Cheng Poh Huat Alan
Ngee Ann Secondary School Teo Zhi Hui Geraldine
Nurkhalisah Binte Kassim
Wong Mei Wen Fortuna
Ashikin Bte Abdul Ra'uuf
North Vista Secondary School Chew Kang Wei
Dorothy Tan
Lily Theodore
Loo Duan Liang
Bernard Lim
Northland Secondary School Yap Qian Hui Joanne
Tan Shin Eik
Zaharatul Asyeeqah Binte Mohamed
Ou Jianwen
Muhammad Taufiq Bin Ahmad
Outram Secondary School Cheryl Lim Ming Yuh
Wong Ann Ann
Tan Boon Hwee
Tan Xi Ling
Hajjah Haslinda Bte Yusof
Raffles Girls' School Wang Yichun
Hii Xiren, Cassandra
Leow See Yong
Ng Peck Wee
Ng Yoke Yim Vivien
Pasir Ris Crest Secondary School Choo Chee Siong
Jennifer Chua
Chua Wei Jun
Felicia Ng
Teo Lilian
Pasir Ris Secondary School Sum Koon May
Rebecca Neo Hui Yin
Victor So Kwee Soon
Mavis Ho Min Yu
Siti Mariam Bte Hashim
Paya Lebar Methodist Girls' School (Secondary) Bai Zhao Zhi
Divyalayka d/o Balakrishnan
Chan Wai Ling Joyce
Poh Chee Jian
Rophi Lee Jia Ern
Pei Hwa Secondary School Shantini Anthony Koh
Seet Siew Lin Pamela
Ng Tiong Ghee
Lin Yanshan Russell
Loh Jing Hui
Peicai Secondary School Haresh s/o Sivaram
Caleb Chan Ngai Hon
Faridah Bte Abdul Gapor
Ho Li Ying
Lena Teo Ying Hui
Ping Yi Secondary School Yang Shijie
Goh Layna
Rehena Sherin d/o Abdul Aziz
Tan Tze Wei
Ng Mei Chuen
Punggol Secondary School Lee Kim Whye Kelvin
Wu Xiao Yuan
Chiang Chun Man
Teo Chai Hoon Annie
Stephen Su Fook Kwee
Queenstown Secondary School Caroline Wooi
Adrian Chia
Amanda Liu
Yogeswari Balasubramanian
Regent Secondary School Lau Bee Ha
Goh Rui Qi, Adeline
Neo Han Wei, Candy
Tan Seow Meng, Thomas
School of Science and Technology, Singapore Ng Guohui
Lim Shiao Yu Alice
Perdana Putra @ Pan Ping Rui
Nur Johari Bin Salleh
Zeng Wei
Sembawang Secondary School Sharifah Md Zulkifli
Salwiyah Md Salleh
Eu Ai Ming Caroline
Serangoon Garden Secondary School Kalai Arasi d/o Ramasamy
Mok Siew Eng
Huang Yulong
Lee Guat Yee
Mohamad Hasren Bin Abu Bakar
Spectra Secondary School Teo Tze Yong Kevin
Nadia Halim
Poh Wei Bin
Muhammad Ahmad Sufian Bin Mohd Ali
Lim Hwee Chong
Springfield Secondary School Sarah Alphonso
Lai Chee Keen
Kee Zhiyin
Nor Hazimah
St. Andrew's Secondary School Lek Hui Xin Nicole
Chew Ee
Goh Hui Don Gordon
Tan Hwee Ling Vivian
Tan Siew Hon Charlene
St. Gabriel's Secondary School Amira Filza Bte Mohamed Ibrahim
Yip Chin Ngan
Imran Bin Lakariah
St. Margaret's Secondary School Rosalind Khoo Bee Lian
Clair Chua Ruo Bing
Chan Sok Mun
Yeo Shu Ling
Serena J. Caldwell
St. Patrick's School Seow Jian Ting
Priya Christie
Tan Qiu Yin Dawn
Chen Guanjie
Chew Poh Kim
Swiss Cottage Secondary School Jamakyah Bte Adhar
Goh Weibin
Ngoh Kia Joon
Ong Ching Ching
Tan Han Chong Timothy
Tampines Secondary School Shahril Bin Mohd Shah
Chen Liwen
Chong Nget Fong
Mohamed Imran Bin Abdul Malek
Ng Liang Jeah
Tanglin Secondary School Chia Chun Pean Lucas
Nurul Aisyah Bte Rosli
Hor I-Wei
Kalai Vani Sivam
Tham Kin Loong
Tanjong Katong Girls' School Murniati Bte Mohd Zainudin
Wong Lai Ying
Tong Siok Theng
Goh Ai Wee
Tan Chai Wei Malvina
Tanjong Katong Secondary School Mavis Lim Hui Mei
Foo Wen Hui
Poh Geok
Halilah Salim Alkhatib
Alan Pang
Teck Whye Secondary School Kumaravel S/O Thangavel
Chan Joo Seng Melvin
Lee Xin Yin
Li Liliang Lilian
Soh Yu Bin
Unity Secondary School Neo Ruey Ning
Nur Shaikhah Binte Rajab
Liang Yen Shan
Chua Hwei Ling
Low Shu Jun, Shirlyn
Whitley Secondary School Ong Xin Yi Clarissa
Han Xianyao
Ivy Toh Jiaying
Desmond Kan
Heng Hui Hui
Woodgrove Secondary School Sharin Bin Osman
Ang Hui Ling
Clara Teo Su Rong
Lim Bin
Nicole Ng Lay Keow
Yishun Secondary School Tan Ee Cheng
Koh Yong Cheng
Quek Tanni Tanny
Yvonne Khoo Khai Shee
Chua Jie Ying Jane
Yishun Town Secondary School Muhammad Tirmidzi Bin Abdul Ghani
Lily Choo Li Chin
Wee Yuting
New Chi Lin
Ramthan Bin Ab. Wahid
Yuan Ching Secondary School Leung Yulun
Foo Say Kin
Huang Zhijie
Mohamad Fadzel
Gregory Loh Zhi Wen
Yuhua Secondary School Raguvaran s/o Rajanderan
Salmiyati Binte Salim
Noorlinda Bte Abdullah
Muliyahna Binte Sani
Tan Sheng Yan Samuel
Yuying Secondary School Chia Yi Min Cheryl
Seow En Noi
Yong Jia Yun Candice
Melody Toh Xin Yuan
Leong Kah Hoong
Zhenghua Secondary School Leslie Tan
Claudia Tan
Agnes Tan Li Leng
Sri Diana
Zhonghua Secondary School Koh-Tan Siok Hoon
Lim Yong Khern
Heng Siang Boon, Calvin
Chan Zi Kai, Theophilus
School Award Winner
Anderson Junior College Damien Marie Gilles Philippe
Fu Shengjie George
William Chua Wee Lian
Agnes Wong Min Fong
Chiang Huimin
Catholic Junior College Chia Chiew Xian Valarie
Lin Li, Josephine
Tan Jie Ying
Lin Shilin Charlene
Chia Han Chin Desmond
Innova Junior College Loh Yi Lin Eileen
Chow Boon How Nicholas
Yang Xiao Fei
Jurong Junior College Choo Lay Kian
Yew Lee Yin
Chong Woon Hui
Teong Li Dan
Ng Jee Wai David
Millennia Institute Tan Shu Yan Ginny
Lee Peici
Chan Xin Yu
Azra Shazeaa Binte Hairuddin
See Kurt Wei
Nanyang Junior College Toh Su Min
Loo Choy Fung
Chong Qian Yee Debra
Irni Yanti Bte Kassim
Eunice Sim Kwei Yen
St. Andrew's Junior College Chung Wee Seng
Eve Ong Yew Yi
Tampines Junior College Toh Jin Tian
Emma Yuana Binti Muhamad
Goh Beng Lee
Mak Kok Wei John
Seah Chai Ju
Temasek Junior College Teo Lien Hwa Divina
Tan Qin Shan Bertrand
Salama Bte Ishak
Tan Yi Jie
Yap Zong Xing Eric
Yishun Junior College Lim Wei Jie
Tan Theng Kang Christopher
Steven Wong Meng Wai
Ku Si Ying
Mohamed Fauzi Bin Yusof
School Award Winner
Anglo-Chinese School (Independent) Mohamed Shariff Haja Alaudeen
Bok Hai Choo
Xu Zhiwei
Diane Choo-Tan Siew Lang
Lee Chia Hui
Anglo-Chinese School (Independent) Mervlyn Goh-Lee Yong Ling
Norman Chua Ching Poo
Ang Suat Kuan-Tay
James Ong Kong Chian
Ni Ni Tun
Catholic High School Ng Seng Hong
S Purnima Janani @ Purnima Janani Sampath Kumar
Lee Joon Kiat
Tan Wei Lun
Chui Yongtai Nick
CHIJ St. Nicholas Girls' School (Primary) Ho Hui Jun
Lim Qi Ning
Chan Tsze Min Joaquim
Grace Chen Suhua
Tan Lee Ching
CHIJ St. Nicholas Girls' School (Secondary) Lee May Fen Candy
Wong Hsu Hui
Choo Teck Chan
Rockey Marsha
Wang Choon Kiat
Dunman High School Pear Siew Lee
Nuurassyikin Bte Yusnan
Wong Lu Ting
Chew Geok Joo
Adrian Ong Wei Xiang
Grace Bok Shung Hwee
Emmeline Lau Min Yin
Zhang Weidong
Maryam Bte Mohd Mokhtar
Alvin Low Thiam Yew
Hwa Chong Institution Teo Kay Liang, Alan
Low Juay Kiang, Alvin
Chua Hui Ying, Grace
Tan-Leow Siew Li, Joey
Hwa Chong Institution (High School) Phay Choon Siew Josephine
Tan Yew Keng
Neo Sock Hoon
Pek Ru Heng
Fang Yu Ching
Maris Stella High School (Primary Section) Angela Chow
Mang Lin Lin
Wendy Ong
Anna Seah
Zhang Miao
Maris Stella High School (Secondary Section) Wong Xiu Yan
Alice Long
Teo Seck Tuan
Jeremy Wong Yu Yi
Praveen Kumar
Methodist Girls' School (Secondary) Wong Kiew Ming
Deborah Ong
Loy Kar Wai
Methodist Girls' School (Secondary) Ho Yee Yong
Joy Ho Choy Yoke
Tay Poh Imm
National Junior College Tan Chin Hui
Oh Wei Ting
Lim Hui Mei Jan
Eng Wei Ping Michelle
Shanmugadas Kumaresadas
Raffles Institution Tan Kok Wui Adrian
Singapore Chinese Girls' Primary School Lim Yuet Leng
Loo Mei Lin
Eng Lee Choo
Cindy Woon
Angelina Eu
Singapore Chinese Girls' School (Secondary) Sarah Goh
Dora Choo-Fernandez
Jayne Ruth Lim
Ang Tze Hwei
Loo Shek Kien
School Award Winner
Chongzheng Primary School Miss Noor Haida Binte Mohd Jakaria
Yu Neng Primary School Mdm Poh Swee Lan Janet
Christ Church Secondary School Miss Lee Han
Innova Junior College Ms Santha d/o Selva Raju
School Award Winner
Changkat Primary School Ms Elaine Ong Li Mei
Geylang Methodist School (Primary) Mr Yong Kwon Seng
Tanjong Katong Primary School Mr Mohamed Faizal Abdul Salam
Tao Nan School Ms Liu Lee Choo Sharon
Yumin Primary School Mdm Noriyanti Bte Yunos
Assumption English School Mdm Kee Chay Hoon
Chua Chu Kang Secondary Ms Nur Janna Binte Othman
Damai Secondary School Mr Thong Ching Guan
Nan Chiau High School Ms Wong Ling Yan
Tampines Junior College Ms Liow Pei Xian
School Award Winner
Ahmad Ibrahim Primary School Michelle Tan Ni Ling
Nadiah Bte Ahmad
Rajeswari D/O Ayahu
Ben Koh Zhin Yen
Nazhatulshima Bte Abu Samah
Ai Tong School Margaret Han Siok Kheng
Low Chee Kong
Koh Chen Hoon Priscilla
Goh Swee Hong Geraldine
Leow Kian Lee
Anchor Green Primary School Siti Hazwani Mustapha
Wang Ai Ling Isabel
Joan Cheri Lim
Calynn Chow Wun Yen
Dorling Tan Kok Ching
Nurheryani Mudzakir
Anderson Primary School Vimala Ratnaraja
Neo Shu Ling
Sarabjeet Kaur
Leong Wah Jin
Chan See Meng
Angsana Primary School Jamilah Bte Abdullah
Fatimah Bte Mohamed
Too Yen Wei
Lim Li Xia Cynthia
Liu-Lim Shu Ling Suzanne
Balestier Hill Primary School Fauzia Binte Jailani
Ho Kam Seng Tommy Noah
Phuah Eng Mui
Chia Zongyu
Yong Han Kang Jacky
Bedok Green Primary School Chew Mei-Hua Elissa Ann
Angeline Ong
Bendemeer Primary School Annabelle
Ng Huimin
Grace Yee
Diane Chua
Santhosa Kumar
Bukit View Primary School Wang Jia
Melissa Lim Hui Ling
Matilda Lin Huizi
Kumutha Selvan
Ng Sin Ee
Canossa Convent Primary School Jasmine Tye Mei Fen
Norina Bte Seno
Joslyn Chew Boon Geok
Chloe Tan Seok Hui
Wynne Leong Hui Ting
Cantonment Primary School Shah Ally
Kwan Yue Hua
Donica Tang
Yvonne Koh Siew Meng
Toh Hwee Leng Joanna
Casuarina Primary School Ng Wei Hunn
Asnah Ahmad
Ho-Tan Chay Shwan
Mohd Azry Abdul Karim
Liu Rui Hong
Cedar Primary School Elista Tan
Rahim
Nazira
Joanne Ho
Siva Durai
Changkat Primary School Heng-Ong Li Mei Elaine
Ronnie Phua Kiah-Ian
Esther Franco-Seet
Nur Iffah Bte Abdul Ghafar
Ban Choon Kwee
CHIJ (Katong) Primary Yong Keng Cheng Alice
Mahendran Rudrarani
Tan Wan Ing Venus
Macrina Fernandez
CHIJ (Kellock) Lui Ling
Koh Wee Mong
Lim Yi Jun Jean
Sim Li Min
Esther Chia
CHIJ Our Lady of the Nativity Lorraine Lim
Chongfu School
Jamie Rachel Smith
Koh Siew Geok
Chongzheng Primary School Noor Haida Binte Mohd Jakaria
Quek Lew Cheng
Nor Aishah Ramli
Neo Li Hoon
Kamaliah Abdul Jalil
Chua Chu Kang Primary School Zarina Bte Hassan
Soon Siok Ching Cecila
Chng Yuan Yuan
Francis Anita Chitra
Foo Mei Fang Michelle
Clementi Primary School Tan Boon Kao
Chan May Ling
Cai Shu Xia
Suhana Binte Suhaimi
Nurul Huda Yazid
Compassvale Primary School Fong Mei Chuan
Resham Abdul Razak
Sim Li Ting
Louise Lee Yong Lin
Lee Soh Boon Sharon
Concord Primary School Kanmani D/O Mariyappan
Aileen Tan Fei Ching
Lee Shu Fen Regina
Yap Lay Koon
Nur Jihan Bte Kahar
Coral Primary School Jackson Yeo
Christopher Shau
Jacqueline Bay
Soomathy D/O Veeraya
Nursayidah Abd Rahim
Da Qiao Primary School Loh Chew Wi
Cheow Mee Ping
Gin Goh
Caryl Leow
Balwinder Kaur
Damai Primary School Wong-Goh Kah Lean
Samuel See Tze Yang
Rasul Bee Bee Khan
Eric Tan Wei Chong
Irene Mak Yew Fatt
Dazhong Primary School Siti Noraidah Bte Mohd Salleh
Koh Yen Ling Kimberly
Choy Yu Wai
Loh Keng Ming
Shi Kaili Fiona
East Spring Primary School Jaisree D/O Mak Appoo
Ng Hui Peng
Peh Poh Li
Chan Pui Ping
Junaida Bte Ahmat
Edgefield Primary School Yip Cheng Han Melissa
Ow Weng Wai Melvin
Chan Zhi Yang
Juliana Natalia Lee Osman
Koh Hui Ting Crystal
Elias Park Primary School Esther Kwee
Irene Say
Tan-Lam Hui Fong
Iza Mariah Idris
Chai Chew Yee
Endeavour Primary School Lim Chin Boon Matt
Eng Cui Shan
Mohamed Ali Bin A Rahman
Wong Lim Hui
Oh Hui Chan
Evergreen Primary School Lim Ee Lin
Khairunnisa Bte Azman
Aainoo
Amirul Asri Bin Hussin
Thilagah D/O Doraisamy
Fairfield Methodist School (Primary) Tan Wie Hong
Ng Siew Cheng
Chua Wei Wei
Kwan Yoke Cheng
Ho Tze Kim Rena
Farrer Park Primary School Cardoza Sharon Ann
Lee Chee Weng
Lim Ming Yue Shirley
Tang Yuen Peng Angela
Sri Kala D/O Sankaran Nair
Fernvale Primary School A R Shanti
Julia Binte Mohd Rahim
Haryana Binte Mohd Ishak
Chua Lee Guan
Lee Hui Shan Amanda
First Toa Payoh Primary School Jasmine Kok
Joel Prathiev Vinson
Tan Lay Cheng
Ng Xin Yee Lydia
Sng Sin Lim Carol
Frontier Primary School Ranjeet Kaur D/O Jernavyl S
Ong Jing Yun Jessica
Soh Wee Hong Nellie
Tian Guiqi
Majeena Rosia D/O Abdullah
Geylang Methodist School (Primary) Yong Kwon Seng
Pakrisamy Jamuna Rani
Theresa Tong
Chin Seng Choy
Christabel Chua
Greenridge Primary School Ang Lor Nah
Cheok Tze Mei
Jayarani Selvaraju
Low Li Lian
Tan Swee Leng Sharon
Greenwood Primary School Shaalini Gejendhiran
Jacqueline Toh
Teo Hui Lee
Sharon Teo
Dai Anna
Haig Girls' School Fong Lay Keow
Gidwani Poojalal
Mabel Yeo-Adraidi
Raihana Yunoos
Noraini Riffin
Cheong Long Xin
Kwok Yao Tsuan
Angeline Guay
Holy Innocents' Primary School Lee Siew Kian Joyce
Muhammad Khairi Hanafi
Luo Jing
Ma Ah Yin
Tan Wei Qi Daphne
Hong Wen School Chang Ai Jia
Ng Ngee Seng
Chia Su Si
Ng Hui Min
Kow Bi Xia
Hougang Primary School Wang Ai Pei
Chee Poh Lai
Manjula Krishnan
Noraishah Mhd Ayob
Sahernizam Bin Limat
Huamin Primary School Angela Shasi
Albert Tham
Thelaga d/o Balakrishnan
Grace Ang
Siti Kamariah Bte Ismail
Innova Primary School Elaine Tan Koon Neo
Subash
Esther Ong
Thio Su Ping
Sharin Tan
Jiemin Primary School Aswati Bte Mohd Shariff
Wong Hui Xuan
Kuganeswari D/O Kuhanesan
Muhammad Firdaus Bin Jamil
Seth Tanuja Devi
Junyuan Primary School Koh Kim Siang Aerita
Tan Lay Ming Rachel
Kam Jiewen Angela
Josephine Woon Mui Chan
Jan Lim Mui Huay
Jurong Primary School Hasyimah Harith
Cai Jiansheng
Asfilah Ariffin
Doreen Tan Chu Hua
Loh Seow Juin Eunice
Jurong West Primary School Ng Shu Hui Doris
Siti Farhana Binte Salamat
Siti Nafisah Binte Sharif
Ong Wei Loon Daryl
Sim Lee Choo Cindy
Juying Primary School Neo Jie Qi
Eulindra Lim
Zoey So
Nitthiya Rengasamy
Habeeb Mohamed Vahida
Keming Primary School Aida Lisa Bte Aliman
Hasiave Abdullah
Ngiam Shoon Yhear
Chan Xiuwei Felicia
Florence Tan
Kranji Primary School Deborah Tham Lai Mei
Lakeside Primary School Karen Selvarajan
Siti Alwiyyah Alwi
Winnie Soo
Loh Hui Ming
Ma Shaowen
Loyang Primary School See Huey Kean
Tan Lih Lin
Iskandar Ishahak Bahroocha
Ang Bee Ngoh
Natdia Faranaz Bte Shokat
Maha Bodhi School Yew Birui Stephanie Elsie
Por Pei Yi
Lim Pei Ee
Chan Hui Juan Celine
Nurul Farha Bte Abdul Talib
Marsiling Primary School Goh Lay Ching Angela
Chua Ban Hwee Jasper
Shivani D/O Subramaniam
Wan Hanim Afan
Herianti Abu Shah
Marymount Convent School Katharine Warsono
Khoo Ying Poh
Aw Jiazhen Joanna
Sung Wei Yee
Leow Guet Li
Mayflower Primary School
Imran Bin Mahmud Hussin
Chen Yit Kai
Suriana Binte Suhaini
Zhang Fang Fang
Goh Annie
Mee Toh School Angela Fong Poh Eng
Pauline Chan
Meridian Primary School Tan Hugue Hwan Stefane
Chua Lee Hoon Eleanor
Zulkarnai Bin Zulkifli
Tan Shi Ying
Jessica Khek Cuiyan
Nanyang Primary School Wang Yin Xia
Denise Jung Gee Ting
Yvonne Pun Jin Mei
Tan Ley Hoon
Low Miow Noi
New Town Primary School
Wong Wei Teng
Loke Shu Fen
Mohammad Najib Bin Abdul Rahman
Diana Yao Sufeng
Mohamed Ali Marican
Ngee Ann Primary School Chew Keng Kok
Kartini Bte Abdul Hamid
Rafeah Bte Yahya
Che Fauziah Bte Abdullah
Pasir Ris Primary School
He Guoyuan Desmond
Marilyn Kumar
Yazid Dasimin
Paya Lebar Methodist Girls' School (Primary) Kanmani D/O Narayansamy
Tan Choon Keow
Dilys Jiang Sihui
Tok Yen Ling
Ng Gui Mei
Pei Chun Public School Teo Bee Poh
David Koh Seng Khiang
Lim Leng Leng
Yang Fei Chek
Delphine Chng Liwen
Pei Tong Primary School Liow Zhong Fa
Toh Puay Joo Peggy
Ng Saw Choo
Yap Shi Mei Erika
Lim Lee Wah
Pioneer Primary School Nur Shaheila Binte Sahat
Vanitha D/O Ahoram
Ng Puay Khoon Pauline
Foo Shi Ping Melissa
Siti Maisarah Binte Salleh
Princess Elizabeth Primary School Chua Xin Rong
Zaid Bin Rasid
Noorhirdawati Bte Buang
Punggol Primary School Oh Ling Fang
Gan Hui Teng
John Chan Hoe Chye
Yeo Wei Hao
Valerie Chua Ruishan
Radin Mas Primary School Lee Seok Lam Lyndia
Evelyn Yeo Sze Yee
K Malarvizhi
Hafizah Bte Jumaeh
Tan Pei Shi Sandy
Raffles Girls' Primary School Lynette Seet Tze Lin
Kimberly Bell
Red Swastika School April Noble
Lee Wei Loong
Fann-Chew Hwee Cheng
Eliza Yang
Muhammad Jufri Bin Annuar
River Valley Primary School Lin Huiling
Farah Nadiah
Ng Min Yu Tyler
Lim Chiu Wei Elaine
Oh Seow Huey Cecilia
Rivervale Primary School Janis Lo Choi Ha
Aliz Lim Boon Geok
Lau Wan Yu
Nur Aishah Bte Mohd Tahir
Chew Mian Cheng
Rosyth School Fadillah Bte Said
Josephine See Hwee Meng
Goh Yong Yong
Toh Shi Min
Fazilah Bte Abdul Aziz
Sembawang Primary School Nuremiliyana Suhaidi
Sharmila Singh
Roshiela Rosly
Nor Aisha Sa'ad
Tan Siew Bing Joey
Sengkang Green Primary School Ng Lip Kiang
Nur Afiqah Bte Anwarie
Serene Tan
Goh Sai Wee
Sangeet Bajaj
Si Ling Primary School Rita Ashikyn Bte Marhajas
Ng Yeow Huei
Ashri Bin Shukri
Samuel Huan Weiguang
Siti Raudhah Bte Yusoff
Springdale Primary School Noreen Ali
Low Yew Fai
Dewi Juliana
St. Andrew's Junior School Angela Lim
Lynette Soh Yen Peng
St. Anthony's Canossian Primary School Michelle Lim
Sum Mei Lin
Emelyn Ho
Lucy Tan Li Hiang
Catherine Tan
St. Gabriel's Primary School Marsha Toh Quek Hua
Lo Hwee Ling Jamie
Neo Yong Teck
Sara Liyu Lee Cheng
Selvei Shunmugam
St. Hilda's Primary School Sarah Wee
Wong Beng Yu
Marilyn Koh
Sarah Low
Siti Zahara Mohd Anuar
St. Joseph's Institution Junior Soh Mei Qi
Noraini Bte Niat
Chia Wei Yee
Asogan Yogaeswari
Punitha D/O Elancheran
St. Margaret's Primary School Huang Peisi Chloe
Seow Angelia
Low Pei Chi
Chia Pin Cheng Celia
Stamford Primary School
Julie Hong
Suryanti Fathillah
Tong Eng Mong
Thamzai Salvai Ravichanthiran
Charisse Toh
Tampines North Primary School Adeline Teoh
Wong-Tan Poh Ling
Santhi Vardeewell
Sharifah Feiruz Alsagoff
Koo-Wee Lian Neo Janet
Tampines Primary School Dong Yaru
Eng Lee Cher
Joe Ang Choon Hai
Tanjong Katong Primary School Mohamed Faizal Abdul Salam
Jimmy Tan
Nurulhuda
Sheena Lai
Jasmine Lim
Tao Nan School Liu Lee Choo Sharon
Teck Ghee Primary School Anna Koh
Lee Limin
Nurazeela Abdullah
Esther Lee
Eileen Liew
Teck Whye Primary School Karen Ong
Vennila
Intan Salwah Bte Badiuzzaman
Shamsudin Bin Hashim
Janice Leong Pui Fun
Telok Kurau Primary School Robin Lim Heng Hock
Yeo Hwee Bin
Chua Cheow Teck
Rabi'ah Bte Abdul Rahim Shah
Aznizah Bte Aris
Townsville Primary School Koh Shiew Ling
Kong Chee Meng
Unity Primary School Lim Poh Chen
Elizabeth Ng Ai-Ching
Kenneth Cheong Perk Yin
Neo Liwen
Jasmine Lau Jiamin
West Spring Primary School Thilakavathy D/O Govindasamy
Yu Yen Ling Vivien
Parameshwari D/O Selvaraja
Clifford Lim Kok Leong
Normala Bte Mohamed Jais
Westwood Primary School Khoo Rong Huang
White Sands Primary School Lajwanti Thakurdas Melwani
Cheong May Fung
Liew Guan Jie
Evelyn Yeo
Nurul Ain Bte Haroon
Woodgrove Primary School Tok Wei Ling
Hee Chung Yen
Selva-Saratha D/O Raman Sarivan
Avneet Kaur
Kamaliza Bte Abu Kassim
Woodlands Primary School Lee Soon Hong
Tan Pei Shi Phoebe
Oh Yee Lu
Kueh Li Li
Lim Bee Yan Jovyn
Woodlands Ring Primary School Vanishree Kaneson
Hong Guey Lian
Suriatie Abdul Samat
Marion Lim
Xinghua Primary School Josephine Lim Peck Kiang
Catherine Lim Chiek Kuan
Nasreen Bte H Shahabuddin
Neo Yuan Ling
Siti Salmah Bte Abdul Rashid
Xinmin Primary School
Tan Way Len
Yew Tee Primary School Fadzilah Bte Moideen Kutty
Chua Lee Lin
Pek Pei Yu
Naseera Bte Mubashir
Lekha
Yio Chu Kang Primary School Dashimah Bte Mohamed Daud
Peter Goh Teck Heong
Maheswari D/O Rajaratanam
Siti Nurhuda Bte Akbar
Ong Hui Ying Geraldine
Yu Neng Primary School Poh Swee Lan Janet
Ng Lay See
Ang Mei Ling
Yeo Chi Kin Shawn
Wong Thin Wing Ignatia
Yuhua Primary School Bernard Goh Beng Guan
Chan-Lim Ai Hua
Esther Tan Lai Kiow
Mumtaj Bivi Bte Abdul Kader
Lau-Ng Li Ping
Yumin Primary School Noriyanti Bte Yunos
Lam Yi Hui Angeline
Lim Hui Min Carol
Luo Jinyu Gina
Rosnani Bte Alwee
Zhenghua Primary School Thanalaxshmi D/O Sellakumaran
Audrey Yeoh
Ma Yan Ying
Toh Soo Wah
Loh Ho Weng
Zhonghua Primary School
Ong Chui Hoon
Liew Yong Chew
Loh Yeok Peng Sharon
Pang Mei Hui Chloe
Abdul Mutalib B Ab Rahaman
School Award Winner
Ahmad Ibrahim Secondary School Burton Sherlock Timothy Row
Francesca Gomez
Puah Shi Hui Silia
Zhang Weili
Chia Yan Qi Audrey
Anderson Secondary School Lee Xinzhan Andrew
Lim Kiang Wee
Lin Binchuan
Wong Lai Fong
Loh Mingsheng Benedict
Ang Mo Kio Secondary School Huang Weiyu
Linda Chan Mui Kiang
Mohamed Faizal Bin Mohamed Jaiton
Low Rhui Yin
Sun Ye
Anglo-Chinese School (Barker Road) Clement Ho Cheun Yin
Mabel Ou
Ho Jia Yan
Assumption English School Chong-Kee Chay Hoon
Yap Kian Guan Alvin
Meera Devi Mahendran
Chen Jing Yuan Alvin
Ng Shi Han
Balestier Hill Secondary School Marhainy Bte Rohmat
Felicia Ng Su Hway
Tee Chen Kam
Low-Ling Pei Ling
Joel Lee Jian Liang
Yong Yao Feng
Beatty Secondary School Rose Ang
Lim Yi Wen
Tng Ee Hwei
Nurul Ain Bte Sahat
Bedok North Secondary School Lim Shixuan Gwen
Ho Yong Cheah Alvin
Chan Siew Lei
Heng Wei Jie
Loo Li-Lin Katherine
Bedok South Secondary School Mah-Pow Lai Gim
Maria Liau
Samuel Goh
Joanne Lee
Jacquelyn Wan
Bedok Town Secondary School
Aaron Ye Jiaming
Liza Bte Ashari
Lee Theng Theng
Angelina Khoo Bee Rui
Ye Xiaofen
Bedok View Secondary School Zarina Bte Mohamed Zakaria
Tan Leng Hwee Evelyn
Wong Wei Leen
Huang Meiyun Angel
Lee Chuen Sing Serene
Boon Lay Secondary School Josephine Tan Pei Shi
Ong Kheng Loon
Angela Tan-Lee Mui Huang
Lim Siew Ly
Bukit Merah Secondary School Law Ngiap Hui
Stella Toh Yong Mei
Shahrizal Salim
Chee Kwok Seng Jereme
Irdtiani Binti Mohamed
Bukit Panjang Govt. High School Sim Meng Hoe
Shih Kai Lin
Sangeetha D/O Kriskumar
Fabien Yong Hon Zun
Muhammad Hafiz Bin Hanafia
Canberra Secondary School Oon Kian Peng
Chen Jin Liang
Deborah Chua Lihui
Tan Pei Ling
Leong Siew Yin Frieda
Cedar Girls' Secondary School Chia Choo Hui
Chew Foo Kim
Neo Li Kheang
Wilfred Loh
Priscilla Lim
Changkat Changi Secondary School Nur Rashidah Bte A Rashid
Adibah Bte Abbas
Gina Si Yan Qin
Wang Yadong
Venkateswaran S/O Murugiah Balakrishnan
CHIJ Katong Convent Yap Yi-Yin Gail
Yin Mei J.J. Lenden - Hitchcock
Pang Kim Fong
Winston Chiang Ming Yao
Agnes Tan
CHIJ Secondary (Toa Payoh) Tan Boon Chui
Irene Tan
Eng Wee Keng
May Chong
Zhang Shujuan
Chong Boon Secondary School Benedict Lee Wei Xian
See Pei Jun
Chen Weiguo Jeremy
Neo Meng Yang Gary
Ng Lee Kiang
Christ Church Secondary School Lee Han
Francis Seah Chin Kiong
Ng Hui Ling
Chan Wei Han
Sng Thiam Eng
Chua Chu Kang Secondary School Nur Janna Binte Othman
Lim Chieh Sern Jason
Musa Bin Shukor
Lee Mui Hoon Adeline
Shashariza Binte Jupri
Chung Cheng High School (Main) Teo Jo-Hsuan
Tan Su-Ern Joanna
Clement Tay Han Tseng
Noor Sarah Bte Abdul Rahman
Ahmad Hashikin M B MOHD Latiff
Chung Cheng High School (Yishun) Lee Kah Chin
Lim Wee Keong
Teo Shin Yeow
Lynn Goh Bee Lian
Woo Huey Ming
Clementi Town Secondary School Lehming-Teo Shi Hui Rachel
Kwa Poh Hwa Jasmine
Tan Kiang Chye
Clementi Woods Secondary School Denise Lim Ying Ting
Tan Boon Hock Jeremy
Chia Chin Pean Lucas
Qin Zhenzhen
Serene Tan Mei Yan
Crest Secondary School Lok Lai Hoong (Lisa)
Chan Lay Ling, Amy
Lee Woan Huey (Hannah)
Damai Secondary School Thong Ching Guan
Choo Lee Ming
Teo Swee Wah
Imelda Norazlina Binte Zulkefle
Siti Hawa Bte Shaini
Deyi Secondary School Chia Jin Jun Melinda
Tong Keh Huei
Yeo Leon
Lim Liang Hao
Chia Seng Mui
Dunman Secondary School Chayarnee Marnee-In
Mohamed Jeffrey Abdul Gafar
Cheong Kah Keh Kathy
Peh Lee Chin
Ahmad Zaini Chia Muhammad Zaki Chia
Evergreen Secondary School Teresina Margaret Loola
Tina Melvin
Norashimah Abdul Rahim
Tseng Jih Cheng
Fairfield Methodist School (Secondary) Ho-Leong Yuet Lim Rosalind
Koh Wei Shan Clarissa
Li Weihan Joel
Germaine Jacolyn Peter
Lim Mei Yee Joanna
First Toa Payoh Secondary School Charissa Ong Xiu Ling
Ng Jie Ying Lydia
Choo Siew Lan
Sin Boon Yiah
Mohd Kamil Kassim
Fuchun Secondary School Erfasiah Abd Rahim
Terence Chee
Marcus Chai
Chen Xin Da
Yogeswari Selvaraja
Geylang Methodist School (Secondary) Lam Yuit Kwai
Nainee Ismail
Shehnaz
Sng Peng Hock
Cyril Khoo
Greenview Secondary School Koh Khee Hoon
Tan Yong An
Ong Yu Eng
Koe Soon Guan
Yvonne Chng
Guangyang Secondary School Winnie Leong
Tang Chee Kong
Kok Woon Poh
Zhong Wanzhen
Teo Ping Ting Grace
Holy Innocents' High School Tan Tze How Kelvin
Lim Lee Lian
Lee Siu Hiok
Renuka Krishnah
Siti Aisyah Safiyuddin
Hong Kah Secondary School Senthil S/O Silvarajoo
Ling Peng Yap
Melissa Tan Si Ying
Choi Kah Mun Carmen
Siti Sunarti Bte Suphay
Hougang Secondary School Colin Chen Shoujie
Jessica Heng Yee Pei
Jazreel Toh Hui Khee
Serina Tan Bei Ling
Tracy Huang Yuyan
Hua Yi Secondary School Kuek Shao Zhen
Jeremiah Lim
Lee Hui Ling
Khoo Wei Lun Edwin
Jurong West Secondary School Tan Pei Lin Esther
Low Swee Ling Angeline
Soh Hui Min
Surya Banerjee
Mark Chee Kong
Jurongville Secondary School Adeline Pang-Liu Jia Zhen
Musniffa Ti Mustaffa
Lam Seng Tat
Andrielle Lee Yan Ling
Heidi Lee Huixian
Juying Secondary School Dayan Tan Ying Peng
Lau Jia Yun
Yang Wenqing
Choo Bee Leng
Goh Hwee Tuan
Kent Ridge Secondary School Lee Ling Chi
Ramish Goby
Chew Ying Chao
Tan Siew Hui
Naseemah D/O Mohamed Yacob
Kranji Secondary School Karen Wong
Go Jun Hong
Felicia Mah
Betina Ng
Zhang Shujuan
Kuo Chuan Presbyterian Secondary School Yeo Li Li Clara
Tan Soon Shan
Tan Jialin Karen
Wong Shin Yee
Chelliah Trevor Devendran
Loyang Secondary School Low Su Tee
Amanda Chua Li Wen
Nazeeracany
Liu Yan
Faridah Bte Ahmad
MacPherson Secondary School Camilla Lim Ngoh Ying
Lee Kah Gek
Tan Meow Choon
Christina Robert
Manjusri Secondary School Sng Peng Han Kain
Wang Jieying
Neo Chai Meng
Kwok-Lim Yin Yin
Cheah Lay Tin
Mayflower Secondary School Chen Yanhui Timothy
Cheow Chee Siang Gabriel
Tan Wee Tiong
Aishah Bte Abdul Jalil
Zhuo Gensheng Jason
Nan Chiau High School Wong Ling Yan
Chan Yook Mun
Chong Ka Wuei
Abdul Rahim
Siak Chock Kwun
Nan Hua High School Sim Puay Hoon
Teo Hui Yi
Chua Ting Fang
Kee Shu-yi Teresa
Chen Wenquan
Naval Base Secondary School Chee Boon See
Simon Teo
Chua Leng Poh Vincent
Poovili D/O Panisilvam
Ong Siew Cheng Frances
New Town Secondary School Anisha Ghani
Yong Li Ping
Elissa Goh Yi Ling
Tham Ming Hwee
Kalidass S/O Jayaraman
Ngee Ann Secondary School Lai Hon Kit Chris
Stephens Gloria
North View Secondary School Anna Lee Kai Wen
Leow Suhui
Lim Jia Xin Janice
North Vista Secondary School Samuel Ong Junjie
Chan Boon Kian
Christine Bernadette
Loo Duan Liang Dino
Paul Lily Jebamony
Northbrooks Secondary School Eileen Ong Hui San
Isabel Ho Shu Chun
Alex Ng Lian Sin
Eunice Chan
Janson Yong Kiam Ham
Northland Secondary School Yap Qian Hui Joanne
Nurliyana Bte Juairi
Haw Yubin
Tan Wei Jia Jackson
Hartini Binte Idris
Outram Secondary School
Jason Ooi
Zaiton Mohamed Punither Basa
Ng Kah-yi Grace
Teo Li Li
Kiranjit Kaur Tarlok Singh
Pasir Ris Crest Secondary School Choo Chee Siong
Chua Ai Chen
Tan Jia Jing Jasmine
Conceicao Daphnie Colette
Tay Tong Wei
Pasir Ris Secondary School Anastasia Yeo Hui Yi
Chong Zhi Wei Marc
Chua Yoke Ung
Chua Wei Tian
Ang Shi Ting Cecilia
Paya Lebar Methodist Girls' School (Secondary) Oh Hwee Hwee
Poh Chee Jian
Chan Wai Ling Joyce
Choo Mei Yan Melissa
Lee Chai Ching Veena
Peicai Secondary School Haresh S/O Sivaram
Andy Yeo Wei Yong
Lee Ching Yi
Lam Sze Wing
Faridah Bte Abdul Gapor
Peirce Secondary School Ang Siow Kuan
Foong Sau Wan
Chua Soh Ann
Lee Xin Fang Hazel
Jiang Ting Ting
Ping Yi Secondary School Tan Danwei Claudia
Goh Layna
Yang Shijie
Pow Wee Wee
Siti Aisyah Bte Muhammad Ali
Pioneer Secondary School Siti Aisyah Bte Jamal
Siti Aishah Zahara Bte Md Rafi
Alvin Chow En Xian
Wang Xiaoxi
Nur Lydia Bte Johari
Punggol Secondary School Goh Han Pin
Lim Li Yen
Sultan Shaheed
Lee Wei Wei
Julaiha Haron
Queenstown Secondary School Amanda Liu Yuan Xin
Cherlyn Tan Jin Ping
Noorheriza Mohammed Aris
Noryanti Md Aris
Lee Wing Sheng
Queensway Secondary School Chng Eng Peng
Pang Fook Hoe
Jamie Wong Yoke Chee
Tay Swee Hoe
Chen Zhiyun
Raffles Girls' School (Secondary) Choo Boon Hwee
Rachel Pang
Nicole Na
Vivien Willamme
Ummu Choo
Regent Secondary School Koon Si Mink
Su Rui Yi
Nadiah Abdul Nasir
Teo Chin Ann
Ong Wei Qi Joan
Riverside Secondary School Chee Jih Heong
Tan Woon Wei
Alister Chua Jingyi
Alvin Cai Gaoyong
Cindy Chai Chang Wei
Serangoon Garden Secondary School Vajira Yasoma Siriwardena
Lim Poh Poh
Yeo Kee Sheng
Wee Lip Hui
Srindar Kaur
Serangoon Secondary School Jeff Mak Ka Fai
Siti Nur Sufiana Binte Hashim
Nur Ashirah Binti Nordali
Fong Jia Hui
Faith Wong Yeo Sok Yee
Springfield Secondary School Alisya Yeo
Lai Chee Keen
Sarah Alphonso
Norain Johari
Nor Hazimah
St. Andrew's Secondary School Perumal Selvarasoo
Gan Ghim Kui
Deborah Gan Li Chuen
Tan Hwee Ling Vivian
Nicole Vincentia Lek
St. Gabriel's Secondary School Ng Tze How Nigel
Jane Han Chern Wern
Zaynab Abdul Rahman
Yip Chin Ngan
St. Margaret's Secondary School Rosalind Khoo
Kwang Wan Yi
Lawrence Tan Chay Leong
Wee Seng Kiat
Subramaniam Kalaymai
Swiss Cottage Secondary School Tan Hui Lan
Tan Han Chong Timothy
Liew Jia Meng
Tan Poh Kim
Wong Wee Leng
Tampines Secondary School Chong Nget Fong
Ho Lian Shi
Ng Lee Wei John
Nurlina Binte Ibrahim
Zhou Wensi Eileen
Tanglin Secondary School
Kelvin Lim Poh San
Tanjong Katong Girls' School Lee Yee Na Serena
Low Bing Ying
Nur Hafizah Bte Ismail
Tong Siok Theng
Tang Yilin
Tanjong Katong Secondary School Liz Sriyanty Binte Jamaludin
Ng Li Juan
Jolene Pang You En
Kang Hway Choon
Lim Bee Lin Elsie
Victoria School Lim Mei Yin Tiffany
Ernie Bte Abdullah
Tee Kian Meng
Chan Peiting Jessica
Yeo Zhisheng Joel
West Spring Secondary School Kok Yeong Haur
Jolene Chong
Janice Tay
Sarah Chan
Liu Mun Kang
Whitley Secondary School Gloria Ragisree Krishnan
Laura Huang Jia Mei
Joyce Liu Xinle
Clarissa Ong
Christine Chong
Woodgrove Secondary School Thng Guan Heng
Tan Hwee Lin
Sim Hui Kee
Maslinda Heikal
Woodlands Ring Secondary School Ravintharan S/O Palanisamy
Nor Lizawati Bte Mohd Tahir
Huang Baoxian Kaylan
Farhanah Bte Samat
Woodlands Secondary School Teo Jia Yin Sarah
Quek Zhi Whai Marcus
Ajaykumar S/O Jitendrakumar
Aw Ruo Ning Dione
Lin Yuling Eileen
Xinmin Secondary School Kevin Chan
Vivien Tay
Cindy Beh
Ulrica Liang
Junie Lim
Yishun Secondary School Kiew Kai Ling Sarah
Ho Tze Liang Shaun
Chia Beitian
Wong Kwok Wai
Chang Fook Yong
Yishun Town Secondary School Ho Chow Wan
Chiang Lee Ngang
Chua Weiqiang
Goh Chai Peng
Lim Chee Keong
Yuan Ching Secondary School Chen Zhanjiang
Arulushamaheswary
Chua Jing Kai
Goh Woon Xian
Nan Zhonghua
Yuhua Secondary School Bo Yiting
Irfana Begum D/O Ikbal
Salmiyati Binte Salim
Sng Wee Yoke Leroy
Ng Shu Ting Melissa
Yusof Ishak Secondary School Lee Joshua
Ang Kwee Keng
Cheong Wei Leng
Mazlee B Muharram
Tan Fong Wei
Yuying Secondary School Lathamagesh D/O Shatiannatham
Tan Lin
Lee May Ping Jasmine
Ong Teck Yew
Nur Izzati Binte Zainydin
Zhonghua Secondary School Ng Thiam Seng
Nisha Ann Anthony
Crystal Ling
School Award Winner
Anderson Junior College Marie Gilles Philippe Damien
Fu Shengjie George
Ng Yung Hui Eugene
Tay Choon Seng Trevor
Yeong Chong Yiing Alvin
Catholic Junior College Goh Jun Yang Ignatius
Ang Chuan Yin
Chee Huijie Angeline
Debanita Bhattacharjee
Huang Yuanling
Innova Junior College Santha D/O Selva Raju
Jurong Junior College Lim Hai Lay
Ho Yieng Yieng
Tay Ah Bee
Nurul Afiah Binte Abdul Rashid
Choo Lay Kian
Millennia Institute Choo Liyun Wendy
Thiang Perng Meng Kelvin
See Kurt Wei
Rajasegar S/O Selvasegaran
Wu Yuen Yi Shirlyn
Nanyang Junior College Theresia Line Ishak
Wong Su Cheng Robyn
Lin Junjie Terence
Chng Yongxi
Yau Yan Leng
Pioneer Junior College Tan Boon Piang
Ho Fui Fang
Serangoon Junior College Cheng Che Victor
Chua Hong Da
Claresta Lim Wenjia
Tan Ee Yong
Zulaiha Said
Tampines Junior College Toh-Liow Pei Xian
Mak Kok Wei John
Lim Chok Peng
Goh Beng Lee
Tang Jie Ting
Yishun Junior College Goh Giam Hwee
Tan Liu Yin
Lee Jing Ying Charis
Rosni Binte Gulzar Mohd
Chuah Lay Yen
School Award Winner
Anglo-Chinese School (Independent) See Teck Hock
Norman Chua Ching Poo
Karen Elizabeth Deans-Liau
Mageswari Rajah
Mohamed Shariff Haja Alaudeen
Rekha D/O Sundararajan
Chua Yi Fang
Tan Siew Lang Diane
Liang Chew Man
Dave Tay Yong Lai
Catholic High School Eileen Tay
Chew Soak Cheng
Chong Yew Fook
Adrianna Chiew-Ngern Cheng Yi
S. Purnima Janani
Ritchell Choong Ee Ling
Tan Ping Hock
Paul Lee Chow Tong
CHIJ St. Nicholas Girls' School (Primary) Gan Hui Min Candy
Judy Isabel Koh Cheng Tee
Wendy Goh Shu Cheng
Ruth Goh May Feng
Toh Poh Yen
Dunman High School Ng Kai Chin
Tiah Jun Kai
Leong Swee Ling
Ong Lay Pheng
Goh Pai Shen
Asha Kirti Vora
Tan Chien Huah
Yang Yunhui
Loh Yan Xiang
Chen Huiqing Christine
Hwa Chong Institution Pek Ru Heng
Low Juay Kiang Alvin
Wong Siew May
Lim Seow Yi
Kong Chiak Wu
Boyanapalli Anuradha
Nah Wee Keong
Teo Jia Ling Violet
Wee Chorng Shin
Bobillier Sophie Marie
Methodist Girls' School Brenda Ow
Carol Tay
Nur Eva Jailani
Soo Ai Kim
Tse Nan Shing
May Yeo
Karen Chia
Kek Lay Yan
Sally E
Chen Seok Hwa
National Junior College Chen Liangcai
Ho Hui Lin
Darryl Chew Ching Yang
Neo Ko Hui
Chai Yen Fong
Feng Pingping
Tjhin Ke Ming
Wong Bee Ting Sarah
Kan Ximin
Chua Ee Vian Karman
Raffles Institution Tham Zi Sheng
Tan Ying Chau Calvin
Ong Wei Ling Kristine
Singapore Chinese Girls' School Yang Shuojun
Lee Puay Leng
Sheralyn Lim
Ng Wen Tirng
Ethel See
Chen Chao
Ang Tze Hwei
Lena Low
Rosemary Song
Amanda Chia
Temasek Junior College Wong Ying Ying
Chan Cheow Wee
Thangam Vickerama Singhan
Andy Lim
Foo Shi Jia Andrea
Tan Weng Cheong Alex
Goh Siew Choon
Eric Yap Zong Xing
Chua-Ng Yock Lan
Tan Mingyi Shawn
School Award Winners
Chongzheng Primary School Mdm Maznah Bte Yusak
Si Ling Secondary School Ms Juanita Toh Zhu Ian
Teck Whye Secondary School Ms Stephanie Ong Fang Hui
Anderson Junior College Ms Corrine Zhu Youyan
School Award Winners
Holy Innocents' Primary School Mr Nelson Ong Yong Hui
Rivervale Primary School Mdm Janis Lo Choi Ha
Yumin Primary School Mdm Zahureen Bte Aman
Balestier Hill Secondary School Mrs Wong-Low Ai Rin
Bendemeer Secondary School Mr Oh Tze Ming
Bukit Panjang Government High School Ms Alina Binte Ahmad Sany
Dunman High School Mr Lim Teck Seng
Hwa Chong Institution Mr Quek Wee Tong
School Award Winner
Admiralty Primary School Norfahizah Abdul Majid Ho Hew Mun Julie Yana Rasidi Tan Chew Fong Normala Md Jais
Ahmad Ibrahim Primary School Melvin Yeoh Shuen Chau Tham Tuck Kong Peng Chia Hui Helen Lee Huey Fang Pauline Seow Xing Hui
Ai Tong School Tan-Koh Peck Lian Goh Swee Hong, Geraldine Kandy Heng Voo Mun Pan, Magdalene Mok Ling Ling
Anchor Green Primary School Hariati Ali
Ang Mo Kio Primary School Cynthia Chen Monica Leong Oh Yee Lu Wong Choo Lat Brenda Seetoh
Balestier Hill Primary School Manimagaliammal D/O Ramachandran Fauzia Binte Jailani Ho Kam Seng Tommy Noah Phuah Eng Mui Angeline Ong Ling Ling
Bedok Green Primary School Siti Sarah Binte Sokran Chew Mei-Hua Elissa Ann Noraishinah Bte Md Yusope Chong Yuen Meng Hsu Seow Yun
Bedok West Primary School Dahalia Bte Abbas Mohammad Zahid Bin Rohmat Noreha Bte Mohamed Sreedharen Sasidharen Toh Shi Min
Bendemeer Primary School Santhosa Kumar Azimi Bin Ahmad Ng Hui Min Stephanie Wong Mei Ting Grace Pushpalata D/O Guna
Boon Lay Garden Primary School Lilian Lye Cheng Wai Ada Leong Pui Ling Sherlyn Tang Ainah Saaban Ganesan Mahalatchimi
Bukit Panjang Primary School Idayu Bte Sokkiman
Bukit View Primary School Kumutha Selvan Raihanah Bte Mohd Yusop Selena Ang Nur Sussilawati Bte Mohd Hasshim Brenda Siew
Canberra Primary School Cheok Li Ying Zheng Xinfang Ruth Lim Yee Ping Ruth Phang Bi Yun Tan Gek Ling Yvonne
Canossa Convent Primary School Alice Goh Lau Lan Eng Judy Teo Yan Chun Norhidayati Abdol Rahim Deline Lu
Cantonment Primary School Choon Sihua Evangelyn Mashuthoo S/O Abdul Rahiman Lester Ting Huong San
Casuarina Primary School Regina Lim Mui Ping Norsham Bte Mohd Noh Camillus D/O V Justine Zhang Yu Lynn Siew
Cedar Primary School Vanitha D/O Gunasekaran Sim Eak Bian Nani Rhiani Nazira Abdullah Jabbar Jaafar
Changkat Primary School Heng-Ong Li Mei Elaine Sia-Chiam Siew Noi Rajeswary Thillai Kumar K Parathi Lim-Ang Yuan Ho, Celestine
CHIJ (Katong) Primary Tan Wan Ing Venus Macrina Clare Fernandez Barathi Rajan Jessie Koh Balwindar Singh
CHIJ (Kellock) Nurhuda Bte Abu Bakar Chia Yuen Fung Michell Jemma Gomez Nadzirah Binte Azhar Gwi Kiat Hoon
CHIJ Primary (Toa Payoh) Wong Shenshan Melisa
CHIJ Our Lady of the Nativity Tan Cheh Hia Raniah Mohd Noor Cindy Oh Wah Gee Grace Chua Xin Wei
Chongzheng Primary School Neo Li Hoon Pauline Foo Li Ying Noor Haida Bte Jakaria Noor Ezaida Abdul Rahman Maznah Bte Yusak
Clementi Primary School Chan May Ling Suhana Suhaimi Jennifer Neo Qing Xia Nurshahidah Bte Mohd Shah Yvonne Boey
Compassvale Primary School Stacy Tan Yizi Clara Lee Meiying Mogana Sivalingam Ko Lian Hoi T Sharmini
Concord Primary School Lena Chua Ong Kwee Bee Suzanne Lim Siti Weinawaty Bte Mohd. Salleh Lim Pei Geok Shannon
Corporation Primary School Inthumathi D/O Selvarajoo Karen Ho Qiao Hui Salbiah Binte Ishak Maybelline Teo May Lian Shaheen Khan
Da Qiao Primary School Lau Sok Ling Melissa Miss Khoo Yuzhi Ho Wei Chyi Wilfred Manimegalai Tan Lin Jun Sharon
Damai Primary School Mak Yew Fatt Shariffah Faizah Bte Hassan A Cheong Hwee Wan Annur Shanaz See Tze Yang Samuel
East Coast Primary School Loh Hui Ling Kris Hay Ang Mei Hui Nadira Khan Wang Xiang Rong Lim Ying Lin
East Spring Primary School Ng Li Leng
Edgefield Primary School Ng Siew Hong Suhaila Mohd Taib Melissa Yip Cheng Han Ginny Low Sok Hiang
Elias Park Primary School Wee Siew Hong Sera Lam Hui Fong Lua Yan Jun Hafizzah Bedin Ong Li Jie Jessica
Endeavour Primary School Raveendran Pavithra Lim Chin Boon Eunice Yeo V K Aswini Jayapriya D/O Kanagasundram
Eunos Primary School Grace Tan En Hui Marcus Ang Firouk Mydin Zarina Abdul Karim Sarah Zheng Huimin
Evergreen Primary School Koh Mui Noi Radin Rafeah Binte Ali Tan Tek Hing Lim Kim Eng Linden Poh Chin Fung
Fairfield Methodist School (Primary) Ang Ming, Sharin Audrey Lim Sok Hui Nurhanifah Bte Hassan Peh Lay Hoon Lim En-Rui Joel
Farrer Park Primary School Sharonjit Singh Faith Huang Huiru Seri Zalikha Binte Mohamed Zakariah Haymalatha Sithambaram (Mrs Dorairaj) Shirley Lim Ming Yuek
Fernvale Primary School Jacquelin Yeo Chien Ling Chong-Loh Swee Ling Vimala Devi D/O P Kanaran Somasundaram Vijayarani Geraldine Chua Shan Shan
First Toa Payoh Primary School Lim Sheng Gnanamani Chua Sze Siong Foo Charh Jiuan Fanny Tan Lay Cheng
Frontier Primary School Lim Li-Chern, Anisia Heng Ju Imm Yang Qidong, Alan Lee Joo Lee Rozianah Binte Ibrahim
Fuhua Primary School Evelyn Zhong April Leu Jeanette Ong Kang Nee Mohamed Nidzam Zakariah Nurul Asyikin Norman
Geylang Methodist School (Primary) Chin Wei Lie Melvin Pakrisamy Jamuna Rani Sri Noriehan Bte Kamis Teoh Yian Pin Zareena Kamarraj
Gongshang Primary School Lee Wee Nee Cleo Tan Pei Shi Teo Shaw Ping Tang Swee Har Haslinah Bte Yahya
Greendale Primary School Ong Bee Cheng Bebe Cheong Su Fen Priscilla Chee Kim Ee Tan Hai Sing Tham Sook Lai
Greenridge Primary School G. Jayhindy Ang Lor Nah Muhammad Khairon Bin Yunus Tan Swee Leng Sharon Lek Soi Moi Sally
Greenwood Primary School Chin Li Kokh Koh-Zhuo Caiwei Tan Liew Siang Veronica Tey Ai Hua Rosnani Bte Mohd Hussein
Griffiths Primary School Zaidy B Nandir Rizanudin B Jusary Chung Sin Le Sharon Tan Mei Ling Jamilah Bte Abdullah
Haig Girls' School Esther Tan Tzy Kwei E Tan Khalidah Hani Muhammad Bin Ismail Christina Hing Meow Ling Arlene Yang Wong Yoke Lye Khalisah Bte Abdul Kader
Henry Park Primary School Noorashikin Bte Yahya Koh Siew Bee Tai Siew Ngee Chia Junli Sim Ee Mei
Holy Innocents' Primary School Teo Gek Hiok Huang Xueyi Farah Nurhuda Bte Mohmad Isa Nelson Ong Yong Hui He Haiyang
Hougang Primary School Ong Yin Chiun Susan Noraishah bte Mhd Ayob Chia Ee San Serene Tan Chye Hee Cindy Lee Wee San
Huamin Primary School Vishnu Hemalatha D/O Karunanithi Xin Hui Myra Khoo Shaiful Siti Kamariah Irfana Banu D/O Kuthubudeen Sarah Seah
Jiemin Primary School Bok-Tay Bee Lian Lynn Chng Su-Hian Chia Li Ling Ng Tze Ling Lim Suat Cheng Joanne
Junyuan Primary School Regina Soh Liu Ern Ming Kellyne Ang Charis Chong Hui Min Jayasundar Vengatta
Jurong Primary School Rina Toh Sarah Harbachan V. Swarna Leela Raspal Singh Ruhaya Mafot
Jurong West Primary School Yvonne Yee Yeh Bao Hui Siti Nafisah Doris Ng Shu Hui Esther Neo Wee Ting
Juying Primary School Juliet Khoo Brenda Boo Nur Liyana Ong Xuan Wan
Kheng Cheng School Tan Ming Haw Foong Sou Wan Grace Koh Cheng Cheok Diana Nilam Shafia Bte Khamis Su Yen Leng
Kranji Primary School Ang Wei Ling Tay Li Ping Kasthuri Deborah Tham Lai Mei Siti Aisyah Binte Waris
Lakeside Primary School Linda Lee Yu Wen Lim Ting Wan Charmaine Padmawathy D/O Vellusamy Meera Devi Quay Laynah
Loyang Primary School Natdia Faranaz Bte Shokat Ang Chee Wai Patrick Lai Tingfang Fiona See Huey Kean Wong Yoke Yoong Emily
Maha Bodhi School Asrina Alias Gan Soon Bee Goh Jun Xian Angel Soh David Chan Yew Meng
Marsiling Primary School Sng Su Hoon Shirley Cheng Huey Feng Anithasri D/O Manokaran Richard Ong Kay Pang Melissa Chong (Ting Pui Ling)
Marymount Convent School Cheryl Ho Fiona Khong Victor Yeo Clara Chew Alvin Woo Tuck Ming
Mayflower Primary School Lau Seng Yoke Janilaine Wong Shilei Charmaine Sivakami D/O Sellakumaran Dai Ping Lee Qin Yi
Mee Toh School Chia Shwu Yng Siti Nur Hannah Btw Hardy Chiah Chwee Peng Sri Khairunnisa Bte Paat Sumanto Foo Wei Sze Sandra
Meridian Primary School Tan Shi Ying Koh Seow Wei Lew Kai Keng Chua Lee Hoon Eleanor Nur Fadilah Binte Mohamed Ariffin
Montfort Junior School Wendy Yap (Ng Kim Noy) Loh Ai Ling Irene Siti Nur Hajar Bte Abdul Rahman Dhana Devi D/O Balaretnam Soh Chee Yong Alvin
Nanyang Primary School Yvonne Pun Jin Mei Rebecca Lim Ching Ling Susan Heng Kim Fei Jyoji Numayama Calissa Sie Jing Yi
Naval Base Primary School Chen Wei Rachel Lim Noraihan Sariff Nooraidah M. Nasir Norfadilah Kamsha
New Town Primary School Hairul Abdullah Chia Kim Fung Tan Pek Che Yee Bee Bee Tan Xuan Li Pearlie
Ngee Ann Primary School Chew Keng Kok Tong Kwang Boo Phua Li Xin Hoon Wei Sheng Nancy Chen Megalai d/o Thangavelu Kartini Bte Abdul Hamid
North Vista Primary School Ivan Tan Seng Hock
Northland Primary School Tham Sock Kien Joey Chia Sheng Nan Evelyn Manivanan Muthu S/O Somasundram Lee Bee Ping Germaine Zheng Junren
Park View Primary School Pang Cui Ling Lee Siew Kiang Tan Siew Lian Nur Ain Ahmad Eileen Soh
Pasir Ris Primary School Indriana Seth
Paya Lebar Methodist Girls' School (Primary) Melissa Lee Pei-Ju Teo Wan Ting, Cindy Seow Lishan Cabrina Frances Kanmani D/O Narayanasamy
Pei Tong Primary School Li Jiande Chan Ta Hoong Cheong Hui Leng Ng Saw Choo, Yvonne Liow Zhong Fa
Princess Elizabeth Primary School Yeo Kian Ho Hoon Sow Leng Daphne Chan Pei Sze Chua Siok Leng, Cassandra Toh Gek Huay
Punggol Primary School Wong Mei Chun Adeline Yeo Ailing Christine Irene Toh Valerie Chua Ruishan Oh Ling Fang
Qifa Primary School Jayanthi Rao Chow Meng Yoon Loh Kah Yen
Raffles Girls' Primary School Eng Lee Na Nor Farhana Bte Hatwadi Yue Siew Poh Tan Chiew Nooi Cheng Kim Hong
Red Swastika School Teo Wil Chin Chong Mee Fung Lilian Peh Dawn Quek Lucy Tan
River Valley Primary School Chen Miaoxin Chen Xin Lei Chak Wai Meng Shawn Kelvin Tay Boon Ping Charles Kathleen Lee Mui Hwa
Rivervale Primary School Lim Boon Geok Aliz Janis Lo Choi Ha
Rosyth School Lim Swee Ching Tan Hui Yi Faith Siti Nuraidah Binte Mukthar Zuraina Binte Mohd Senen Goh Sook Hwa
Seng Kang Primary School Nur Aini Bte Mohd Said Yee-Cheam Mei Choo Michelle Miss Ang Li San Charis Lye Chee Wah Goh Huey Sian
Sengkang Green Primary School Seow Eng Huat Tan Hern Ngee Cindy Buvaneswary D/O Regasamy
Shuqun Primary School Tia Nan Chen Jennie Pun Yee Wah Joys Amelia Lum Wei-wai
Si Ling Primary School Rachel Tang Ng Yeow Huei Jeffrey Low Nallini John Josephine Loh
Springdale Primary School Chan Cheng Guan
St. Anthony's Canossian Primary School Cassandra Lee Suzana Kamil Petrina Ng Kok Yuet Heng Judith Peh
St. Gabriel's Primary School Kanchana D/O Suppiah Suriawati Sulaimi Shofia Sukma Nasirjaya Lee Mui Cheng Lorinda Ang Ing Ing
St. Hilda's Primary School Tai Jin Lan Doris Huang Pei Wen Tay Siew Hoon, Sarah Islina Binte Ismail Ng Kian Boon Daniel
St. Joseph's Institution Junior Delphine Minjoot Soh Meiqi Kuan Poey Han Augustine Siew Noraini Bt Niat
St. Stephen's School Danielle Hon
Tampines North Primary School Ong Wen Lin, Jherlyn Zoie Yeo Helen Wam Joey Cheang Zuryanah Mohd Dris
Teck Ghee Primary School Yong Pau Khim Cann Pan Peiwen Priscilla Nurhedayu Bte Abdul Azal Mah Seng Peng Anna Koh
Teck Whye Primary School Nurulhuda Misman K. Mariaammal Tan Wan Foon Majeena Rosia Azlina Bte Hassan
Telok Kurau Primary School Lim Yew Hock Eileen Chin Nurashikin Bte Mohd Tohir Linda Kwek Li Hiang Rodger Chua Yew Cheong
Townsville Primary School Koh Chi Wei Nor Saleha Bte Johari Hafizah Binte Ismadi Tan Chor Hiang Karen Anne Silva
Unity Primary School Han Huilian Png Kim Yen Lynn Lek Teng Yan Ni Wong Yun Yee
West View Primary School Siti Murni Bte Othman Solomon George Manogar Tey Sew Keng Sakeena Bte Abdul Kadir Poh Lian Choo
Woodgrove Primary School Khairyl-Han May Yun Magdelene Ong Seow Ping Lim Sok Hwee Tok Wei Ling Soh Siok Peng Regina
Woodlands Primary School Low Mui Hong Lim Hwee Hong Michelle Kan Loh Li Li Phoebe Goh Pei Shi
Woodlands Ring Primary School Gitty Khoo Kim Swee Kavitha Ong Leong Mei Lian Veronica Eu Lay kim Marion Lim
Xinghua Primary School Lavaniah Balasubramaniam Amanda Loh Li Hui Lim Mei Ling Nasreen Binte Haji Shahabuddin Catherine Lim Chiek Kuan
Xinmin Primary School Noor Hafizah Bte Hamis Ng Marn Peng Suhaila Bte Bidin Chelsia Tan-Chan Shu Fang Marian Magdalene Tan
Yangzheng Primary School Tan Hui Ping May Leow Mi Yu Michelle Cheong Regina Abu Naeem Bin Hairon Annie Chan
Yew Tee Primary School Cynthia Bong Evelyn Cheam Santhi James Sum Wai Fun Tan Pao Yun, Gillian
Yu Neng Primary School Shawn Yeo Ng Lay See Janet Lee
Yuhua Primary School Ong Jia Hui Ray Tan Yi Xian Nizam Nurrahim Bin Abdul Shukor Lim Ai Hua Foo Siew Fong
Yumin Primary School Kang Pei Yun Noriyanti Bte Yunos Diana Wong Lai Yoong Tan Kar Tiang, Hazel Zahureen Bte Aman
Zhangde Primary School Lin Huiting Sally Yeo Tan Weiling Sukhvir Singh Tan Gui Liu
Zhenghua Primary School Lee Chai Ping Betty Toh Soo Wah Loh Ho Weng Eileen Ng Thanalaxshmi D/O Sellakumaran
School Award Winner
Ahmad Ibrahim Secondary School Zhang Weili Liao Siling Jocelyn Muhammad Elfie Rahim Francesca Gomez Puah Shi Hui, Silia
Anderson Secondary School Tan Chee Wee Ng Lu De Ruth Indrajit Singh S/O Rundhir S Lee Xinzhan Andrew Aw Sean Ling
Anglo-Chinese School (Barker Road) Ho Chin Han, Alexis Balasubramaniam Wong Tien Cheng David Gregory Sheila Shanti Leong Chuen Kit
Assumption English School Pek Yan Shan Azeanni Bte Yasni Raine Seah Hui Ling Diana Bte Abu Baker
Balestier Hill Secondary School Lim Siew Hong Soonam Suneeth Rosli Bin Hamin Sivaneson Krishnamoorthy Wong-Low Ai Rin
Bartley Secondary School Lim Heng Leng Mandy Liu Manru Geraldine Goy Pei-Shih Low Saw Kee Nurasyikin Bte Hapet
Bedok Green Secondary School Leow Wee Meng Frankie
Bedok North Secondary School Tan Meixuan, Charmaine Lee Min Sen Ng Wun Ching, Janice Tam Shook Yin Lim Shixuan, Gwen
Bedok Town Secondary School Lazaroo Odilia Emily Yee Jie Ying Jeannie Wong Hai Ling Caviner Lim Moi Yin Samihah Bte Ali Baswedan
Bedok View Secondary School Mehraj Nisha Lee Khai Yin Nuriahtu Farhati Mohamed Ali Tan Ying Lin Johanna Seetoh Peijia
Bendemeer Secondary School Charmaine Wee E-May Ngoh Pei Lin Lawrence Ng Boon Kwang Mavis Lee Vwen Ying Oh Tze Ming
Boon Lay Secondary School Chua Bee Ling Pauline
Bowen Secondary School Chua Yiwen Rebecca Ng Seow Koon Tan Leng Khim Chua Shi Hui Adrian Liang Jiachen
Bukit Panjang Govt. High School Yu Sheau Jen Tan Suan Tien Shih Kai Lin Fabien Yong Hon Zun Alina Binte Ahmad Sany
Bukit Merah Secondary School Nurhayati Bte Mohamad Winston Seow Xian Yi Huang Wen Qing Low Hei Chin Neo Siew Eng
Cedar Girls' Secondary School Jaslyn Lim Priscilla Lim Faridah Bte Baharawi Carolynn Goh Jason Goh
Changkat Changi Secondary School Si Yan Qin Gina Hu Song En Samson Fakhrunnisaa Alabqariyah Bte Abdul Manaf Venkateswaran S/O Murugiah Balakrishnan Mufeedah Bte Senin
Chestnut Drive Secondary School Hairul Bariyah Maksum Poh Soo Huey Julia Ho Sharyn Loy Jackson Goh Apollonia Riard
CHIJ Secondary (Toa Payoh) Poon Yuet Mun Audrey Lim Yi Wen Jennifer Chu Michelle Tay Tan Yan Ping (Chua Yan Ping)
CHIJ St. Joseph's Convent Tang Hui Sun Ong Liu Yen Karen Tan Gim Chuan Cindy Soon Wong Peidi
Christ Church Secondary School Juliza Binte Zulkifli Teo Qing Cong Eugene Chua Kok Soon Francis Seah Chin Kiong Rajeswari D/O Sinkaram
Chung Cheng High School (Main) Gan Poh Lian Charmaine Soh Guat Ee Goh Lam Chye Tan Sek Jiau Kee-Kong Wai Leng
Chung Cheng High School (Yishun) Ng Chee Meng Kenneth Sabrina Tan Goh Bee Lian Lynn Tan Thiam Soon Katrina Nur Hidayah
Clementi Town Secondary School Chia Chun Keong Rachel Lehming Alvin Ng Tan Xin Yi Emmeline Teng
Clementi Woods Secondary School Evan Ng Meng Yong Serene Tay Seok Hean Victor Chong Woon Loong Jeremy Tan Boon Hock Mohamed Zafran Mohd Osman
Commonwealth Secondary School Lim Sze Tim Phoon Chee Ling Lew Keng Wah, Simon Margaret Teng Eng Chew Fazlin Bte Mohd Fadzuli
Crescent Girls' School Pamelia Goh Tai Yi Tai Wai Peng Ho Sze Gin
Crest Secondary School Kelvin Tan Kim Seng Adrian Tay Siti Noorafika Beatrice Chia Azean Bte Abdullah
Deyi Secondary School Eddie Teo Adrian Chong Jaishree Joleyn Adrian Tong Shirley Lee
Dunman Secondary School Nur Diyana Sulaiman Sim Siang Hwee Ivan Kwek Hwee Mui Grace Farhana Fasalul Rahman Toh Ai Kit
East Spring Secondary School Basheer Ahamed Amanullah Khan Sim Li Hiang Cheong Mei Xi Nur Badriah Bte Mirza Abdul Matin Sakinah Binte Mohd Sarip
Fairfield Methodist School (Secondary) Tan Puok Yuee Thio Lay Hong Katherine Tan Haliza Binte Abdul Hamid Khan Malvin Chan Huan Jian
Fajar Secondary School Seah Ai Hwee Leong Hwai Ee, Stella Jacqueline Joan Oei Wong Shan Jing He Qingli, Wendy
First Toa Payoh Secondary School Kavitha D/O Nagarajan Tan Chiew Kwee Tay Li-Cheng Yuen Yuet Wan
Fuchun Secondary School Nur Aishah bte Sulami Amutha R Amirthalingam Yogeswari Selvaraja Leow Lea Ching Farouk Rahim
Fuhua Secondary School Liu Yaozhong Lee Wan Xin Cai Yijin Low Chuin Li Siti Hajar Bte Abdullah
Gan Eng Seng School Tay Yian Ling Phua Hui Shi Gulzar Gurdev Singh Sandhu Rodney Sea Chi Huah Sheryl Ong Swee Lee
Geylang Methodist School (Secondary) Tan Peng Yeon Yip Cheng Hou
Greendale Secondary School Tng Wee Li Kerry Lim Goh Ying Hsien Abby Joy Gajaeshini D/O Sri Kathan Choo Pei Qi Maggie
Greenview Secondary School Koh Khee Hoon Wong Chiu Yian Sim Yoke Hian Clarice Cheng Su Ming Jacqueline Koe Soon Guan
Holy Innocents' High School Tan Tze How Kelvin Lim Lee Lian Lee Wan Jing Melodie Tan Bee Choo Quan Liqin Lynn
Hong Kah Secondary School Tan Chong Chay Pasiah Binti Mohamed Diah Senthil S/O Silvarajoo Tan Eng Wee Tan Chin Yih Emiline
Hougang Secondary School Sunny Ng Chan Fei Martini Bte Rahmat Kitty Tan Min Jie Amalina Bte Abdul Samad
Hua Yi Secondary School Ng Yin Peng Wong Wai Kok Nee Wee Selina Lee Hui Ling Teh Sieu Ching Caroline Tracy
Jurong West Secondary School Cai Yi Wei Felicia Teo Sze Yin Anne Roseline Rachel Teo Hui En Wang Cui Yin
Jurongville Secondary School Kenneth Wee Lorraine Pek Samantha Gracie Daishini David Chng Kim Tong Johni Masli
Juying Secondary School Ong Siew Har Rozana Bte Salleh Cai Zhiwen Norhafiani Bte Abdul Majid Mak Wai Han
Kent Ridge Secondary School Lim Kaiwen Tan Ai Lin Wang Li Chong Yoke Khee Vincent Heng Swee Chye
Kranji Secondary School Lai Woon Mui Serene Koh Ming Hui Lee Sin Choon Wong Ai Khin Dawn Karen Lee Ying Ying
Kuo Chuan Presbyterian Secondary School Ravathi D/O Velayuthan Lim Shu Yen Patrick Goh Tan Jialin Karen Chua Chee Yong
Loyang Secondary School Afidah Bte Mohd Shah Andrew Paul Retnasingam Shafiqah Nadiah Ismail (Song Xiu Hua) Roy Lam Chien Min Chew Wei Gaik
MacPherson Secondary School Zainah Lajam Parvin Bibi Marican Liang Zhi Wen Ivan Doris Lee Teo Hwee Hua
Marsiling Secondary School Christina Choo Neo Wei Qiang, Peter Samhita Roy Ng Pei Sun
Mayflower Secondary School Wong Mui Lin Fam Tong Siang Oh Huishan Jasmine Gananedran S/O S Eagamparam Tan Boon Yong
Nan Chiau High School Wong Ling Yan Renuka D/O Ramakrishnan Tan Pek Cheng Lee Li-Hui Edlyn Ngo Ming Kee Angie
Nan Hua High School Ong Shan Shan Elaine Chng Aik Ling Chia Yew Loon Tan Wei Sein Lee Puay Hoon
Nanyang Girls' High School Chew Mui Fong Tee Siew Cheng Sharon Lee Mei Ling Chua Mei Hong Tan Yew Ling
Naval Base Secondary School Lisa Boon Lishi Jonathan Jiang Feng Shun Wong Yang Hui Rathna Raghesh Seah Boon See
New Town Secondary School Wong Su May Yong Li Ping Wong Gaik Choon Goh Yi Ling Elissa Mohamad Khirsyaban Iskandar
Ngee Ann Secondary School Lim Bock Boon
North View Secondary School Seow Yong Keong Shen Xiurong Joyce Roger Teng
North Vista Secondary School Ho Yenn Wah Loo Duan Liang Dino Wan De Witt Cassandra Shivani Mohamed Hafeez Bin Mohd Ali Chen-Tay Yi Jun Kara
Northland Secondary School Oh Siew Lian Cindy Norashikin Bte Ibrahim Bong Yuna Lim Chen Chu Jennifer Yap Qian Hui Joanne
Outram Secondary School Yeo Eu Gin Terence Zaiton Bte Mohamed Punither Basa Melissa Lim Singh Grace Ng Kah Yi Yeo Yang Hong
Pasir Ris Crest Secondary School Lim Qing Yi Siti Suraidah Bte Kader Jennifer Chua Herayati Bte Abdul Ghaffar Marina Bte Hassan
Pasir Ris Secondary School Wong Wei Long Deborah Goh Wong Yoke Ung Lim Koon May Geraldine Ng
Paya Lebar Methodist Girls' School (Secondary) Cumar Kamala Wang Wei Ling Oh Hwee Hwee Choo Mei Yan Melissa Heng Ci Pei
Pei Hwa Secondary School Lee Shu Pei Chen Yingjie Jason Neo Peck Wee Joel Julistiara Sujae Nirmawati Binte Abdul Rahman
Peicai Secondary School Jonas Choo Kian Tong Tan Jia Rong Marcus Mei Jingxiang Shawn Tay Wei Liang Melinda Begum D/O Jeffrey Khan
Peirce Secondary School Ang Qian Ling Lee Hui Fen Wendy Bridget Mariebelle Nathan Chia Teck Hong Lee Mei Chen Cheryl
Ping Yi Secondary School Sity Aisyah Ali
Pioneer Secondary School Ong Choon Kiat Siti Wahida Bte Zainal Abiden Sua Kerbie Alvin Chow En Xian Toh Wee Sing
Presbyterian High School Tan Chee Wee Cynthia Lim Goh Kaixin Neo Yi Xin Sem Kai Peng
Punggol Secondary School Lim Li Yen Jaclyn Siow Lee Wei Wei Aszrina Tugiman Rabiyah Ismail
Queensway Secondary School Sim Kim Choo Sheryl Siah Swee Chuan Jamie Wong Yoke Chee Sheryl Kaur Chua Kee Eng
Regent Secondary School Pang Mei Kuen Josephine Koon Si Mink Mohamad Khaidir Bin Abdul Rahman Teo Chin Ann Tony Neo Guo Wei
Sembawang Secondary School Sandy Wong Mohammad Ridwan Bin Ali Ching Qing Ting Wong Sing Ling Sim York Sing
Serangoon Garden Secondary School Yu Ka Yan Lee Shaojia Lee Hui Ling Wang Jianyu Chee Foo Lan
Serangoon Secondary School Toh Zhi Bei Nelly Yeo Sok Yee Ho Wei Sin Kamal Bin Jupri Phua Pei Juan
Si Ling Secondary School Li Siying Premaa Ravichandran Poon Quan Feng James Anand Verdamanickan Toh Zhu Ian Juanita
Siglap Secondary School Chou Cher Hoong Mohamed Sayadi Muhammad Khaliq Doris Yong Kahbini Raj
Springfield Secondary School Osman B Abdul Majid Alwyn Koh Di Sheng Rohasliza Rohmadon Suzanne Gomes Neo Hui Jun
St. Andrew's Secondary School Xu Siling Bernice Deborah Gan Li Chuen Nur Aishah Nadiah Jailan Tan Ming Luan Emily Tan Hwee Ling Vivian P. Selvarasoo
St. Gabriel's Secondary School Teo See Ching Koh Shiew Cher Liu Yunling Ng U-Lynn Sim Johnson
St. Hilda's Secondary School Chen Mei Jie Sheryl Lim Hwee Hoon Kuhendran Varatharajasinga Lai Kah Kin Cindy Fu
St. Margaret's Secondary School Chan Lye Yong Ho Wai Yu Suriyati Binte Jum'ani
Swiss Cottage Secondary School Ng Poh Keow Zhong Shenghan Desmond Tan Hui Lan Surodeep Mukherjee
Tampines Secondary School Loh Ming Woon Marini Binte Musa Tan Yuanyan Chong Beng Tit Shahril Bin Mohd Shah
Tanglin Secondary School Hor I Wei
Tanjong Katong Girls' School Low Bing Ying Rokiahati Peh Ang Tiong Kamaliah Othman Ngin Poh Poh
Teck Whye Secondary School Lim Hui Ping Joanna Low Jingxian Masayu Aziza Bte Masagos Ahmad Muhammad Sherefudin Bin Jamal Ong Fang Hui Stephanie
Temasek Secondary School Lim Wei Ming Zoe Yeo Nordiana Bte Abbas Lim Chuan Sang Tay Yuxin
Unity Secondary School Miss Seah Wei Ee Mr Yong Wei Yao Jeremy Ms Cheong Kiet Yeng Miss Choo Hui Ming Gladys Mr Chew Thiam Teck
Victoria School Loo Yoke Leng Nur Fadhilah Binte Roslan Samat Janice Jeganathan
West Spring Secondary School Ng Wanjie Angeline Kok Yeong Haur Wong Yu Ling Veronica Aw Adeline Liew Xue Ting
Westwood Secondary School Liu Hongping Haryati Bte Ali Saha Mousumi
Whitley Secondary School Wong Sow Lin Ng Soo Hoon Quek Ting Has Gunawan Bin Harjuna Chong May Ling Christine
Woodgrove Secondary School Ahmad Zaharan Bin Mohd Din Adeline Lim Soek Hoon Nur Azah Bte Ismail Foo Gim Huay Stella Ang Leng Leng
Woodlands Ring Secondary School Angelia Tan Siti Aisah Bte Mohamed Yusop P. Ravintharan
Xinmin Secondary School Kevin Chan Lin Ming Lei Zhuang Hao Yang Tee Seow Hong Ng Lee Hua
Yishun Secondary School Tan Chew Hsia Jacqueline Tan Kai Li Kelly Tay Li Wen Charmaine Goh Siew Kee Seng Swee Cheng Dorothy
Yishun Town Secondary School Ho Chow Wan Haslinah Missel Winnie See Weini Wong Wan Ling Chiang Lee Ngang
Yuan Ching Secondary School Foo Say Kin Mohd Fadzel Bin Abdul Karim Koh Jie Ying Tan Ying Yang Kwa Bee Hoon
Yuhua Secondary School Wee Liang Chew, Desmond Kang Yin Ga, Germain Syahirah Mohamad Azib Sng Wee Loke Leroy Inderjit Kaur D/O Amar Singh
Yusof Ishak Secondary School Azriana Bte Abdul Manan Soh Sok Hoon Lim Fook Chiew Elizabeth Chong Zhang Wanqi
Yuying Secondary School Chia Kah Kheng Kelvin Goh Lee Mun Tat Tan Teck Thong Kok Chuan Tin
Zhenghua Secondary School Chang Ngiet Moi Chua Su Jee Joyce Ashar Ahmad Regina Tan Lee Weiqi
Zhonghua Secondary School Lim U-Shan Edmund Teo Yong Ren Cui Ang Hwee Qin Jennifer Ng
School Award Winner
Anderson Junior College In Kit Shong Yang Chien Hwa Chua Wee Lian William Ho Siew Chong Zhu Youyan Corrine
Catholic Junior College Tay Su Lynn Wong Pixian Toh Hui Ling Laureen Chia Chiew Xian Valarie Lim Chye Fook
Innova Junior College Ng Soo Kok
Jurong Junior College Lim Sheau Wian Ng Yee Leen Tan Ying Xin Damien Ler Puay Song Jake Ong Qiu Jie
Millennia Institute Thiang Perng Meng Kelvin Wan-Giam Suyin Marnee Suhiat Ginny Tan Shu Yan Choo Liyun Wendy
Nanyang Junior College Jonathan Ng Wee Ngee Petrine Lee Ping Ping Tan Meixi Meryl Chan Bee Yan Toh Su Min
Pioneer Junior College Koh Chit Siong Benjamin Por Ee Lian Ho Fui Fang Lim Kok Wei Tan Yen Nee
Serangoon Junior College Poh Poh Lian Lim Wen Jia Claresta Seah Siang Chye Tan Toh Hwee Ang Yuan Peng
Tampines Junior College Toh Jin Tian Sum Chee Chung Ivan Sophia Ng Gay Koon Teo How Hee Kelvin Kuah Chin Yong
Yishun Junior College Kwok Caixin Sim Kai Suah Leong Fangshao Darius Oh Hup Aik Tan Theng Kang Christopher
School Award Winner
CHIJ St. Nicholas Girls' School (Primary) Catherine Boswell Lum Hui Min Eileen Ong Yi Ling Christina Chan-Tan Liang Hong Loh Shihan
Dunman High School Goh Lay Eng Han Yaohong Royston Heng Li Tze Lim Chiew Her Elizabeth Teo Wei'e Teo Yan Ni Linda Chang Xiao Ping Julian Wu Derui Ong Chyai-Lian Grace Lim Teck Seng (Lin Decheng)
Hwa Chong Institution Lum Wai Kit Bryan Lim Beng Huat Soh Sook Shan Susan Lau Him Yeng Grace Chua Hui Ying Isaac Koh Siong Fei Tay-Choo Lay Kheng Cindy Koh P-Chong Noel Chen Zhen Yuan Quek Wee Tong
Maris Stella High School (Primary) Ng Chui Nee
Maris Stella High School (Secondary) Tao Yi Jun Tan Yuh Peng, Kelvin Tan Kim Yien Nurdiana Rosidi Tan Yew Keng, Audrey
Methodist Girls' School (Primary) Chan Lai Har Tse-Loh Hsiu Lee Nancy Loh Tay Poh Imm S Zanariah Ahmad Maria Gostelow Tan
Methodist Girls' School (Secondary) Koh Suan Chu Angela Ng Marilyn Ng Loy Kar Wai Carol Lau
National Junior College Chan Hoi Yin Yasmine Yew Shinn How Daniel Seow Aik Keong Khoo Poh Leng Tang you Ni Eunice Chen Liangcai Ting Pui Chin Denise Lee Shu Hui Tang Aileen Lim Hui Mei Jan
NUS High School of Mathematics and Science Chua Bann Lee Siak Cheong
Raffles Institution Lai Jianrong Jason Michael Rollason Lim Ching Yi Jacinta Lye Su-Lin Kishan Kumar Singh
Singapore Chinese Girls' School (Primary) Yang Wen Tirng Eng Lee Choo Loo Mee Lin Tee Wan Chin Low Shu Ling Angelina
Singapore Chinese Girls' School (Secondary) Alice Sim Hong Kee Tan Lay Hoon Lee Jo Ann Lim Chan Tuan Diane Hu Yu Hua
Singapore Sports School Lu Hwee Hua
Temasek Junior College Tan Chork Meng Chan Cheow Wee
School Award Winner
Xinghua Primary School Mdm Chee Mui Choo
Northland Secondary School Mr Allan Yeong Haw Sheng
Anderson Junior College Mr Ng Hong Peng

Share us